Çatı Katı Aşk Neden Bitti Final Yaptı, Yeniden Başlar mı?

Kanal D ekranlarında sevilerek izlenen dizilerden birisi olan Çatı Katı Aşk Neden Bitti Final Yaptı erken finale sebep olan etkenler neler, Çatı Katı Aşk bittikten sonra yeniden başlar mı tekrar yeni bölüm çekilir mi yada başka bir kanala transfer olur mu gibi merak edilen sorulara bu sayfada yanıt vermek istiyoruz. Çatı Katı Aşk final bölümü 24 Ekim 2020 cumartesi Kanal D de.

Çatı Katı Aşk Neden Bitti Final Yaptı?

Geçtiğimiz hafta başrol oyuncusu Ezgi Şenler ile yollar ayrılmış ve Ayşen karakterinin ayrılması sonrasında Şirin rolü ile Selin Şekerci diziye başrol olarak dahil olmuştu. Ancak dizinin reytinglerindeki düşme daha da artttı ve Şirin karakterinin gelmesiyle dizi izlenme oranları taban yaptı adeta. Bu nedenle Kanal D daha fazla dayanamadı ve zarar etmemek için biran evvel Çatı Katı Aşk dizisinin final yapmasını bitmesini istedi.Çatı Katı Aşk Neden Bitti Final Yaptı

Yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Fehmi Öztürk’ün oturduğu, başrollerini; Furkan Andıç, Selin Şekerci, Nilay Deniz ve Yiğit Kirazcı’nın paylaştığı Çatı Katı Aşk isimli dizi 16. bölümde 24 Ekim cumartesi günü ekranlara veda ediyor. Kanal D de yayınlanan dizinin kesin bitiş nedeni ise reytinglerdeki büyük düşüş oldu. Çatı Katı Aşk son olarak 17 Ekim cumartesi günü 1.67 oranında total reyting alarak Kanal 7 de yayınlanan Hint dizilerinden bile daha düşük reyting alınca Kanal D dizinin fişini çekme kararı aldı.

Ezgi Şenler’in Ahı Çatı Katını Finale Götürdü

Evet Ezgi Şenler geçtiğimiz haftalarda dizinin kötü giden reytinglerinin tek sorumlusu olarak diziden adeta kovulmuş, yerine ise Selin Şekerci dahil olmuştu. Aslında diziyi bir oyuncunun çekip çevirmesi beklenemezdi. Ama bizim yapımcılar maalesef bu kafayı henüz aşamadılar. Ezgi Şenler gibi masum yüzlü bir kızı tek günah keçisi ilan edip apar topar diziden çıkarılmıştı. Ne oldu şimdi, yerine gelen Selin Şekerci 3 bölüm geçmeden dizinin final olmasına müdahil olabildi mi? Madem dizi bitecekti, ya da baştan beri düşük reyting alıyordu, son 3 bölüm kala bir başrolü çıkarıp yeni bir oyuncuyu dahil etmek de nedir?

Ezgi şenler çıktı Çatı Katı Aşk Bitti Final YaptıEzgi Şenler’in diziden çıkarılıp yerine Selin Şekerci’nin getirilmesi bize göre büyük hata idi. Ezgi’yi seven izleyen seyirciler açık seçik giyinip ahlak sınırlarını zorlayan giyim kuşamıyla Selin şekercinin başrolüne alışamadan final haberi gelince hem sevindiler hem de Ezgi adına mutlu oldular. Çünkü Ezgi Şenler’in diziden çıkması zaten başlı başına bir hata idi.

Çatı Katı Aşk Yeniden Başlar mı?

Çatı Katı Aşk dizisi 24 Ekim 2020 cumartesi günü 16. bölüm ile final yapacak ve Kanal D de son kez izleyicisiyle buluşacak. Peki Çatı Katı Aşk yeni bir kanal ile anlaşıp devam eder mi? Çünkü Selin Şekerci gibi önemli bir oyuncunun transfer edilmesi sadece 3 bölüm için olmamalıydı. Diğer bir deyişle ona da çok ayıp oldu, kurtarıcı olarak geldiği dizinin 3 bölüm sonra bitmesinin şoku onu da illaki olumsuz etkileyecektir. Çatı Katı Aşk yeniden başka bir kanalda başlar mı hiç sanmıyoruz, çünkü dizi düşük reytinglerden dolayı final oldu. Yeniden başka kanala transfer olması zor görünüyor.

Çatı Katı Aşk Bitmesin Final Yapmasın

Bazı diziler için bitmesin final olmasın başka kanala transfer olsun gibi çeşitli kampanyalar hazırlasak da Çatı Katı Aşk dizisi için birşey yapasımız hiç yok. Çünkü dizinin başrolü için yapılan haksızlık sonrasında kılımızı kıpırdatasımız gelmiyor açıkçası. Çatı Katı Aşk dizisi bitmesin final olmasın kampanyası düzenlemek istemiyoruz ancak siz yine de diziyi seviyorsanız ve bitmesini istemiyorsanız; Çatı Katı Aşk bitmesin, Çatı Katı Aşk final yapmasın gibi samimi cümleler ile diziye destek olabilir devam etmesi için yorum kısmına yazdıklarınızı sosyal medya hesaplarınızda da bu sayfayı paylaşarak herkese duyurabilirsiniz.

Bu konumuzda Çatı Katı Aşk Neden Bitti Final Yaptı, Yeniden Başlar mı başka kanala transfer olur mu? sorularına yanıt vermeye çalıştık. Sizler de dizinin final yapması bitmesi hakkında görüşlerinizi yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz. Merak edenler için >> 2020-21 Final Yapan Diziler

Yorum yaz

5 Yorum

  1. Nolur tekrar baslatilsin selin sekerci hic bir sekilde sevilmiyor ezgi daha iyiydi yetkililerin gormesini istiyoruz cok iyi bir yaz dizisi idi nolur bunun icin # acalim nolursunuz

  2. Avatar Çağla Selin Şekerci yi beğenmedi

    Ben çok seviyorum ama bitsin ama tekrar başlasın ve bu sefer Ayşenle birlikte gelin Selin Şekerci geldi bütün reytinggitti. Zaten Selin Şekerci geldi hemen final verdiler .
    AYŞEN GELSİN REYTİNG GELSİN ÇATI KATI AŞK YÖNETMENİ ŞENOL SÖNMEZE SESLENİYORUM
    AYŞEN GELSİN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Etiketler