Çatı Katı Aşk Şirin Kimdir? Ateş ile Şirin Sevgili mi Olacak? (Selin Şekerci)

Cumartesi akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Çatı Katı Aşk dizisine yeni bir başrol dahil oldu. Selin Şekerci Şirin karakterini canlandırmak üzere çatı Katı Aşk dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. Dizinin son haftalarda düşen reytinglerini canlandırmak ve uzun süre devam etmesini sağlamak amacıyla çatı Katı Aşk dizisine şirin karakteriyle dahil olan Selin Şekerci bakalım Ateş ile iyi bir başrol olacak mı izleyip göreceğiz.Selin Şekerci Çatı Katı Aşk dizisi Şirin rolü

Çatı Katı Aşk Şirin Kimdir?

Çatı Katı Aşk dizisinde Şirin karakterini canlandıran güzel oyuncu gerçek adı Selin Şekerci‘dir. Ateş ve Ayşe’nin çatı Katı Aşk dizisindeki başrollerinde uyumsuzluk olduğunu diziyi izleyenlerin yorumları ile keşfeden yapımcı ve yönetmen yeni bir başrol arayışının ardından daha önce Furkan Andıç ile birlikte oynamış ve Kaçak gelinler dizisinde iyi bir iş çıkarmış olan Selin Şekerci’yi çatı Katı Aşk dizisinde oynamaya ikna etti. Çatı Katı Aşk dizisinde Şirin karakterini oynayan oyuncu Selin Şekerci daha önce birçok dizide başrolde oynamış yetenekli bir dizi oyuncusudur. Şimdi sizler için kısaca çatı Katı Aşk dizisindeki Şirin karakterini oynayan Selin Şekerci hakkında bilgiler verelim.

Selin Şekerci kimdir? (Çatı Katı Aşk Şirin)

Çatı Katı Aşk dizisinde Şirin karakterini canlandıran Selin Şekerci 1 Haziran 1988 tarihinde İzmir ilimizin Karşıyaka ilçesinde doğmuştur. İzmir’de 9 Eylül üniversitesinde eğitimini tamamlayan ve İzmir devlet tiyatrosunda oyunculuk eğitimleri alan Selin Şekerci ilk dizi deneyimini 2005 yılında Körfez Ateşi isimli dizide yaşamıştır. 2006 yılında ise Sağır Oda isimli dizide rol alan Selin Şekerci daha sonra birçok dizide rol almaya başlamış ve 2007 yılında kavak yelleri dizisinde Feyza karakterini canlandırmıştır.Selin Şekerci Çatı Katı Aşk Şirin karakteri

Çatı Katı Aşk Şirin karakterinin önceki dizileri

Selin Şekerci 2010 yılından sonra da birçok dizide rol almaya devam etmiştir. Melekler korusun isimli dizide Özgür karakterine hayat veren Selin Şekerci 2011 yılında Ay büyürken uyuyamam filminde Leyla rolüyle dikkatleri çekmiştir. 2014 yılında Kaçak gelinler isimli dizide Şebnem karakterini canlandıran Selin Şekerci bu dizide Furkan Andıç ile birlikte oynamıştır. Fox TV ekranlarında 2017 yılında çoban yıldızı isimli dizide Zöhre karakteri ile oldukça iyi bir oyunculuk çıkaran Selin Şekerci son olarak 2018 yılında TV8 ekranlarında kızım dizisinde rol almıştır. 2020 yılında ise Çatı Katı Aşk dizisinde Şirin karakteri olarak yer alacak olan Selin Şekerci bakalım izleyenleri memnun edecek mi.

Selin Şekerci boyu kilosu ve burcu

Çatı Katı Aşk Dizisi Şirin rolünü canlandıran güzel oyuncu Selin Şekerci ikizler burcu olup 1,68 boyunda ve 57 kilo ağırlığındadır. Son yıllarda dizilerde çok göremediğimiz Selin Şekerci son olarak Kızım dizisinde Asu karakterine hayat vermiş ve Öykü’nün gerçek annesini canlandırmıştı.Selin Şekerci Çatı Katı Aşkta hangi karakter

Çatı Katı Aşk dizisi Şirin kıyafetleri

Selin Şekerci daha önceki dizilerinde olduğu gibi yine gençlerin gözde isimlerinden birisi olacak. Çatı Katı Aşk dizisinde Şirin rolüne Hayat verecek olan Selin Şekerci dizide giymiş olduğu elbise ve kıyafetleri ile de merak edilecek isimlerin başında geliyor. Merak edenler için Çatı Katı Aşk dizisi Şirin elbiseleri ya da Şirin’in giymiş olduğu etek ayakkabı çanta etek bluz ne varsa sizlere merak ettiklerinizi yazmaya çalışacağız. Sizler de öğrenmek istediğiniz Çatı Katı Aşk dizisi Şirin kıyafetleri takıları gözlüğü ya da kombinlerini aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Çatı Katı Aşk Ateş ile Şirin Sevgili mi Olacak?

Çatı Katı Aşk dizisinde 14. bölümden itibaren diziye katılan Selin Şekerci’nin canlandıracağı Şirin karakteri ile Furkan Andıç’ın oynadığı Ateş karakteri birbirine aşık olacak mı sevgili mi olacaklar konusu çok merak ediliyor. Ateş ile Şirin Sevgili mi Olacak izleyip göreceğiz. Bizim tahminimiz reytingleri artırmak için senaryoda değişiklik yapılıp Şirin ve Ateş birbirine yıldırım aşkıyla bağlanacaklar.

Selin Şekerci Çatı Katı Aşk Şirin sosyal medya hesabı

Çatı Katı Aşk dizisinde Şirin karakteri ile yeniden ekrana gelmeye başlayan Selin Şekerci sosyal medyayı aktif olarak kullanan dizi oyuncularından biridir. Instagram hesabı oldukça aktif olan ve yeni fotoğraflarını paylaşarak takipçilerine bilgi ve resim veren Selin Şekerci’nin Instagram hesabına instagram.com/selinsekerci adresinden ulaşabilirsiniz. Selin Şekerci’nin Facebook ve Twitter’da birçok fan sayfası da bulunmaktadır.Selin Şekerci Çatı Katı Aşk Şirin rolünde

Çatı Katı Aşk Şirin (Selin Şekerci) Yorumları

Çatı Katı Aşk dizisi son haftalarda reytinglerde oldukça düşüş yaşadı. Cumartesi günleri Kuzey Yıldızı ve Zümrüdüanka gibi dizilerin arasından çıkamayan dizinin reytinglerini Selin Şekerci tek başına düzeltebilir mi hiç ihtimal vermiyoruz. Ayrıca dizide şimdiye kadar başrolü oynayan Ezgi Şenler’e de yapımcı ve yönetmen çok ayıp etmiş olabilir eğer diziden çıkarıldıysa. Bu nedenle kaş yapalım derken göz çıkarılırsa Şirin karakteri de diziye boşa gelmiş olabilir. 3 Ekim tarihinde yayınlanan Çatı Katı Aşk dizisi 2.22 total reyting alarak reyting listesinde 12. sırada yer bulabildi.

Çatı Katı Aşk Şirin (Selin Şekerci) fragmanı şarkısı sözleri

Çatı Katı Aşk dizisine Şirin rolü olarak katılan Selin Şekerci diziye güzel bir fragman ile giriş yaptı. Selin Şekerci’nin Çatı Katı Aşk dizisine katıldığı 14. bölüm fragmanında çalan şarkı ve sözleri merak edildi. Bizde hemen sizler için kısaca yazalım istedik. Çatı Katı Aşk dizisinde 14. bölümde çalan şarkının sözleri Aydilge söylüyor: (Selin Şekerci’nin Şirin karakteri olarak katıldığı tanıtım fragmanı) Çatı Katı Aşk Şirin Kimdir

Yüreği kar mı
Yaz mı bahar mı
Nefret mi aşk mı sevgilim…
Su da ateş mi
Gece güneş mi?
Hangisi sensin sevgilim…
En büyük aşklar nefretle başlar
Çatı katında aşkım ağlar
Gördüğün her kördüğümle
Bağlıyorsun kendine
En büyük aşklar nefretle başlar
Çatı katında aşkım ağlar
Gördüğün her kördüğümle bağlıyorsun kendine
Yalan yalan yalan yalan sevdan
Yalan yalan yalan nasıl inansam
Ya gerçek aşksan..
Dizioyuncu.Com Çatı Katı Aşk Ayşen (Ezgi Şenler) Diziden Çıktı mı?

İzleyicilerin Yorumları: Selin Şekerci bugün setten fotoğraf atmıştı ben Furkan’ı ziyarete gitmiştir diye düşünmüştüm. Sürpriz oldu. Selin ve Furkan fanları için güzel gelişme kaç yıldır yeniden partner olmalarını bekliyorlardı ama kesin memnun kalmazlar bu durumdan. Bence gereksiz bir hamle olmuş bu diziyi daha kimse kurtaramaz ne bu ısrar. Selin Şekerci boşuna geldi diziye..

Selin Şekerci’yi Çatı Katı Aşk dizisinde Şirin karakteri olarak nasıl buldunuz? Beğendiniz mi, reytinglerin artmasına etki eder mi sizce?

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Berbat bir rol, berbat bir oyunculuk 😞
    Maalesef hiç gitmedi diziye, girdikten sonrada dizinin bitmesini çabuklaştırdı sağolsun

  2. Avatar çiğdem inanlı

    Ben bu diziye ayşen kaletterini ateşe hiç yakıştımadım kaçak gelinde bu ikili çok yakışıyordu gene bu ikili olsun

  3. Avatar Mine Buyukdoganay

    CATİ KATİ ASK, guzel bir dizi. Komik, sicak, samimi. Cekismeler, anlasmazliklar, kirginlik ve kizginliklar bile sempatik ve eglenceli yansitiliyor. Karakterler de oturmus. Sadece dizide ailenin kucuk, masum, tatli kizi olan Aysen e daha uygun bir genclik aski yazilabilirdi diye dusunuyorum. Ateş karakteri icin ise biraz daha yaş almiş, kadinsi, dişli, guclu bir partner dusunulebilirdi. Cekismeli bir ask belki. Yasemin ve Demir super! Ayrica diger karakterle de cok basarili ve uyumlu.

Etiketler