Çatı Katı Aşk Sevda Kimdir? Gerçek Adı (Firuze Gamze Aksu)

20.08.2020
801

Çatı Katı Aşk Sevda Kimdir?

Bu konumuzda Çatı Katı Aşk Sevda Kimdir? Gerçek Adı nedir daha önce hangi dizilerde oynadı ve gerçek yaşamda nasıl biri boyu yaşı kilosu sevgilisi ve okuduğu okullar hakkında bilgi vereceğiz. Çatı Katı Aşk dizisinde Sevda Kimdir? İşte kısa bilgileri ve dizideki karakteri..Cati Kati Ask Dizisi Sevda rolundeki kiz

Çatı Katı Aşk Dizisi Sevda Kimdir?

Çatı Katı Aşk dizisinde Sevda karakteri son bölümlerde ön plana çıkmaya başlayınca oldukça merak edildi. Çatı Katı Aşk dizisinde Sevda karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Firuze Gamze Aksu. Dizide oldukça itici bir tip gibi görünse de Sevda karakteri ile oldukça dikkat çekici hale gelecek. Çatı Katı Aşk dizisinde Sevda dizide Yasemin ve Ateş arasındaki evliliğin gerçek olmadığını ortaya çıkaracak ve dikkatleri üzerine çekecektir.Çatı Katı Aşk Dizisi Sevda Kimdir

Firuze Gamze Aksu kimdir?

1988 yılında İstanbul’da doğan Firuze Gamze Aksu 32 yaşındadır. 2018 yılında Survivor yarışmasında gönüllüler takımında yer alan Firuze Gamze Aksu, Recep İvedik 4 filminde de yer almış ve Eda karakteri ile adından söz ettirmiştir. Firuze Gamze Aksu daha önceki yıllarda muhteşem yüzyıl Kösem ve yalan dünya gibi dizilerde konuk oyuncu olarak yer almış 2018 yılında savaşçı dizisinde, muhteşem yüzyıl’da ise Hatice Sultan karakteri ile rol almıştı.

Firuze Gamze Aksu’nun 2020 yılındaki yeni dizisi Çatı Katı Aşk dizisi oldu ve dizide Sevda karakterine hayat veriyor. Recep İvedik 4 filminde Eda karakteriyle oynayan Firuze Gamze Aksu Kayseri’den İstanbul’a gelmiş ve çatı katına yerleşmek için Demir ile evlenmek istemektedir. Kayseri’den İstanbul’a gelen Sevda, Demir ile evlenmek istese de Yasemin onu çoktan kendine bağlamıştır. Ancak Yasemin ile sahte bir evlilik yapmış olan Ateş’in evlilik cüzdanını ele geçiren Sevda planları altüst eder.

Çatı Katı Aşk dizisinde Sevda karakteri ile izleyici karşısına çıkan Firuze Gamze Aksu dizide biraz kötü bir karaktermiş gibi izleyicinin karşısına çıksa da Yasemin ile arası iyi olmasa da Demir için ve onu elde etmek için elinden geleni yapacak.Cati Kati Ask Dizisi Sevda karakteri

Çatı Katı Aşk dizisinde sevdanın elbise ve kıyafetleri

Çatı Katı Aşk dizisinde Sevda karakterine hayat veren Firuze Gamze Aksu giydiği elbise ve kıyafetleri ile oldukça dikkat çekici olmaya devam ediyor. Çatı Katı Aşk dizisi Sevda’nın giydiği elbise kıyafet hangi marka nereden giyiniyor gibi merak edilen soruları aşağıya yazarak bizden talep edebilirsiniz.

Cati Kati Ask Sevda gercek adiÇatı Katı Aşk dizisinde Sevda karakteri kimdir daha önce hangi dizilerde oynadı gerçek adı soyadı nedir gibi bilgileri sizlere bu konumuzda detayları ile açıkladık. Sizlerde Çatı Katı Aşk dizisinde Sevda rolünü oynayan Firuze Gamze Aksu hakkında yorum ve görüşleriniz varsa lütfen aşağıya yazınız. Çatı Katı Aşk Dizisi Oyuncu kadrosu konumuza göz atabilirsiniz.

Çatı Katı Aşk dizisinde Sevda karakterini canlandıran Firuze Gamze Aksu oldukça başarılı bir oyunculuk ortaya koymaya devam ediyor. Sizlerde Çatı Katı Aşk Sevda rolü hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

https://www.youtube.com/watch?v=Ul0Xo7GUTl0

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.