Cemal Hünal Survivor’dan Neden Çıktı Ayrıldı mı? Yerine Kim gelecek?

Cemal Hünal Survivor’dan Neden Çıktı Ayrıldı mı? Geri Dönecek mi? Survivor 2021 9 Ocak cumartesi TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlamıştı. Yaklaşık 1 hafta önce Dominik’e giden yarışmacılar adaya çalışmaya çalışıyorlar ancak gelen son habere göre Cemal Hünal Survivor 2021 ada şartlarına uyum sağlayamadığı için yarışmadan ayrıldı. Cemal Hünal Survivor 2021’den Neden Çıktı Ayrıldı mı? Geri Dönecek mi? sorularını cevaplayalım.

survivor 2021 yarismasi cemal hunal neden ayrildi

Cemal Hünal Survivor’dan Neden Çıktı Diskalifiye Mi Oldu?

Cemal Hünal Survivor 2021 den neden ayrıldı? Cemal Hünal Survivor 2021 yarışmasından kendi isteği ile ayrıldı. Survivor 2021 yarışmasından diskalifiye olmadan kendi isteği ile ayrılan Cemal Hünal’ın kararı herkesi şaşkına uğrattı. Adaya geldiği ilk anda daha önce kamp yaptığı ve izcilik geçmişi olduğu için herkesi yönlendiren, ateş ve yemek konusunda fikirler sunan Cemal Hünal’ın adadan ayrılık haberi şaşırttı.

Cemal Hünal’ın aniden böyle bir karar alma sebebi ada şartlarına uyum sağlayamamış olması. Cemal Hünal yapımcıya ada şartlarına uyum sağlayamadığından ayrılmak istediğini söyledi o yüzden de Acun Ilıcalı’nın onaylaması ile Cemal Hünal Survivor 2021 Dominik adasından ayrıldı.

Cemal Hünal Survivor’dan Neden Çıktı Ayrıldı mı

Cemal Hünal Survivor 2021 Yarışmasına Geri Dönecek mi?

Cemal Hünal Survivor 2021 yarışmasından kendi isteği ile ayrıldı. Bu yüzden de yarışmaya dönmesi söz konusu değil. Bir sakatlık ya da başka bir sebepten dolayı Cemal Hünal Survivor’dan ayrılmış olsaydı geri dönmesi mümkün olabilirdi. Önceki sezon yarışmadan sakatlık sebebiyle ayrılan Meryem bu sene geri döndü. Ancak Cemal Hünal’ın ada şartlarına alışamama gibi bir sebepten ayrılmasının ardından geri dönmeyeceğini düşünüyoruz. Çünkü şimdi ada şartlarına alışamayan sonra da gelmek istemeyecektir Survivor yarışmasına.

Survivor 2021 adasının Issız Adam’ı yarışmaya erken veda ediyor. Siz Cemal Hünal’ın Survivor 2021 yarışmasından ayrılmasını hem de daha yarışmanın başında veda etmesini nasıl yorumluyorsunuz? 

Cemal Hunal Survivor 2021 unlulerden ayrildi

Cemal Hünal’ın Yerine Kim Geldi? Survivor 2021 Ünlüler Yeni Yarışmacı Kim?

Cemal Hünal Survivor 2021 yarışmasından ayrıldı. Böylelikle Survivor 2021 ünlüler takımı bir kişi azalmış oldu. Bu yüzden de Acun Ilıcalı daha önce yedek olarak belirlediği yarışmacılardan birisini ünlüler takımına alacaktır. Acun Ilıcalı’nın ünlüler takımına alacağı yarışmacı şimdilik açıklanmadı ancak yakın zamanda Cemal Hünal’ın yerine kimin geleceği netleşecek.

Cemal Hünal’ın yerine yeni bir yarışmacı mı gelmeli sizce? Yoksa gönüllüler takımından birini ünlülere alarak takım sayısı eşitlenmeli mi? Sizce Survivor 2021 ünlüler takımının yeni yarışmacısı kim olmalı? Tahminlerinizi ve yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler