Çatı Katı Aşk Dizisinde Çalan Şarkılar Sözleri Kim Söylüyor?

12.06.2020
259

Kanal D ekranlarında 9 temmuz 2020 Perşembe akşamı başlayacak olan Çatı Katı Aşk isimli yeni dizinin şarkılarını türkülerini müziklerini bu sayfada sizlerle paylaşacağız. Özellikle yaz dizilerinde çok güzel aşk şarkıları, birbirinden güzel müzikler çalıyor.Çatı Katı Aşk dizisinde çalan bütün şarkıları müzikleri jenerik ve fonları sizler için detaylıca bu sayfaya yazacağız ve Çatı Katı Aşk dizisinin müziğini, sözlerini kimin söylediğini sizlerle paylaşacağız.

Çatı Katı Aşk dizisi şarkıları müzikleriÇatı Katı Aşk Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

Öncelikle Kanal D ekranlarında yayınlanan Çatı Katı Aşk dizisinin ilk tanıtım fragmanında çok güzel bir şarkı çalıyor. Tanıtım fragmanını izleyenler Çatı Katı Aşk dizisinde fragmanda çalan şarkıyı kim söylüyor şarkının sözleri nedir gibi meraklı soruları bizlere hemen yöneltti. İşte bunun gibi Çatı Katı Aşk dizisinde çalacak olan tüm şarkıları dizinin başında veya sonunda çalan şarkıyı yabancı müzikleri veya fonda çalan jenerik müziğini sizlerle paylaşacağız ve sizden gelen istekleri bu sayfada sunup paylaşacağız.

Çatı Katı Aşk dizisinin 30 Temmuz Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümünde çalan Güzin abla ile Baha eski çamlar bardak oldu şarkısı nostaljik bir klip halinde dizide ekrana geldi.

Çatı Katı Aşk 1. Bölüm Fragmanda çalan aşk Alfabesi şarkısı Söyleyen Yeşim

Elden ele dolaşır yüzyıllardan beri,
Değişmeden bir tek kelimesi,
Kim yazmış, kim çizmiş, kim basmış belli değil,
Hecelenir bu aşk alfabesi.
Bambaşkadır her sayfası,
Bazen dudaklar birleşir,
Göz yaşları yetmez bazen,
Bazen bir tek söz yetişir.

Çatı Katı Aşk dizisinde çalan şarkı sözleriÇatı Katı Aşk Dizisi fragmanda Çalan Şarkılar Sözleri Kim Söylüyor?

Kanal D ekranlarının 2020 yılı yaz dizisi olacak olan Çatı Katı Aşk dizisinde ilk tanıtım fragmanı 12 Haziran cuma günü yayınlandı. Çatı Katı Aşk dizisinde Ezgi Şenler ve Furkan Andıç başrolleri paylaşıyor. Bu sezon Ateş ve Ayşen aşkına imza atacak olan başarılı oyuncular ilk tanıtım fragmanı ile göz doldurdu. Çatı Katı Aşk dizisinin fragmanında çalan şarkıyı Aydilge seslendiriyor. Aydilge Çatı Katı Aşk dizisinin müziklerine imza atacak. İlk fragmanda Aydilge’nin söylediği en büyük aşklar nefretle başlar çatı katında aşkım ağlar şarkısı herkesin diline dolandı.

Çatı katı Aşk dizisinde çalan şarkıların sözleri

Yüreğin kar mı,
Yaz mı bahar mı,
Nefret mi aşk mı sevgilim…
Suda ateş mi,
Gece güneş mi,
Hangisi sensin sevgilim…çatı katında aşkım ağlar
En büyük aşklar nefretle başlar,
Çatı katında aşkım ağlar,
Kördüğüm her gördüğümde,
Bağlıyorsun kendine,
Yalan yalan yalan sevdam,
Yalan yalan nasıl inansam,
Ya gerçek aşksan

Çatı Katı Aşk dizi müziği kim söylüyorÇatı katı Aşk dizisinde çalan şarkı ve müzik istekleriniz

Sizlerde Çatı Katı Aşk dizisinde çalan ve merak ettiğiniz şarkıları müzikleri bizlere sorabilirsiniz. Örneğin Çatı Katı Aşk dizisinde çalan ilk şarkının sözleri nedir ya da Çatı Katı Aşk dizisi 1. bölüm başında çalan şarkıyı kim söylüyor veya Çatı Katı Aşk dizisinin ikinci bölüm fragmanındaki şarkıyı ve sözlerini istiyorum gibi merak ettiğiniz bu sayfada görmek istediğiniz tüm şarkı ve müzikleri bizden isteyebilirsiniz. Çatı Katı Aşk dizisinin şarkı ve müzik istekleri için aşağıdaki yorum kısmına detaylıca yazmanız yeterli.

Çatı katı Aşk dizisinde Fragmanda çalan Aydilge şarkısı video

Çatı Katı Aşk Aydilge en büyük aşklar nefretle başlar şarkısı sözleri ve müziği için Tıklayın >> Çatı Katı Aşk Aydilge en büyük aşklar nefretle başlar

Çatı Katı Aşk dizisinde düğün sahnesinde çalan şarkı videosu ve sözleri. Zerrin Özer’den dinlediğimiz  Her Şey Seninle Güzel şarkısı 23 Temmuz Çatı Katı Aşk dizisinde çaldı ve bu şarkı eşliğinde Yasemin ile Ateş dans etti.

YORUMLAR

  1. Eda dedi ki:

    Çok güzel olmuş

  2. Günel 🥀Çatı Katı Aşk🥀 dedi ki:

    🥀Çatı Katı Aşk🥀Şarkının Sözleri Güzel Ve Anlamlı İki İnsanın🥀Aşkın🥀Yaradıplar Şarkının Okunuşu İyi Deyil

  3. Hulya dedi ki:

    Eski Ayşem şarkıları calabilirse çok izlenicegi kesin