Çocuk Dizisi 18. Bölümde Neden Final Yaptı Bitti? 28 Ocak Salı

Uzun süredir bitti mi bitecek mi ne zaman final yapacak sorularının en çok sorulduğu dizilerden birisi olan çocuk dizisi sonunda final kararı aldı. Çocuk dizisi, final bölümüyle 28 Ocak Salı 20.00’de Star’da yayınlanacak olan 18.Bölümüyle final yapacak!

Uzun süredir final yapması gündemde olan çocuk dizisinin önce pazartesi günü yayınlandığını dizinin takipçileri oldukça yakından biliyordur ancak daha sonra pazartesi günleri yasak elma çukur vuslat ve zalim İstanbul gibi dizilerin yüksek reytinglerinden dolayı çocuk dizisi gün değiştirmek zorunda kalmış ve salı günleri ekrana gelmeye başlamıştı. Salı günleri ilk başta yüksek reytinglere ulaşan ancak devamı gelmeyen çocuk dizisinin sonraki haftalarda düşmeye başlayan reyting oranlarıyla yeniden final yapması gündemde olan çocuk dizisi sonunda 18. bölümde final kararı aldı ve dizi 28 Ocak 2020 Salı günü final bölümü ile ekrana gelecek.

Çocuk dizisi bitmesin başka kanalda devam etsinÇocuk dizisi neden final yaptı Niçin bitti?

Çocuk dizisinin final yapma sebeplerinden birincisi elbette almış olduğu düşük reyting oranlarıdır. Hiç bir dizi yüksek reytingler alırken kolay kolay erken final kararı almaz ancak hem dizinin almış olduğu düşük reytingler hem oyuncular arasındaki uyumun beklentilerin altında kalması hem de senaryonun gittikçe daralması çocuk dizisinin 18 bölüm dayanabilmesi anlamına geldiği ve böylelikle dizi 2020 yılının final yapan ilk dizilerinden birisi oldu. Kısacası çocuk dizisinin final yapma sebeplerinden birincisi reytinglerin düşük olması ikincisi oyuncular arasındaki uyumun yüksek olmaması ve üçüncü olarak da senaryonun bitmesi diyebiliriz.

Elbette bu kadar olumsuz durumu sayarken çocuk dizisinin oyunculuk kalitesi açısından oldukça yüksek seviyelerde bir dizi olduğunu özellikle İsmail Hacıoğlu gibi yetenekli oyuncuların çocuk dizisine çok büyük katkı yaptığını ve oynamış oldukları rolün hakkını tam olarak verdiklerini söyleyebiliriz. Çocuk dizisi gerek senaryosu gerekse oyunculuklar açısından son dönemde ekrana gelmiş başarılı dizilerden olmasına rağmen reytinglerdeki düşük oranları bir türlü aşamaması dizinin sonunu getiren en önemli unsur olmuştur.

Çocuk dizisi neden final yaptı Niçin bittiÇocuk dizisi bitmesin başka kanalda devam etsin

Elbette reytingleri yüksek olan bir dizi olsa çocuk dizisi bitmesin devam etsin çocuk dizisi başka kanala geçsin transfer olsun gibi konular açılmaz, dizinin devamlılığını yapımcı düşünebilirdi ancak almış olduğu düşük reyting oranlarından sonra başka bir kanalın çocuk dizisini alacağını hiç düşünmüyoruz. Çünkü çocuk dizisi birçok ünlü oyuncunun bir araya gelmesinden oluşmuş güçlü bir kadroya sahip olduğu için oyuncuların aldığı ücretler çok fazla olduğundan dolayı başka bir kanalın böylesine düşük reytingli bir diziye talip olacağına ve transfer edeceğini kesinlikle düşünmüyoruz.

Çocuk dizisi 18. bölümde 28 Ocak Salı Final yapıyor:Çocuk dizisi 18. bölümde 28 Ocak Salı Final yapıyor

Çocuk dizisine rakip olarak gelen Hekimoğlu ve Tutunamayanlar dizisinin yanı sıra Kadın dizisi ve Eşkıya gibi dizilerin de varlığı Çocuk dizisinin reytinglerini olumsuz etkilemiştir. Bu nedenle uzun süre dayanamayan Çocuk dizisi düşük reytinglere yenik düştü ve ekrana sadece 18 bölüm dayanabildi. Dizinin başarılı oyuncularına ise şimdiden teklifler gelmeye ve yeni dizilerden talepler oluşmaya başladığı bize gelen duyumlar arasında.

Sizlerde Çocuk dizisi hakkında yorum ve görüşleri aşağı yazarak dizinin 18.  bölümde bitmesi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen. Dizioyuncu.Com olarak dizi izleyenlerine iyi seyirler diliyoruz..

Yorum yaz

5 Yorum

  1. İnanamıyorum en çok sevdiğim,kaliteli dizilerden di insanlar ne seyrettiğinin farkında değil herhalde pazartesi vuslat, yasak elma , zalim İstanbul dizilerini 10 katlar. Salı tutunamayanlar, hekimoğlunuda 10. Katlar eşkiya dizisi kabak tadı verdi kadın dizisinde zaten bitiyor keşke Çarşamba veya cumartesiye pazara alınıp final yapmasaydı o günler de seyredecek kaliteli bir şey yok

  2. Cocuk dizisini lütfen bitirmeyin, chok seviyoruz, seve seve izliyoruz, oyuncu uyumu da chok güzel, chok güzel usta oyunculari olan bir dizi.

  3. ÇOCUK DİZiSiİ BiTMESiN !!! Harika bir dizi bu yılın en güzel dizisi İsmail Hacıoğlu Hasan karakterini muhteşem oynuyor usta bir oyuncu zaten diziyi onun için izliyorum lütfen bitmesin biz izleyiciler olarak final istemiyoruz

Etiketler