Çatı Katı Aşk Aydilge en büyük aşklar nefretle başlar çatı katında aşkım ağlar şarkısı

12.06.2020
404
Çatı Katı Aşk Aydilge en büyük aşklar nefretle başlar çatı katında aşkım ağlar şarkısı

Çatı Katı Aşk Aydilge en büyük aşklar nefretle başlar çatı katında aşkım ağlar şarkısı… Çatı Katı Aşk dizisi tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragmanda Çatı Katı Aşk dizisine özel bir şarkı yayınlandı. Aydilge dizinin şarkısını üstlenmiş. Çatı Katı Aşk dizisinde Aydilge’nin söylediği şarkıyı ve sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Çatı Katı Aşk dizisinde söylenen şarkının sözleri konumuzun alt kısmında mevcut. Meraklısına: Çatı Katı Aşk Ateş’in (Furkan Andıç) Kullandığı Araba Markası

Mia Yapım imzalı olarak yayınlanan Çatı Katı Aşk dizisinin başrol oyuncu kadrosunda Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Nilay Deniz ve Yiğit Kirazcı yer alıyor. Önemli bir çok oyuncunun kadrosunda yer aldığı Çatı Katı Aşk dizisi tanıtım fragmanında dizinin enerjisi şarkı ile anlatılmış. Yeşilçam tarzında bir aşk hikayesi olacak olan Çatı Katı Aşk dizisi tanıtım fragmanında yazlık sinema formatı kullanılmış ve çok sevildi. Fragmanda mahalle halkı film izlemek üzere sandalyelerine otururken klasik yeşilçam diyalogları olan ”oğlan çok yakışıklı, çok komik ve ağlatmalı diyorlar, kıza aşık olacak mı, adı da çok güzel Çatı Katı Aşk.”

çatı katı aşk aydilge yalan yalan sevdam ya gerçek aşksan

Çatı Katı Aşk dizisinde güzel sempatik aşk hikayeleri aile komedisi anlatılacak. Aydilge’de bu şarkıya renk katıyor. İşte o şarkı videosu ve sözleri. Aydilge’nin ”Çatı Katında Aşkım Ağlar” şarkısı sözleri;

Yüreğin kar mı,
Yaz mı bahar mı,
Nefret mi aşk mı sevgilim…
Suda ateş mi,
Gece güneş mi,
Hangisi sensin sevgilim…çatı katında aşkım ağlar
En büyük aşklar nefretle başlar,
Çatı katında aşkım ağlar,
Ördüğün her kördüğümde,
Bağlıyorsun kendine,
Yalan yalan yalan sevdam,
Yalan yalan nasıl inansam,
Ya gerçek aşksan...

Çatı Katı Aşk jenerik müziği Aydilge mp3 dinle veya indir

Çatı Katı Aşk Aydilge en büyük aşklar nefretle başlar çatı katında aşkım ağlar şarkısı hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Dizide çalan tüm şarkılar ve müzikler için ise Çatı Katı Aşk dizisinde çalan şarkılar konumuza göz atabilir isteklerinizi bizden talep edebilirsiniz.

Çatı Katı Aşk dizisinde Aydilge en güzel şarkılarıyla dizi bitene kadar müzikleri ile renk katacak. Ancak dizide sadece onun şarkıları çalmayacak. Yerli yabancı bir çok şarkının Çatı Katı Aşk dizisinde çalması bekleniyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?