Cezailer Dizisi Oyuncuları Kadrosu (Gain)

27.05.2022
1.180

Cezailer dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanıtacağız. Dijital bir platform olan Gain de izleyici karşısına çıkacak olan Cezailer dizisinin çekimleri haziran ayında başlayacaktır. 2022 yılının Eylül ayında yayınlanması beklenilen Cezailer dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler de merak edildi. Bizde sizler için araştırdık ve cast çalışmaları devam eden Cezailer dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanıtacağız. cezailer dizisi oyunculari

Cezailer Dizisi Oyuncu Kadrosu

Hayal Köseoğlu (Simge)
Görkem Kasal
Rıza Kocaoğlu (Menderes)
Yiğit Özşener (Mert)
Esra Bezen Bilgin (Gamze)
Hakan Karsak
Ushan Çakır
Onur Ünsal
Şerif Erol
Cem Zeynel Kılıç

Hayal Köseoğlu

Cezailer dizisinin başrolünde yer alan Hayal Köseoğlu, 20 Aralık 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nden mezun olan Hayal Köseoğlu kamera karşısına ilk defa 1998 yılında Ruhsar dizisiyle geçmiştir. Kariyerindeki ilk çıkışı Aşkı Memnu dizisiyle yakalayan oyuncumuz daha önce Muhteşem Yüzyıl, İstanbullu Gelin, Bonkis, Mucize Doktor, Mahkum gibi başarılı projelerde de yer almıştır. hasal koseoglu cezailer dizisi

Görkem Kasal

Cezailer dizisinin başrol oyuncusu Görkem Kasal, 22 Ağustos 1989 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. New York Film Academy’deki kamera önü oyunculuğu eğitiminden sonra Bilgi Üniversitesi Sahne Sanatları Alanı bölümünden mezun olan Görkem Kastal aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Amerika’da vizyona giren ilk ve tek türk filmi Baskın:Karabasan’ın başrolünde yer alan oyuncumuz daha önce Koruyucu, Tehlikeli Karım, Güneşlenmek gibi başarılı projelerde yer almıştır. gorkem kesal cezailer dizisi

Rıza Kocaoğlu (Menderes)

Cezailer dizisinin başrolünde yer alan Rıza Kocaoğlu, 19 Mart 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olan Rıza Kocaoğlu, kamera karşısına ilk defa 2001 yılında Bana Şana Dile isimli projeyle geçmiştir. Kariyerinde ki ilk çıkışı Karadayı dizisiyle yakalayan Rıza Kocaoğlu özellikle Çukur ve İçerde dizisindeki performansıyla adını geniş kitlelere duyurmuştur

Yiğit Özşener (Mert)

6 Ekim 1972 yılında İzmir’de dünyaya gelen Yiğit Özlener, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Koç Üniversitesi İşletme bölümde master yapan oyuncumuz Studio Oyuncuları Topluluğu’nda da eğitim almıştır. Yiğit Özşener daha önce Dudaktan Kalbe, Dudaktan Kalbe, Ezel, Son, Galip Derviş, Ramo, Kırmızı Oda gibi başarılı projelerde de yer boy göstermiştir.

Esra Bezen Bilgin (Gamze)

1973 yılında Ankara’da dünyaya gelen Esra Bezen Bilgin Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2003 yılında vizyona giren Korkuyorum Anne isimli sinema filmiyle geçmiştir. Kukla tasarımı konusunda eğitim alan tiyatro oyuncusu Esra Bezen Bilgin kamera karşısına en son 2021 yılında Sol Yanım dizisiyle geçmiştir.

Hakan Karsak

1975 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelen Hakan Karsak, 1992 yılında Ankara Gençlik Tiyatro Topluluğuna katılmıştır. İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümünden mezun olan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2008 yılında Ay Lav Yu filmiyle geçmiştir. Hakan Karsak daha önce Mahkum, Saygı, Sarmaşık, Sultan, Firar, Ulan İstanbul gibi başarılı projelerde de yer almıştır ve Cezailer dizisiyle anlaşma sağlamıştır.

Ushan Çakır

23 Mayıs 1984 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ushan Çakır, kamera karşısına ilk defa 2005 yılında Baş Belası isimli projeyle geçmiştir. Kariyerinde ki çıkışı Leyla İle Mecnun dizisinde ki performansıyla yakalayan Ushan Çakır daha önce Bir İstanbul Masalı, Belalı Baldız, Kuzey Rüzgarı, Gece Gündüz, 20 Dakika, Uzun Hikaye, Kurt Seyit Şura, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kara Ekmek, Avlu, Dedemin İnsanları gibi başarılı projelerde yer almıştır.

Onur Ünsal

16 Ağustos 1985 yılında İzmir’de dünyaya gelen Onur Ünsal, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2001 yılında Tatlı Hayat dizisiyle geçen Onur Ünsal aynı zamanda tiyatro oyuncusudur.  Onur Ünsal daha önce Ezo Gelin, Devrim Arabaları, Pandora’nın Kutusu, New York’ta Beş Minare, Şaşkın, Kaybedenler Kulübü, Bir Varmış Bir Yokmuş gibi projelerde de yer almıştır.

Şerif Erol

8 Ekim 1963 yılında İzmir’de dünyaya gelen oyuncumuz Boğaziçi Üniversitesi Fizik Bölümünü kazanmıştır. Daha sonra bu bölümü yarıda bırakarak Ekonomi Bölümüne geçen Şerif Erol, aynı zamanda senaryo yazmaktadır. Kamera karşısına ilk defa 1992 yılında Otel dizisiyle geçen ve seslendirme sanatçısı olan Şerif Erol daha önce Camdaki Kız, Öğretmen, Kadın, Yol Ayrımı, Şeref Meselesi gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Cem Zeynel Kılıç

Cezailer dizisiyle izleyici karşısına çıkacak olan Cem Zeynel Kılıç, 27 Nisan 1978 yılında Erzincan’da doğmuş ve kamera karşısına ilk defa 2001 yılında Yılan Hikayesi dizisiyle geçmiştir. Aynı zamanda yönetmenlik yapan Cem Zeynel Kılıç, daha önce Çakal, Hadi Be Oğlum, Jet Sosyete, Bartu Ben, Sarı Sıcak, Masum, Kardeşler, Aşk Çağırırsan Gelir, İnsanlık Suçu, Benim Tatlı Yalanım, Körfez gibi başarılı projelerde de yer almıştır

Cezailer dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, tüm görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.