Çatı Katı Aşk Dizisi Reyting Sonuçları, İzlendi mi Tutuldu mu?

Kanal D ekranlarında 9 temmuz Perşembe günü başlayacak olan Çatı Katı Aşk dizisinin reyting sonuçları nasıl olacak izleyiciler beğenecek mi izlenme oranlarını ve seyirci yorumlarını burada sizlerle paylaşacağız. Başrollerinde Ezgi Şenler, Furkan Andıç, Yiğit Kirazcı, ve Nilay Deniz gibi ünlü oyuncuları barındıran Çatı Katı Aşk dizisinin reytingleri beklenen düzeyde gelecek mi, reyting sonuçları nasıl olacak izlendi mi tutuldu mu gibi merak edilen sorulara burada yanıt vereceğiz.

5 Eylül reytingleri Kuzey Yıldızı – Çatı Katı Aşk

5 Eylül reytingleri Kuzey Yıldızı Çatı Katı AşkÇatı Katı Aşk perşembe gününden Cumartesi gününe alındı. Ancak cumartesi günleri de yeni sezon dizilerinin etkisi ile beklentilerin de altında kaldı Çatı katı Aşk dizisi. 5 Eylül cumartesi reytinglerinde Kuzey Yıldızı dizisi ile yarışan Çatı Katı Aşk dizisi 3 oranında düşük gelen reytingler sonrasında erken final haberleri dolaşmaya başladı.

Cati kati ask reytingleri nasilÇatı Katı Aşk Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl?

Çatı Katı Aşk dizisi 9 Temmuz Perşembe gününden itibaren her hafta perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Yayınlanan dizinin perşembe akşamları reytingleri nasıl olacak? Perşembe günü diğer kanallarda yayınlanan dizi ve programlar Çatı Katı Aşk’ın reytinglerini etkileyecektir. İlk haftalarda sezon finali yapan ve yayınlanmayan rakipleri sayesinde Çatı Katı Aşk dizisi reytingleri başarılı olacaktır. Yeni sezonda Çatı Katı Aşk dizisinin rakipleri yayınlanmaya başladığında reytinglerinde düşüş yaşanacaktır. Ancak seyircisine kendine sevdirmeyi yaz sezonunda başladığında yeni sezonda da seyirci kaybetmeden devam edecek ve reytinglerinde başarı sağlayacaktır.

Çatı katı Aşk dizisi 2. bölüm reyting sonuçları 16 Temmuz perşembeCati kati ask dizisi reyting sonuclari 2. hafta 16 temmuz

Çatı katı Aşk dizisi 1. bölüm reyting sonuçları 9 Temmuz

Çatı katı Aşk dizisi 9 Temmuz perşembe günü 1. bölümde nasıl bir izlenme oranına ulaştı, reyting sonuçları nasıldı işte resmi reytinglere göre sıralama: Çatı Katı Aşk total 3.23 reytingle 3., AB’de 2.17 reytingle 5., ABC1’de 3 reytingle 4. oldu.Çatı katı Aşk dizisi 1. bölüm reyting sonuçları

cati kati ask resimleri bilgileri

Kanal D ekranlarında 2020 yaz dizisi olarak başlayacak olan Çatı Katı Aşk dizisinin yeni sezonda da devam etmesi bekleniyor. Ancak bu beklenti için öncelikle Çatı Katı Aşk dizisinin yüksek oranlarda reyting alması ve izleyicilerini memnun etmesi gerekiyor. İlk bölümüyle 9 Temmuz 2020 perşembe günü yayınlanacak olan Çatı Katı Aşk dizisinin yayınlandığı gün herhangi bir dizi bulunmuyor. Geçtiğimiz sezon oldukça iyi izlenme oranlarına ulaşan her yerde sen dizisinin başrolü Furkan Andıç bu sezonda Çatı Katı Aşk dizisi ile yine zirvede yer alacak görünüyor.

Çatı Katı Aşk dizisinin bir bölümü 9 Temmuz Perşembe günü ikinci bölümü ise 16 temmuz 2020 Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Çatı Katı Aşk dizisinin ilk bölüm reytingleri nasıl olacak bir bölümde yeteri kadar izlenme oranına ulaşacak mı ya da 2-3 bölümler Çatı Katı Aşk dizisinin reyting oranları düşecek mi çıkacak mı gibi merak edilen sorulara resmi reyting sonuçları ile cevap vermeye çalışacağız.

Cati Kati Ask Dizisi Izlendi mi Tutuldu muÇatı Katı Aşk Dizisi İzlendi mi Tutuldu mu?

Başrollerini Ezgi Şenler, Nilay Deniz, Furkan Andıç ve Yiğit Kirazcı’nın paylaştığı Kanal D’nin yeni dizisi Çatı Katı Aşk’ın 1. Bölümü 9 Temmuz Perşembe günü başlayacak. Çatı Katı Aşk 1. Bölüm Reyting sonuçlarını ve Çatı Katı Aşk dizisinin ikinci bölüm reyting sonuçlarını resmi sonuçlar açıklanınca bu sayfada sizlerle paylaşacağız. Bu arada Çatı Katı Aşk dizisinin tekrarları ne zaman hangi günler saat kaçta yayınlanacak merak ediyorsanız konumuzu takip edebilirsiniz.

Cati Kati Ask reyting oranlari sonuclariKimler Çatı Katı Aşk dizisini izlemeyi düşünüyor? Sizce Çatı Katı Aşk dizisi yeteri kadar reyting alır mı, izleyici toplar mı yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Yorum yaz

7 Yorum

  1. Avatar Nilüfer Naz

    Çok güzel dizi özelikle ateş ve ayşene bayılıyorum çatı katı aşk filnal olmasın lütfen 🙏

  2. Tebrikler . Ben sevdim . Aşk komedi . Ahlak örtüsü olduğu srece aşkta herşey bübahtır. Dilerim devam eder . Furkan ve rol arkadaşlarına başarılar Şansınız açık olsun .🧿🍀🙏🏻👏

  3. Bu dizi berbat ya klasik erkek komşunun kızına aşık olur yalanlar dolanlar sahte evlilikler hepsi bu yeter artık şu zihniyeti bi deģiştirin hep aynı şeyler

Etiketler