Çatı Katı Aşk Ateş’in Eski Sevgilisi Efsun Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

10.07.2020
143

Bu konumuzda Kanal D de ekrana gelen Çatı Katı Aşk dizisinde Ateş’in Eski Sevgilisi Efsun Kimdir? Ateş’in Sevgilisinin Gerçek Adı Bilgileri karakterinin adı hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Efsun Ateş’e çok aşıktır. Onu kaybetmek istemez. Ancak Ateş ailesinden kopup çatı katında Yasemin ile birlikte yaşamaya başlayınca Efsun ile Yasemin birbirine girer. sinem temiz kimdir

Çatı Katı Aşk Ateş’in Eski Sevgilisi Efsun Kimdir?

Çatı Katı Aşk dizisi ilk bölüm sonunda görülen ve kadroda adı geçmeyen sürpriz oyuncu Sinem Temiz oldu. Sinem Temiz Çatı Katı Aşk dizisinde Efsun rolünü canlandırdı. Efsun dizide Ateş’in eski sevgilisi rolünü canlandıran Sinem Temiz kimdir? Sinem Temiz henüz 20li yaşların başınca güzel bir oyuncu. Sinem Temiz Oxo Menajerlik şirketine kayıtlı bir oyuncudur. Sinem Temiz Payitaht Abdülhamid dizisinde konuk oyuncu olarak rol almıştı. Şimdi de Çatı Katı Aşk dizisinde Efsun karakterini canlandırıyor.  Sinem Temiz instagram hesabı https://www.instagram.com/sinem_temiz/?hl=tr cati kati ask dizisi Ates ve Efsun sevgilimi

Çatı Katı Aşk dizisi oyuncu kadrosu için açıklama yapıldığında bölüm sonunda görülen bu güzel oyuncu ile ilgili bir açıklama yapılmamıştı. Yani oyuncu kadrosunda ismi geçmiyordu. Ancak dizi başladığında 1. bölüm sonunda Ateş’in sevgilisi olarak görülen Efsun karakterini canlandıran oyuncu merak edildi. Bizlerde oyuncunun adı ve bilgilerini konumuza eklemek istiyoruz.

Çatı Katı Aşk Ateş'in Eski Sevgilisi Kimdir Çatı Katı Aşk Ateş’in Sevgilisi rolünü canlandıran güzel oyuncu kimdir? Çatı Katı Aşk dizisinde Ateş herşeyi kendine bırakarak adeta küllerinden yeniden doğarak tamirci atölyesinde çalışmaya başlar. Aynı zamanda mahalleden bir de ev tutar. Ateş bunları yaparken Yasemin’de ev tutmak için aynı evle anlaşınca ikili bir oyunun içine girerek yalancı evlilik yapıyorlar.

Ateş ve Yasemin evli görünerek Çatı Katı dairesini tutuyorlar. Ateş’in bir kaç gündür peşinden koştuğu Ayşen’in de aynı evde yaşadığını öğrenmesi ile daha da mutlu oluyor. Ateş ve Yasemin çatı katını paylaşmak zorunda kalıyorlar. Bölüm sonunda ise herkesi şaşkına döndüren bir olay oluyor.

Çatı katı eski kiracısı evde bıraktığı parayı almak için geri dönünce Yasemin biber gazı ve şok cihazı ile adamı yakalıyor. Ev sahibi de 6 aylık kirayı ödemeden gittiği için zaten eski kiracıya sinirlidir ve onu evin balkonunda sarkıtıyor. Bu sırada itfaiye Ateş Yasemin ve diğer ev halkı dışarı çıkıyor. Bu sırada Ateş Ayşen’in aynı evde kaldığını öğreniyor.

Çatı Katı Aşk Ateşin sevgilisi kim

Çatı Katı Aşk dizisinde Ateş Avcı Eski Sevgilisi Efsun Kimdir?

Çatı Katı Aşk dizisinde evin bahçesinde çatıdan sarkıtılan adama bakarken arkadan gelen ”Sevgilim” sesi ile herkes irkiliyor. Sesin sahibi Ateş’in sevgilisi. Ateş sevgilisini halasını babasını geride bırakıp bu mahalleye geldi. Ateş’in sevgilisi Efsun ise onun yanına gelerek geri dönmesi için onu ikna etme konuşması yapmak istiyor. Ateş Efsun ile konuşunca zengin hayatına geri döner mi? Ateş’in sevgilisi varsa neden Ayşen ile ilgilendi? Ateş’in sevgilisi Efsun kimdir? Bilgileri konumuza ekleyeceğiz.

https://www.youtube.com/watch?v=MXlmVORmx_Q

YORUMLAR

  1. Sinem Temiz Hayranlığı dedi ki:

    Oyuncunun adı Sinem Temiz. Çoooook güzel love you girl <3 instagramda "Sinem Temiz Hayranlığı" takip edinnn