Çatı Katı Aşk Furkan Andıç ve Ezgi Şenler Diziden Kaç Para Alıyor?

Çatı Katı Aşk dizisi yönetmenliğini Barış Yöş üstlenirken senaryosunu Saygın Delibaş ve Fethi Kantarcı yazıyor. Yaz sezonuna damgasını vurmayı planlayan Çatı Katı Aşk dizisi Mia Yapım imzasıyla KanalD ekranlarında yayınlanacak. Çatı Katı Aşk dizisi başrol oyuncuları olan Furkan Andıç ve Ezgi Şenler diziden bölüm başı olarak ne kadar ücret alacak bilgilerini paylaşmak üzere bu konumu açtık. Sözleşmeleri sosyal medya ile paylaşılmayan oyuncuların aldıkları maaşları da resmi bir ağızdan alamıyoruz. Ancak daha önceki dizilerde aldıkları ücretleri de paylaşarak tahminlerde bulunuyoruz.çatı katı aşk dizisi ücretleri

Çatı Katı Aşk Furkan Andıç ve Ezgi Şenler Bölüm Başı Kaç Lira Alıyor?

Çatı Katı Aşk dizisi başrol oyuncuları olan Furkan Andıç ve Ezgi Şenler dizide en yüksek ücreti alıyorlar. Ancak resmi bir açıklama olmadan aldıkları ücretleri paylaşamıyoruz. Çatı Katı Aşk dizisi oyuncu maaşları oyuncu ücretleri konumuza eklenecektir.

cati kati ask resimleri bilgileri Çatı Katı Aşk dizisi erkek başrol oyuncusu olan Furkan Andıç diziden bölüm başı ne kadar ücret alacak belli oldu mu? KanalD’de yayınlanan Tatlı İntikam dizisi ile meşhur olan Furkan Andıç yine KanalD ekranlarında yayınlanan Meryem dizisinde de başrol oynamıştı. Furkan Andıç Meryem dizisinden bölüm başı 70 bin lira kazanmıştı.

Çatı Katı Aşk dizisinde de başrol oynayacağını düşünürsek Meryem dizisinde kazandığının aynısını ya da biraz fazlasına anlaşmış olabilir. Koronavirüs dizi setlerini de vurduğu için oyuncu ücretleri nasıl değişir şimdilik bilinmiyor.çatı katı aşk furkan andıç maaşı ücreti

Çatı Katı Aşk Furkan Andıç ve Ezgi Şenler Aldıkları Para Ne Kadar?

Çatı Katı Aşk dizisi kadın başrol oyuncusu olan Ezgi Şenler ise Furkan Andıç’a göre biraz daha düşük bir ücret alabilir çünkü Ezgi Şenler henüz oyunculuğunun çok başında. 1993 doğumlu olan Ezgi Şenler ilk olarak 2016 yılında Bodrum masalı dizisinde rol almıştı. Ezgi Şenler sonrasında Nefes Nefese dizisinde rol almış son olarak 2019 yılında da Atv’de yayınlanan Canevim dizisinde rol almıştı.

ezgi şenler çatı katı dizisi maaşı Bodrum Masalı dizisi ile tanındı sonrasında Canevim dizisinde yan rol olarak yer almıştı. Tanınan ve meşhur olan Ezgi Şenler yeni dizisi Çatı Katı Aşk da muhtemelen 50 BİN ile 70 BİN arası bir ücret alacaktır ancak bizim verdiğimiz sayısal değerler tamamıyla tahminden ibaret çünkü koronavirüsten dolayı setler durdu ve diziler yeni yeni çekilmeye başlandı. Bu dönemde reklam ücretleri nasıl değişir oyuncu maaşları da buna göre belirlenir. Sizce Furkan Andıç ve Ezgi Şenler Çatı Katı Aşk dizisinden ne kadar ücret almalı yorumlarınızı aşağı yazınız.

Etiketler