Çatı Katı Aşk Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

2020 yılında yaz aylarına damga vuracak dizilerden birisi olan Çatı Katı Aşk dizisi merakla bekleniyordu. Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Furkan Andıç ve Ezgi Şenler’in başrolünde oynadığı Çatı Katı dizisinin hangi günler yayınlanacağı ne zaman tekrarlarının verileceği merak ediliyor. Bizde bu konumuzda detaylı bir şekilde Çatı Katı dizisinin tekrar bölümleri hangi gün ve saat olarak sizlere Show TV yayın akışından aktaracağız.

Çatı katı Aşk dizisi 9 temmuz Perşembe günü Kanal D ekranlarında başlıyor. 9 temmuz perşembe akşamı 1. Bölümü yayınlanacak olan çatı katı Aşk dizisinin ilk bölüm tekrarı yine 9 temmuz Perşembe saat 22.30 da olurken cuma cumartesi pazar günleri de çatı katı Aşk dizisinin tekrarları yayınlanacak. Çatı katı Aşk dizisinin ilk bölüm tekrarları sık sık yayınlanırken ikinci bölüm tekrarları da hafta boyunca sürecek.Çatı Katı Aşk Dizisi Tekrarları Gün ve Saati

Çatı Katı Aşk Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği Çatı Katı Aşk dizisinde Furkan Andıç’ın partneri Ezgi Şenler ile oldukça uyumlu bir dizi çifti olduğunu hemen söyleyelim. Böylesine uyumlu oyuncuların bir arada bulunduğu Çatı Katı Aşk dizisi tekrar bölümleri ile de merak konusu oldu. Furkan Andıç geçtiğimiz sene Aybüke Pusat ile birlikte Her Yerde Sen dizisinde karşımıza çıkmış ve dizi sadece yaz aylarında değil sezon boyunca devam ederek oldukça yüksek reyting oranlarına imza atmıştı. Furkan Andıç şimdi de Çatı Katı Aşk isimli diziyle aynı başarıyı gösterecek gibi görünüyor.

Çatı Katı Aşk 20 Temmuz Pazartesi Saat 20.00
Çatı Katı Aşk 22 Temmuz Çarşamba Saat 22.15
Çatı Katı Aşk 23 Temmuz Perşembe Saat 20.00
Çatı Katı Aşk 24 Temmuz Cuma Saat 13.15
Çatı Katı Aşk 25 Temmuz Cumartesi Saat 16.10
Çatı Katı Aşk 26 Temmuz Pazar Saat 15.45
Çatı Katı Aşk 27 Temmuz Pazartesi Saat 20.00

  • Perşembe: 22:30​
  • Cuma: 22.15​
  • Cumartesi: 20.00​
  • Pazar: 15.45​

Çatı Katı Aşk Dizisi Tekrarları Gün ve Saati

Çatı Katı Aşk 9 Temmuz Perşembe Saat 20.00
Çatı Katı Aşk Tekrarı 9 Temmuz Perşembe 22.30
Çatı Katı Aşk 10 Temmuz Cuma Saat 22.30
Çatı Katı Aşk 11 Temmuz Cumartesi Saat 10.30
Çatı Katı Aşk 11 Temmuz Cumartesi Saat 20.00
Çatı Katı Aşk 12 Temmuz Pazar Saat 15.45
Çatı Katı Aşk 13 Temmuz Pazartesi Saat 20.00
Çatı Katı Aşk 16 Temmuz Perşembe Saat 20.30

Not: Çatı Katı Aşk dizisi perşembe akşamı yeni bölümün yayınlanmasının ardından tekrarı yayınlanmaktadır.Çatı Katı Aşk dizisi tekrar bölümleri haftalık Kanal D yayın akışına bakılarak güncellenecektir. 

cati kati ask dizisi oyuncu resim bilgileri Çatı Katı dizisinin çok izlenmesinin sebebi sadece Furkan Andıç ve Ezgi Şenler değil aynı zamanda yardımcı başrollerde oynayan Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz’de oyunculukları ile göz dolduruyor. Böylesine güçlü bir kadroya sahip olan Çatı katı Aşk dizisinin hangi günler yayınlanacağı ne zaman tekrarlarının ekrana geleceği çok merak ediliyor. Biz de merak eden izleyiciler için Çatı Katı Aşk dizisinin tekrarları hangi gün saat kaçta yayınlanıyor sorusuna Show TV yayın akışından takip ederek güncel bir şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Çatı Katı dizisi tekrarları ne zaman

Çatı Katı Aşk Dizisi Tekrar bölümleri Ne Zaman Hangi Günler Saat Kaçta?

Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz’in başrollerinde oynadığı Çatı Katı Aşk dizisi Show TV ekranlarında yayınlanacak. Tekrar bölümlerinin yayınlanacağı gün ve saatleri dizinin başlaması ile birlikte sizlere aşağıdan duyuracağız. Dizinin yayınlanacağı gün ve saatleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Çatı Katı Aşk dizisi yorumlarınızı aşağıya yazınız. Çatı Katı Aşk dizisi izlenir mi siz izlemeyi düşünüyor musunuz?

Yorum yaz

3 Yorum

Etiketler