Çocuk Dizisi Nerede Çekiliyor, Mekanlar Çekimlerin Yapıldığı Yerler Neresi?

23.08.2019
66

2019-2020 yeni sezonunda Star TV de ekrana gelecek olan Çocuk Dizisinin Nerede Çekildiği, Çocuk Dizisinin Mekanlarının nereler olduğu ve Çocuk Dizisinin Çekimlerin Yapıldığı Yerler Neresi? olduğu hakkında merak edilen bilgiler burada. Ayrıca Çocuk Dizisi hangi ilde ilçede veya köyde çekildi, Çocuk Dizisi fragmanda yerler manzaralar neresi gibi sorulara da yanıtlar vereceğiz.

Çocuk dizisi 14. bölüm nerede çekiliyor 17 Aralık salı Sahil neresi?Çocuk dizisi 14. bölüm nerede cekiliyor 17 Aralık

Yukarıda resimde gördüğünüz mekanların neresi olduğunu hemen yazalım: Zaten bir çok kişi manzaranın Karadeniz kıyıları olduğunu anlamıştır. Çocuk dizisi 14. bölüm nerede çekiliyor 17 Aralık salı günü yayınlanan bölüm Şile sahillerinde çekiliyor. Şile de uçurum sahneleri oldukça güzel manzaralar eşliğinde çekilmiş ve izleyenleri büyülüyor adeta..

Çocuk dizisi 7. bölüm nerede çekiliyor 29 EkimÇocuk dizisi 7. bölüm nerede çekiliyor 29 Ekim salı günü yayınlanan yeni bölümde Hasan’ın arabayla gittiği yer ve annesi ile birlikte ormandaki sahneler çok merak edildi. Çocuk dizisi 7. bölüm nerede çekiliyor 29 Ekim salı günü Star tv de yeni gününde Çocuk dizisi.Çocuk dizisi 7. bölüm 29 Ekim çekim yerleri

Çocuk Dizisi 4. Bölüm Nerede Çekiliyor 30 Eylül Pazartesi

Çocuk dizisi çekildiği yerler son bölüm göl baraj bilgileriÇocuk dizisinde 4. bölüm nerede çekildi göl kıyısında çekimler nerede yapıldı diye merak edenler için hemen yazalım. 30 Eylül 2019 Pazartesi günü Çocuk dizisi 4. bölümdeki çekimlerin büyük bölümü Kocaeli ilimizde bulunan Sapanca gölünün etrafında çekildi. Çocuk dizisinde Hasan ve Akça’nın sahnelerinin çekildiği su kıyısı neresi yada baraj nerede sorularına cevap: Sapanca gölü olacak. İşte diziden resimler..

Çocuk dizisi 5. bölüm çekim yerleri göl baraj bilgileriÇocuk dizisi 4. bölüm çekim yerleri göl baraj neresi

Çocuk Dizisinin çekildiği Mekanlar Yerler neresiÇocuk Dizisi Nerede Çekiliyor, Mekanlar Çekimlerin Yapıldığı Yerler Neresi?

Star TV ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan çocuk dizisi yeni sezonda en önemli dizilerden birisi olarak ön plana çıkıyor. Bir Japon dizisinden uyarlama olan çocuk dizisinin daha önce yayınlanmış olan anne ve kadın gibi dizilerin yayınlandığı Japon kanalında Çocuk olarak adlandırılan ve ülkemizde de yine aynı isimle çekilen dizinin nerelerde çekim yapıldığı hangi mahalle veya semtlerde çekildiğini burada sizlere detaylı bir şekilde yazmak istiyoruz.

Star tv Çocuk dizisi nerede çekiliyor mekanlar neresiStar tv Çocuk dizisi nerede çekiliyor mekanlar neresi?

Çocuk dizisinin Çekim mekanları: Star TV ekranlarında yayınlanacak olan çocuk dizisinin ilk tanıtım fragmanı 22 Ağustos 2019 Perşembe günü ekrana geldi. Çocuk dizisinin tanıtım fragmanında izlediğimiz yerler gerçekten de dizinin ilk çekildiği yerler olarak dikkat çekiyor. Çocuk dizisi fragmanında gördüğümüz yer İstanbul Sultanahmet Meydanı. İstanbul’da çeşitli semtlerde ve mahallelerde çekilecek olan çocuk dizisinin tanıtım fragmanındaki Sultan Ahmet Camisi ve Ayasofya Müzesi en belirgin yerler olarak görülüyor.

Star tv Çocuk Dizisi nerede çekildi nasıl gidilir seteÇocuk Dizisinin çekildiği Mekanlar Yerler nereler?

Ancak Sultanahmet Meydanı dışında özellikle Kapalıçarşı ve Eminönü’ne doğru deniz sahillerinde de çekimlerin olduğu bize gelen duyumlar arasında. Özellikle Galata Köprüsü’nden yapılan çekimler oldukça ses getirecek ve Sultanahmet Meydanı’na doğru çıkan yokuşta ki Kapalı Çarşı tarihi cadde ve sokaklar çocuk dizisi ile ekranlara taşınacak. Kısacası çocuk dizisinin çekildiği yerlerin başında İstanbul’un tarihi ve turistik mekanları yer alacak.

Star tv Çocuk dizisi nerede çekiliyor mekanlar neresiÇocuk dizisinin çekim yerleri mekanları park bahçe:

Ancak çocuk dizisinin çekildiği yerler sadece İstanbul’da sınırlı kalmayacak. İlerleyen zamanda çocuk dizisinin çekim yerlerine deniz kıyısında özellikle İstanbul’un kuzeyinde bulunan Şile sahillerinde de çekimlerin yapılacağı bize gelen duyumlar arasında. Çocuk dizisinin aynı zamanda İstanbul dışında İzmir veya Muğla gibi bazı turistik merkezlerde de kısa süreli çekimlerin yapılacağı ancak asıl merkezin İstanbul olacağını şimdiden belirtelim.

Çocuk Dizisi İstanbulda nerede hangi semt mahallede çekiliyorÇocuk Dizisinin Oyuncularını Nerede Görebiliriz? Çekimler Nerelerde Devam ediyor?

1441 Prodüksiyon tarafından hazırlanmış olan çocuk dizisinin kadrosunda oldukça önemli isimler yer alıyor. Çocuk dizisinin sadece çekildiği yerler kurulduğu yerler değil oyuncularda görülecek yerler ve çekimlerin yapıldığı yerde oyuncularla bir araya gelip fotoğraf çekilmek isteyen birçok kişi oluyor onlara cevap verecek oyunculara bakacak olursak çocuk dizinin kadrosunda yer alan isimler şöyle: Kenan Acar (Murat), Merve Çağıran (Akça), Ceyda Ateş (Şule), Serhat Teoman (Ali Kemal), Nazan Kesal (Asiye), Burak Ali Özkan, Mehmet Emin Güney ve Oya Lina Tabanlı. Tüm oyuncular için Tıklayın >> ÇOCUK DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Çocuk Dizisi çekim seti mekanları neredeÇocuk dizisinin oyuncularını görmek Mümkün mü? Çocuk dizisinin nerede çekildiği merak edenler aynı zamanda oyuncularla bir araya gelmek onları görmek ve fotoğraf çekilmek istiyorlar. Ancak çocuk dizisinin çekim setini ve nerelerde çekildiğinin merak edenlerin yukarıda belirttiğimiz gibi bir çok farklı mekanda oyuncuları görebilirsiniz. Ancak  1441 Prodüksiyon yapım şirketinden izin almanız gerekiyor öncelikle. Biz de burada çocuk dizisinin hangi semtlerde çekildiğini bir kez daha hatırlatarak konumuza son vereyim. Çocuk dizisi İstanbul’un en turistik ve merkezi yerleri olan Sultanahmet Meydanı’nda çekiliyor. Ancak Sultanahmet Meydanı’nda turistik ve kalabalık mekanlardaki çekimler kısa sürdü.

Çocuk dizisinin çekim seti nerede kuruluyorÇocuk dizisinin çekim seti nerede kuruluyor?

Çocuk Dizisinin asıl çekim yerleri İstanbul Beykoz’da bulunan eski Kundura fabrikası ki burada kurulan Dizi film atölyeleri ve platoları Çocuk dizisinin de mekanları oldu. Ancak çocuk fragmanında izlediğimiz yerler İstanbul’daki Sultan Ahmet Camisi ve Ayasofya Müzesi civarındaki mekanlar, tarihi Yere batan Sarnıcı Kapalı Çarşı Eminönü civarı Galata Köprüsü gibi mekanlar çocuk dizisinde sık sık ekrana gelecek yerler arasında görülüyor.

Çocuk Dizisi İstanbulda Sultanahmet meydanında çekildiÇocuk Dizisinin mekanları mahalle ve semtleri nereler?

Sizlerde çocuk dizisinin setinde giderek oyuncular ile görüşebilir onlarla konuşabilir, tabiki zaman buldukça sizlere vakit ayrılıkları müddetçe onları ziyaret edebilirsiniz. Ancak çekimlerin yapıldığı kameraların iş başında olduğu zamanlarda onları rahatsız etmemek adına kalabalık mekanlardaki bu çekimlerin zorluğunu da düşünerek lütfen oyunculara yardımcı olunuz. Çocuk dizisinin çekildiği zamanlarda ise oyuncuları rahatsız etmemeye özen gösterin. Bu arada çocuk dizisinin setine giden veya çekimleri izleyen varsa yorum ve görüşlerini aşağıya yazabilir ve diğer ziyaretçilerimize bu konuda yardımcı olabilir.

Çocuk Dizisi hangi semtlerde mahallede çekildiÇocuk Dizisi hangi semtlerde mahallede çekildi?

Ayrıca Sizlerde çocuk dizisinin çekildiği yerler hakkında fikriniz varsa ve oyuncuları gördüğünüz çekim mekanları varsa lütfen aşağıya yazarak konumuza katkıda bulununuz. Şimdiden teşekkür eder yeni sezonda Star TV ekranlarında yayınlanacak olan çocuk dizisine başarılar dileriz. Çocuk dizisi bu sezon Star tv de gözde drama dizilerinden birisi olacak gibi.

Çocuk dizisi yeni bölümünde Asiye Hanım Akça’yı alarak Hasan’a götürüyor. Çünkü Akça’nın evden gitmesini istiyor. Akça evde kaldıkça Efe ona daha çok bağlanıyor ve Şule’den uzaklaşıyor. Ali Kemal’de günden güne Akça’ya daha çok zaman geçirmeye başlıyor. Asiye Hanım işlerin karışmaması ve her şeyin kendi ayarladığı gibi ilerlemesini istediği içinde Akça’yı Hasan’a verecek. Bu sahne de bir mahalle arasında Yolların kesiştiği bir yerde çekildi. İstanbul’da hangi semtte çekildiği net olarak bilinmese de bilen ziyaretçilerimiz yorumlarınızı yazabilir.

Çocuk Dizisi çekim yerleri mekanları hangi il ilçe köyLütfen sizlerde Çocuk Dizisi Nerede Çekiliyor, Çocuk Dizisi Mekanları Çekimlerin Yapıldığı Yerler Neresi? Çocuk Dizisi hangi mahallede semtte çekiliyor sorularına aşağıdaki yorum kısmından yorumlarınızı bildiklerinizi yazınız. Şimdiden teşekkürler.

Çocuk Dizisinin çekim yerlerini gösteren fragman:

Çocuk Dizisi Akça Kimdir? (Merve Çağıran) 

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  S.O. Çeki m gün leri nezaman

 2. Büşra dedi ki:

  Konakları nerede acabaa

  1. Oğuz dedi ki:

   Karasu ailesinin konakları İstanbul ilimizde bulunuyor..

  2. Mehmet dedi ki:

   Arkadaşlar Ali Kemal’in evi Yeşilköy de serbesti caddesinde no 34 pembe Köşk tür

 3. Fahri dedi ki:

  Alikemalin yawadigi onak nerde hangi mahlede ?

 4. Anonim dedi ki:

  Arabaların kesiştiği yer Ataköy

 5. Khadija dedi ki:

  Bu japon dizisini ismi ne?