Çirkin Dizisi Oyuncuları Kimler Ne Zaman Hangi Kanalda?

22.02.2022
1.843

2022-2023 sezonunda yeni başlayacak dizilerden birisi de Çirkin dizisi olacak. Çirkin Dizisi Oyuncuları Kimler Ne Zaman Hangi Kanalda? sorularına bu sayfada yanıt vereceğiz. Dizioyuncu.Com farkıyla Çirkin Dizisi hakkında bilgileri, Çirkin dizisinin Oyuncu kadrosunu ve dizinin Ne Zaman Hangi Kanalda? başlayacağını duyuracağız.

Çirkin Dizisi Oyuncuları Kimler?

25 Film’in yeni projesi Çirkin duyuruldu. Yapım şirketi Çirkin isimli yeni bir dizi projesi için kolları sıvadı. Şimdilik proje aşamasında olan Çirkin dizisinin oyuncuları henüz kesinleşmedi. Kısa sürede oyuncu seçmeleri başlayacak. 25 Film dizinin hazırlıklarına başlarken ilk önce dizinin reji koltuğunun emanet edileceği isim belli oldu. 25 Film tarafından hazırlanan Çirkin dizisinin yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturacak. Çirkin dizisinin oyuncuları belli oldukça buraya ekleyeceğiz.

Çirkin Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda?

Çirkin Dizisi Oyuncuları KimlerÇirkin dizisinin kanalı, yayınlanacağı zaman dilimi ise henüz belli olmadı. Ancak dizinin yeni sezonda izleyiciyle buluşması için hazırlıklar bitince çekimler başlayacak. Çirkin dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda? başlayacak belli olunca sizlere duyuracağız.

Çirkin Dizisinin yapımcısı yönetmeni senaristi kim?

Çirkin adlı dizinin hazırlıklarına başlayan 25 Film yapım şirketi diziyi usta bir isme emanet etti. Çirkin dizisinin senaryosunu Mahinur Ergün yazacak. Ünlü senarist bakalım nasıl bir dizi ortaya çıkaracak. Çirkin dizisinin yönetmeni Altan Dönmez olacak. Sizler de Çirkin dizisinin nasıl bir dizi olacağını yorum ve görüşlerinizle aşağı yazabilirsiniz. Çirkin dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?