Çocuk 4 Kasım Pazartesi Var Mı Yok Mu Neden Yayınlanmadı Bitti Final mi Oldu?

Star tv ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan Çocuk dizisi 4 Kasım pazartesi var mı yok mu yayınlanacak mı diye meraklı sorular soruluyor. Bizde sizler için bu konuyu araştırarak Çocuk dizisi 4 Kasım Pazartesi Var Mı Yok Mu Neden Yayınlanmadı Bitti Final mi Oldu? ve Çocuk 4 Kasım Pazartesi neden yok sorularını detaylıca cevaplayacağız.

Çocuk 4 Kasım Pazartesi Var Mı Yok Mu Neden YayınlanmadıÇocuk dizisi 4 Kasım Pazartesi Var mı Yok mu?

Çocuk dizisi 4 Kasım 2019 pazartesi günü ekrana gelmeyecek. Dizinin yeni bölümünü bekleyenler lütfen beklemesinler. Çünkü dizi bu hafta pazartesi günü yayınlanmayacak. Son haftalarda aldığı düşük reytingler sonrasında Çocuk dizisinin günü değiştirildi ve dizi Salı günlerine alındı. Artık Çocuk dizisi pazartesi değil salı günü yayınlanacak. Çocuk dizisi 4 Kasım var mı yok mu sorusuna hayır yok dizinin yeni bölümü 5 kasım Salı günü yayınlanacak cevabını veriyoruz.

28 Ekim Çocuk Dizisi neden yok niçin yayınlanmıyor4 Kasım Pazartesi Çocuk Dizisi Var Mı Yok Mu Neden Yayınlanmadı Bitti Final mi Oldu?

Çocuk 4 Kasım Pazartesi Var Mı Yok Mu Neden Yayınlanmadı? Çocuk dizisi 4 Kasım pazartesi günü yayınlanacak mı? 4 Kasım Çocuk Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? Çocuk dizisi pazartesi akşamları yayınlanırken bu hafta yayınlanmama sebebi ne olur. Çocuk dizisi pazartesi akşamları Star TV ekranlarında yayınlanırken bir haftalık bir mola veriyor. Çocuk dizisi yayına başlayalı 8 bölüm olsa da ekranlarda bu hafta pazartesi değil Salı yayınlanacak. Yani dizi gün değiştirdi ve 4 Kasımda değil 5 Kasım salı günü yayınlanacak.

Çocuk 4 Kasım Pazartesi Neden Yok: Aslında Çocuk dizisinin  Ekimde ekrana gelmeme nedeni reytinglerinin bir türlü düzelmemesi diyebiliriz. Kanal bu nedenle bir deneme yapmak için Çocuk dizisini 4 Kasım yerine 5 Kasım salı gününe aldı. Ancak bu sefer de Kadın dizisi ve Eşkıya gibi dizilerin olduğu salı günü başarılı olur mu? Bunu 4 Kasım reyting sonuçlarında göreceğiz. Ama Çocuk dizisinin işi oldukça zor görünüyor.

Çocuk dizisi 1441 Productıons yapımcılığında yayınlanırken yönetmenliğini Serkan Birinci yapıyor. Çocuk dizisi senaryosunu ise Nazlı Sunlu Kaçan ve Hilal Yıldız yazıyor. Çocuk dizisi başrollerinde Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Ateş, Ceyda Ateş Toplusoy ve Kenan Acar yer alıyor.  Çocuk dizisi neden 28 ekim pazartesi yayınlanmıyor. Cevabı konumuzun devamında sizlerle.  

4 Kasım Pazartesi Çocuk Var Mı Yok Mu?

Çocuk dizisi 14 ekim pazartesi günü yayınlanmayabilir. Bu konuda kanaldan ve diziden resmi bir açıklama yapılmasa da dizinin yayınlanmayacağını tahmin ediyoruz. Çocuk dizisi pazartesi akşamları yayınlanırken bu hafta reyting yarışına giren diziler kaybetmek zorunda kalacağı için çoğu dizi de yayınlanmama kararı aldı. Çocuk dizisi de muhtemelen bu hafta reyting yarışına katılmayacak.

Çocuk dizisinin bu haftaki tekrar gün ve saatleri:
Çocuk Dizisi özel bölüm 14 Ekim Pazartesi Saat 20.00
Çocuk Tekrarı 15 Ekim Salı Saat 11.00
Çocuk tekrarı 17 Ekim Perşembe Saat 20.00
Çocuk Dizisi Tekrarı 18 Ekim Cuma Saat 20.00
Çocuk Dizisi Tekrar 19 Ekim Cumartesi Saat 00.10
Çocuk Dizisi Tekrar 20 Ekim Pazar Saat 15.50
Çocuk Dizisi 21 Ekim Pazartesi Saat 20.00

Çocuk dizisi 4 Kasım Pazartesi Neden Yok Yayınlanmadı?

Çocuk dizisi 14 ekim pazartesi günü yayınlanırsa eğer reytinglerde alt sıralara mahkum kalır. Çünkü Çocuk dizisinin yayınlanacağı pazartesi akşamı Trt1 ekranlarında Türkiye Arnavutluk maçı var. reyting yarışına katılmıyor bu hafta. Çünkü kaybedeceği bir reyting yarışına girmek istemiyor. Çocuk dizisi pazartesi reyting yarışına girmek istemez diye düşünüyoruz. Bu yüzden de diğer diziler gibi 1 hafta tatil yapabilir.

Tüm Türkiye tek yürek olarak 4 ekim pazartesi akşamı Trt1’e kilitlenecek. Milli takımı destekleyerek Türkiye Arnavutluk maçını izleyeceğiz. Bu yüzden de dizilerin reytingleri düşecek çok fazla izleyici kaybedecek. Dizilerin bir çok masrafı var. Reklamlar bu masrafları karşılıyor ancak reytingler düşük olursa reklam payıda az miktar ödeniyor. Böyle olunca da dizinin masrafları ödenemiyor. Bu yüzden her dizi reytinginin yani reklamdan alacağı payın fazla olduğu gün yeni bölüm yayınlamak ister.

Çocuk dizisi erken final mi yapıyor bitecek mi?

Çocuk dizisi 1 hafta yayınlanmayabilir. Kanal ya da dizi tarafından bir açıklama gelmese de biz kısa sürede tatil yapacağını duyuracağını düşünüyoruz. Çocuk dizisi de 14 ekim pazartesi yayınlanmayacak ve 1 hafta aradan sonra yayınlanacaktır. Ancak bu yayınlanmama bir erken final kararı değil. Türkiye Arnavutluk milli maçı olması sebebiyle yayınlanmıyor diziler.

Çocuk dizisi yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Çocuk dizisi yeni bölümü 1 hafta aradan sonra 21 ekim pazartesi akşamı yayınlanacak. Çocuk dizisi 6. bölümü fragmanı da hala yayınlanmadı. Bu yüzden de dizinin yayın günü hakkında kesin bir şey söyleyemiyoruz. Çocuk dizisi muhtemelen yeni bölümü diğer diziler gibi 21 ekim pazartesi yayında olacak.

14 ekim Pazartesi günü bir çok dizi yayınlamama kararı aldı. Kanal D de Zalim İstanbul, Showtv de Çukur ve Trt 1 de Vuslat dizileri de 14 ekim pazartesi günü yayınlanmayacak. Fox tv de Yasak Elma dizisi çıkan fraganında 14 ekim yeni bölüm yayınlanacağını görüyoruz. Son dakika değişikliği olmazsa dizilerin yeni bölüm durumları şimdilik böyle. 14 Ekim pazartesi TRT de yayınlanacak olan Türkiye- Arnavutluk milli maçı dolayısıyla yayınlanmayacak olan diziler kaldığı yerden bir hafta sonrasında yayınlanacak.

Çocuk dizisi hakkında resmi açıklama yapılmasa da 14 ekim pazartesi yayınlanmayacağı tahmin ediliyor. Eğer yeni bölüm yayınlanır ise siz Çocuk dizisi mi yoksa Milli Maç’ı mı izlersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

28 Ekim Pazartesi Çocuk dizisi Neden Yok Bitti mi Final mi olacak?

Çocuk dizisi 28 Ekim 2019 pazartesi günü ekrana gelmeyecek. Dizinin yeni bölümünü bekleyenler lütfen beklemesinler. Çünkü dizi bu hafta pazartesi günü yayınlanmayacak. Son haftalarda aldığı düşük reytingler sonrasında Çocuk dizisinin günü değiştirildi ve dizi Salı günlerine alındı. Artık Çocuk dizisi pazartesi değil salı günü yayınlanacak. Çocuk dizisi 28 Ekim var mı yok mu sorusuna hayır yok dizinin yeni bölümü 29 Ekim Salı günü yayınlanacak cevabını veriyoruz.

Yorum yaz

6 Yorum

Etiketler