Çember Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı (2021)

2017 yılında Star Tv’de yayınlanan Çember dizisi yıllar geçmesine rağmen halâ büyük ilgi görmektedir. Bir polisiye dizisi olan ve eski bölümleri hala izlenen Çember dizisini Ans Yapım’ın tekrar çekeceği duyuruldu. İzleyiciler tarafından Çember dizisinin yeni oyuncu kadrosu, ne zaman ve hangi kanalda başlayacağı merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda 2021 de başlayacak Çember dizisinin konusunu, yeni oyuncu kadrosunu, ne zaman ve hangi kanalda başlayacağını sizlerle paylaşacağız.

Çember Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

Çember Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı (2021)Geçtiğimiz yıllarda Star Tv’de yayınlanan ve hala büyük ilgi gören Çember dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler yavaş yavaş belli olmaya başlamıştır. Yapımcı Abdullah Oğuz’un çekeceği çember dizisi ile Tuvana Türkay ve Özgürcan Çevik anlaşma sağlamıştır. Dizinin eski ekibinden ise sadece Barış Bağcı projeye dahil olmuştur. Dizinin 2021 oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olduğu zaman sizlerle paylaşacağız.

Tuvana Türkay

Tuvana Türkay Çember dizisinin oyuncu kadrosunda kadın başrolde yer alıyor. 30 yaşındaki güzel oyuncumuz 3 Ekim 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Baba tarafı Bulgaristan göçmeni olan Tuana Türkay Beykent Üniversitesi radyo televizyon sinema bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2009 yılında Ayrılık isimli diziyle geçen ve ilk dizisi olmasına rağmen başrolü oynayan Tuvana Türkay, Ertesi yıl Nakşı Dil Sultan dizisinde yer almıştır. Oyunculuğun yanı sıra şarkı sözü yazan ve beste yapan Tuvana Türkay, 2019 yılında Yalan De isimli single çalışmasını yayınlamıştır. 2020 yılında İkimiz De Beni Seviyoruz isimli kitabını çıkaran güzel oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Kağıt Ev dizisiyle geçmiştir.
Tuvana Türkay resmi instagram hesabı: @tuvanaturkayTuvana Türkay Çember Dizisi Oyuncu Kadrosunda

Özgürcan Çevik

Özgürcan Çevik Çember dizisinin oyuncu kadrosunda başrolde yer alıyor. 24 Ekim 1983 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncumuz Hacettepe Üniversitesi turizm otel işletmeciliği bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra Bilkent Üniversitesi tiyatro oyunculuk bölümünü bitiren Özgürcan Çevik, okuldan mezun olduktan sonra Ankara Sanat Tiyatrosu’nda göreve başlamıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Özgürcan Çevik kamera karşısında ilk defa 2008 yılında Bizim Evin Halleri isimli diziyle geçmiştir. Kariyerindeki asıl çıkışı Şevkat Yerimdar dizisi ile yakalayan başarılı oyuncumuz kamera karşısına en son 2019 yılında ikizler memo-can dizisiyle geçmiştir.
Özgürcan Çevik resmi instagram hesabı: @ozgurcancevikÖzgürcan Çevik Çember Dizisi Oyuncu Kadrosunda

Barış Bağcı

Barış Bağcı Çember dizisinin oyuncu kadrosunda yer aldı. Çember dizisinin eski ekibinde de yer alan başarılı oyuncumuz 27 Mayıs 1975 yılında Karaman’da dünyaya gelmiştir. Konya Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olan oyuncumuz Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda görev görev aldıktan sonra İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda çalışmalarına devam etmiştir. Kamera karşısında ilk defa 2005 yılında Gümüş isimli dizi ile geçen oyuncumuz dizide hayat verdiği Emir karakteriyle büyük beğeni toplamış ve ertesi yıl Kırık Kanatlar dizisinde yer almıştır. Özellikle Diriliş Ertuğrul dizisinde hayat verdiği Noyan karakteri ile tanınan Barış Bağcı kamera karşısına en son 2021 yılında Masumlar Apartmanı dizisiyle geçmiştir.
Barış Bağcı resmi instagram hesabı: @bbarisbagciBarış Bağcı Çember Dizisi Oyuncu Kadrosunda

Çember Dizisinin Konusu

Çekimleri tekrar başlayan ve bir polisiye dizisi olan Çember dizisinde, Türkiye’nin dört bir yanındaki gizemli, farklı ve çözülememiş dosyaları aydınlatmak amacıyla İstanbul emniyet müdürlüğü tarafından özel bir ekip kurulmuştur. Barış komiserin önderliğinde bu ekip, dosyaları aydınlatmak için çalışmaktadır ve Çember dizisinde de bu olaylar anlatılacaktır.

Çember Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

2017 yılında Star Tv’de yayınlanan dizinin çekimleri önümüzdeki günlerde tekrar başlayacaktır. Dizinin yeni bölümleri ise Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Ancak dizinin cast çalışmaları henüz tamamlanmadığı için çekimleri de başlamamıştır. Bundan dolayı Çember dizisinin ne zaman başlayacağı hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır.

Bu konumuzda Çember dizisinin konusunu, oyuncu kadrosunda yer alan isimleri, dizinin ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağını sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler