Çocuğum İçin Programı Başvuru Katılım İletişim Whatsapp Hattı

Çocuğum İçin Programı Başvuru Katılım İletişim Whatsapp Hattı… Kanallar yeni sezon hazırlıklarına devam ederken yeni bir program için hazırlıklar yapıldı. Çocuğum İçin programı bunlardan birisi. Çocuğum İçin programı yeni sezonda ekranda olmayı planlıyor.

Bu zamana kadar izlediğiniz programlardan çok farklı bir program izlemeye hazır olur. Çocuğum İçin programında hediyeyi çocuklar kazanıyor hem de boşanmış anne babaları sayesinde! Anne babalar kendileri ayrılmış olsa da çocukları için biraraya gelip çocuğunun geleceği için yarışmaları kazanmaya çalışıyorlar. Yarışmaları kazanıp çocukları için para ödülü kazanıyorlar.

Pervasız Yapım imzası taşıyan Çocuğum İçin yarışması ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Çocuğum İçin yarışması hangi kanalda yayınlanacak? Çocuğum İçin yarışması bilgileri yarışmacıları kimler? Nasıl başvururum hepsi konumuzda sizlerle.

Çocuğum İçin Yarışması Sunucusu Kimdir?

Çocuğum İçin yarışması sunucusu kim olacak? Çocuğum İçin yarışması sunucusu henüz belli olmadı. Henüz proje aşamasında olan Çocuğum Için programi sunucusu belli olduğunda konumuza eklenecektir.

Çocuğum İçin Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Çocuğum İçin yarışması kanalı henüz netleşmedi. Bazı kanallarla görüşmeler yapılsa da anlaşma sağlanmadı. Çocuğum için programı kanalı yakın zamanda netleşecek ve tanıtım fragmanları yayınlanmaya başlayacaktır.

Çocuğum için yarışma programı formatı nasıl ?

Çocuğum için yarışma programında    boşanmış anne babalar uzun soluklu bir yarışmada çocukları için para kazanacaklar. Okul ihtiyaçları, eğitim bursları, yurt dışı imkanları, çocuğun ihtiyacı olan her şey var. Anne baba yarışmaları kazandığı takdirde yarışmanın büyük finalinde kazanılan para ödülü direkt çocuğun banka hesabına yatırılacak.

Çocuğum için yarışması başvuru formu nasıl katılırım?

Çocuğum için yarışma programında her şey çocukların geleceği için. Yarışma programında anne babalar yarışacak. Kazanılan para çocuğun geleceğine yatırım olacak. Boşanmış anne babalari biraraya getirecek tek amaç için yapılan bu yarışmaya nasıl katılırım? Başvuru katılım formu bilgileri nerede? Şartları neler?

Çocuğum için yarışma programına katılmak için başvuru formunu internet üzerinden doldurmaniz gerekmektedir. Ancak bu forum simdilik aktif değil. Çocuğum için yarışması kanalı ve diğer bilgileri netlestikce yarışmanın başvuru formu da yayınlanacaktır.

Siz olsanız boşanmış olduğunuz eski eşinizle yarışmaya katılır mısınız? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler