Çarkıfelek 2023 Sunucusu ve Yeni Hostesi Kimdir? Başvuru Formu Katılım Şartları

Tv
01.01.2020
78

Çarkıfelek 2023 de geri dönüyor. Kanal D ekranlarında 2019 yılında ekrana gelen Çarkıfelek yarışması 2023 yılında yeniden ekrana gelmeye devam edecek. Emre Karayel’in sunumuyla ekrana gelen program sunucu değiştirdi. Artık yeni sunucu Onur Büyüktopçu. Cumartesi ve Pazar 16.30’da Kanal D’de ekrana gelirken Çarkıfelek programının 2023 yarışmalarında hostesi kim olacak sunucusu kim olacak gibi sorular da oldukça merak ediliyor. Bizde bu sayfada hem Çarkıfelek yarışmasının 2023 başvuru ve katılım şartlarına hemde Çarkıfelek 2023 sunucusu ve hostesi hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Çarkıfelek 2020 yeni sunucusu Beyazıt Öztürk

Çarkıfelek 2022 yeni sunucusu kim?

Uzun süredir Kanal D de ekrana gelen Çarkıfelek yarışmasını Emre Karayel sunuyordu. Emel Özkızıltaş ise sunucu hostes olarak görev alıyordu. Ancak Kanal D de 9 Mayıs cumartesi günü yeni bir fragman çıktı ve Çarkıfelek 2022 yeni sunucusu ve yeni bölümlerinin çok yakında olduğu duyuruldu. Herkes Mayıs 2022 de yeni Çarkıfelek sunucusunun kim olduğunu merak etmeye başladı. İşte merak edilen o isim:

Emre Karayel’den sonra Çarkıfelek’i Kim Sunacak sorusunun yanıtı: Onur Büyüktopçu

Mehmet Ali Erbil’in efsane sunumu ile özdeşleşen; Petek Dinçöz, İlker Ayrık ve son olarak Emre Kareyel’in sunumu ile ekrana gelen ‘Çarkıfelek’ yeni sunucusu ile yoluna devam etme kararı aldı. Dizioyuncu’da yer alan habere göre programın yeni sunucusu son olarak ‘Yemekteyiz’ ve ‘Damat Bayıldı’ yarışmalarını sunan Onur Büyüktopçu oldu. Ramazan Bayramı’nda ekrana gelmesi planlanan programın yeni bölümlerinin tanıtım çekimlerinin yapıldığı söyleniyor.Onur Büyüktopçu Çarkıfelek yeni sunucusu oldu

Açıklıyoruz: Emre Karayel’den sonra Çarkıfelek 2020 yeni sunucusu kim olacak sorusunu cevaplıyoruz. Çarkıfelek 2020 yeni sunucusu Onur Büyüktopçu olacak. Onur Büyüktopçu son olarak Tv8 de Yemekteyiz programında sunucu olarak görev almıştı. Yeni dönemde Kanal D de yayınlanacak olan Çarkıfelek yarışmasını sunacak olan Onur Büyüktopçu bakalım beğeni alacak mı. Onur Büyüktopçu Çarkıfelek 2020 yeni sunucusu oldu, sunucu hostes ise yine aynı; Emel Özkızıltaş..

2020 Çarkıfelek yarışmasında verilen araba marka

2022 Çarkıfelek yarışması başvuru katılım formu şartları

2022 yılında Çarkıfelek programında yarışmak isteyen yarışmacılar programa başvurarak katılım şartlarına uymaları ve Çarkıfelek jürisi tarafından kabul görmeleri durumunda 2022 Çarkıfelek yarışmasına katılım hakkı elde edecekler. Ancak öncelikle 18 yaşından büyük olmak Türk vatandaşı olmak veya Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gibi ön şartların yanı sıra sıradışı bir hikayesinin olması, 2022 Çarkıfelek yarışmasında yarışabilmenin ön şartları olarak gösteriliyor.

Bunun dışında Çarkıfelek yarışmasında 2022 yılında yarışmacı olmak için Kanal D’de bulunan başvuru formunu aşağıda sizlere sunduğumuz linkten ulaşarak doğru ve dikkatli bir şekilde doldurmanız ve Çarkıfelek yarışma başvuru sorularına doğru bilgileri girmeniz gerekmektedir.Çarkıfelek sunucusu 2020 kim

Çarkıfelek yarışmasında yarışmak isteyen ve 2020 yılında programa katılmak isteyenler başvuru formunu doldurduktan sonra jüri tarafından uygun görülenler mülakat için stüdyoları çağrılacak ve mülakattan sonra deneme çekimleri yapılacaktır. Deneme çekimlerinin ardından program çekimleri için gün ve saat alan yarışmacılar böylelikle 2020 yılında Çarkıfelek yarışmasına katılmış olacaklar.

Çarkıfelek 2020 Sunucusu Hostesi Kimdir

2022 Çarkıfelek yarışmasının sunucusu kimdir?

2022 yılında da Çarkıfelek yarışmasını sunmaya devam eden Emre Karayel daha önce başarılı bir şekilde bu programı sunmuş ve Kanal D ekranlarında izleyicilerle oldukça güzel diyaloglar kurarak yarışmanın uzun süre devam etmesini sağlamıştı. Emre Karayel bildiğiniz üzere hem bir dizi oyuncusu hem de çeşitli programların yapımcısı olarak oldukça aktif bir isim. Geçtiğimiz sezonlarda da Çarkıfelek yarışmasını sunan Emre Karayel 2020 yılında Çarkıfelek programını sunmaya devam edecek. Emre Karayel Çarkıfelek programının hostesi olan Emel Özkızıltaş ile oldukça uyumlu bir şekilde Çarkıfelek’i sunmaya devam ediyor.

Çarkıfelek sunucusu 2020 bilgileri

Çarkıfelek 2022 yeni hostesi sunucusu kimdir?

Geçtiğimiz yıllarda Emre Karayel ile birlikte Emel Özkızıltaş Çarkıfelek sunuculuğu görevini başarılı bir şekilde devam ettirmiştir. Çarkıfelek yarışmasındaki ödülleri ile yarışmacılara oldukça güzel dakikalar yaşatan Emel Özkızıltaş bu programın hostes sunucusu olarak dikkatleri çekmeye devam ediyor. 2020 yılında da Çarkıfelek programında hostes sunucu olarak izleyeceğimiz Emel Özkızıltaş programın en dikkat çekici isimlerinden birisi olarak ön plana çıkıyor. Sunucu olan Emre Karayel ile birlikte oldukça uyumlu bir ikili olan Emel Özkızıltaş 2020 Çarkıfelek yarışmalarında hosteslik yaparken yerine yeni bir hostes gelecek mi yardımcı hostes olacak mı soruları da merak ediliyor. Emel Özkızıltaş 2022 Çarkıfelek yarışmalarında hostes sunucu olarak göz doldurmaya devam edecek.

2022 Çarkıfelek hostesi Emel Özkızıltaş kimdir sorusuna kısaca değinelim. Emel Özkızıltaş 1986 yılında doğdu. Mankenlik mesleği yapan Emel Özkızıltaş birçok farklı programda rol alan ve defilelerde zaman zaman gördüğümüz Emel Özkızıltaş, Nur Yerlitaş ‘ın jüriliğini yaptığı İşte Benim Stilim yarışmasında tanındı. Emel Özkızıltaş yarışma programında yaptığı Türkan Şoray’ın balıkçı Azize taklidi herkes tarafından çok beğenildi. Emel özkızıltaş ilk olarak 2014 yılında İşte Benim Stilim yarışmasında 1. olduktan sonra ön plana çıkmaya başlamıştır. Çarkıfelek yarışması ise onu iyice meşhur etmiş 2020 yılında da yine Çarkıfelek yarışmasında hostes sonucu olarak görevine devam etmektedir.

Çarkıfelek 2020 Sunucusu ve Yeni Hostesi Kimdir

2022 Çarkıfelek yarışmasında verilen araba markası modeli nedir?

Yıllardır bir alışkanlık haline gelen Çarkıfelek programının ödülleri özellikle verilen araba oldukça merak ediliyor. Çarkıfelek 2022 yarışmasında verilen araba nedir hangi marka modeli ve fiyatı nedir gibi oldukça merak edilen sorular soruluyor. Çarkıfelek 2022 yarışmalarında verilen arabanın markası Fiat Egea ve yaklaşık olarak 100 milyar civarında fiyatı olan bir model yarışmada ipi göğüsleyen yarışmacıya hediye olarak veriliyor. Önceki bölümlerde 2019 model yine Fiat Egea marka ve modelindeki araba veriliyordu ancak 2022 yılında Fiat Egea 2022 model gayet şık ve merak edilen bir araçtır.

2020 Çarkıfelek yarışması BAŞVURU KATILIM

2022 Çarkıfelek yarışması başvuru katılım formu

Kanal D ekranlarında 2022 yılında devam eden Çarkıfelek yarışmasına başvurmak katılmak isteyen yarışmacılar aşağıda vermiş olduğumuz Çarkıfelek 2022 başvuru katılım formunu dikkatli bir şekilde doldurarak göndermeleri ve bilgilerin kesinlikle doğru bilgiler olması gerekmektedir. Özellikle başvuru formundaki iletişim bilgilerinin Çarkıfelek 2020 programına çıkabilmek için çok önemli olduğu ve doğru olmayan bilgileri tespit edilen yarışmacıların hakkının elinden alınacağı önemle duyurulur. 2020 Çarkıfelek yarışmasında yarışabilmek için özellikle telefon numarası ile mail adresinin doğru bir şekilde yazılması ve diğer tüm bilgilerin ve resimlerin yeni ve doğru bilgiler olması gerekmektedir.Çarkıfelek 2020 başvuru formu

Çarkıfelek ilk olarak 1998-99 sezonunda Mehmet Ali Erbil tarafından sunulmaya başlanmıştır daha sonra hostes olarak ön plana çıkan Yasemin Koşal olmuştu. 2022 yılında yayınlanan Çarkıfelek programında ise sunucu olarak Emre Karayel’i hostes olarak ise Emel Özkızıltaş’ı görmeye devam edeceğiz. Sizlerde 2022 Çarkıfelek yarışmasına katılmak başvuruyu yapmak ve başvuru sonucu hakkında bilgilenmek için lütfen sayfamızdaki bilgileri ve paylaşımları takip ederek merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. 2022 Çarkıfelek yarışması başvuru katılım formu için Tıklayın

Çarkıfelek 2022 Sunucusu ve Yeni Hostesi Kimdir? Başvuru Formu Katılım Şartları hakkında yazmaya ve bilgiler vermeye devam edeceğiz. Şimdilik hoşçakalın..

YORUMLAR

 1. Mustafa Arpa dedi ki:

  Defalarca başvuru yapmama rağmen maalesef hiç dönüş olmadı.yillardir her sunucusunda bile zevkle izlediğim bir yarışma.simdi ise çok severek izlediğim (hatta yemek programından beri takip ettiğim) sevgili Onur Büyük topçu beyle tanışmak ve yarışmak benim hayallerimden.ancak hala cagirmadiniz!!!

 2. hamza kaygusuz dedi ki:

  çarkıfelek yarışması ilk yarışmam olacak çok hevesliyim kredi kartı borcum var

 3. KARTALIÇEE dedi ki:

  YA BEN 1 AY ONCE BASVURDUM BI IKI HATADAN SONRA ONAY VERDI AMA BI DONUS OLMADI HIC VE BUGUN BIRDAHA BASVURAYIM DEDIM YINE HATA VERIYOR 5 KEZ DENEDIM OLMUYOR YAPIMCI ABI GOR BENI NIYE GORMUYON ÖLÜMÜ GÖR GÖR ARTIK BENI YAAA 😔😔😂😂

 4. Burak dedi ki:

  Formu doldurdum az önce ve başvurum alındı şimdi sadece sizden haber bekliycem dimi saygılar???

 5. Emine dedi ki:

  Başvuru yapmak istiyorum hep hata veriyo nasıl olcak

  1. Yönetici dedi ki:

   Emine hanım iletişim bilgileriniz doğru mu? Çarkıfelek 2020 başvurusunda doğru olmayan bilgile varsa hata verebilir.

 6. Ayfer Tiftik dedi ki:

  Başvuru formunu doduramıyorum devamlı hata veriyor

 7. Serpil dedi ki:

  çok saçma herkesin yarışmacı olmak için illede dramatik bir hayat hikayesi olmak zorunda mı🤔olsa bile belki insanlar ekranda herkesle paylaşmak istemeye bilirler🤭yazık gerçekten yazık😔insan üzerinden program yürütmek🤔

 8. Sema gucnar dedi ki:

  Yarış.aci olmak istiyorum