Cansu Dere 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir, Kiminle Hangi Kanalda Oynayacak?

12.01.2023
198

Ekranın yetenekli isimlerinden birisi olan Cansu Dere 2023-2024 yıllarında hangi dizide kiminle baş rolde oynayacak hangi kanalda dizisi yayınlanacak ve yeni dizisinde baş rolleri kiminle paylaşacak gibi merak edilen sorulara burada yanıt vermek ve Cansu Dere hakkında son bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Son olarak Ferhat ile Şirin dizisinde Banu karakterini canlandıran Cansu Dere her dizisinde rolünün hakkını veren başarılı oyuncularından birisi olarak göze çarpıyor. Cansu Dere yeni sezonda Kanal D de Sadakatsiz dizisinde oynayacak.

Cansu Dere Yeni Sezon hangi Dizide Kiminle Oynayacak

Cansu Dere 2023-2024 yıllarında hangi dizide oynayacak?

Ekrana gelen son dizilerinde oldukça başarılı bir performans gösteren Cansu Dere şu sıralar Sadakatsiz dizisinde Asya karakterine hayat veriyor. Daha önce ise son dizisi Ferhat ile şirin dizisinin yayından kaldırılması ile şok olsa da daha önce oynamış olduğu birçok dizide reyting rekorları kırarak ekrana adını yazdırmış oyunculuk yeteneği ile herkesin beğenisini kazanmış dizi oyuncularından birisidir. Her karakterin hakkını veren Cansu Dere daha önce Acun Ilıcalı tarafından TV8 ekranlarında 2023’de Yeni bir dizide oynayacağı müjdesi verilmişti.

Ancak Cansu Dere’nin 2022’deki bu dizisi rafa kalkınca Fox TV ekranlarında yayınlanan ve sadece 6 bölüm süren Ferhat ile şirin dizisindeki Banu karakteri teklifine evet diyen ve baş rolleri Tolga Sarıtaş ile birlikte paylaşan oyuncunun bu dizisi kısa sürünce acaba Cansu Dere 2022-2023 yıllarında hangi dizide oynayacak kiminle baş rolleri hangi kanalda paylaşacak hangi dizide yer alacak gibi merak edilen sorular Cansu Dere hayranları tarafından sorulmaya ve Google’da aramaya başladı bile. Hemen yanıtlayalım. Cansu Dere Kanal D de 7 Ekim tarihinde başlayan Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosuna katıldı.

Cansu Dere 2020-2021 Yeni Dizide Kiminle Hangi Kanalda Oynayacak

Cansu Dere Sadakatsiz dizisinden Sonra Hangi Dizide Oynayacak?

2023-2024 seoznunda Cansu Dere Sadakatsiz dizisinde Asya karakterine hayat veriyordu. Ancak Sadakatsiz dizisinden Sonra Hangi Dizide Oynayacak? Cansu Dere’nin 2023-2024 yeni sezon dizisi şimdilik belirsiz.

Cansu Dere’nin 2020-2021 yıllarında oynayacağı dizi şimdilik açıklanmadı ancak Cansu Dere gibi önemli bir oyuncunun uzun süre boşta kalacağına ve ekrana gelmeyeceğini düşünemiyoruz. Bizim tahminimize göre 2020 yılının yaz tatilinde yeni bir dizi ile anlaşma tazeleyecek olan Cansu Dere 2020 Eylül ayında yeni sezonla birlikte yeni bir kanal daha yeni bir dizi ile izleyici karşısına çıkacaktır diye tahmin ediyoruz. Cansu Dere’nin sadece ülkemizde değil hem balkanlarda hem de Ortadoğu’da oldukça iyi bir kitlesi bulunuyor ve bu izleyici kitlesi Cansu Dere’nin yeni dizisini oldukça merak ediyor. Özellikle Ortadoğu’da Ezel dizisi ile birlikte çok büyük bir popülarite kazanmış olan ve Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte adını tüm dünyaya duyuran Cansu Dere rolünün hakkını veren başarılı oyunculuğu ile de dikkatleri üzerine toplamıştı.

Cansu Dere Ferhat ile Şirinden sonra hangi Dizide kiminle oynayacak

Cansu Dere 2020-2021 yıllarında mutlaka yeni bir dizi ile yola devam edecektir ancak bu dizinin bir internet platformunda mı yayınlanacağı yoksa televizyon kanallarında mı olacağı konusunda şimdilik net bir bilgi yer almıyor. Ancak son dönemde dizi oyuncularının birçoğu netflix blue TV gibi platformlardan gelen tekliflere sıcak baktığı ve Türk televizyonlarında yayınlanmak yerine internet aleminde kendilerini daha kolay göstermek istedikleri ve herhangi bir sınırlama olmaksızın rollerini ortaya koydukları görülüyor. Son olarak Beren Saat netflix dizisi olan Atiye dizisinde kendisini göstermiş ve oldukça ses getirmişti. Cansu Dere de yeni bir dizide internet platformlarında yer alır mı 2020-2021 yıllarında izleyip göreceğiz.

Cansu Dere 2020-2021 Yeni Dizisi

Cansu Dere kimdir hakkında detaylı bilgiler oynadığı diziler?

Cansu Dere 1980 yılında Ankara’da doğmuş olan hem manken hem de bir dizi oyuncusudur. Cansu Dere aynı zamanda televizyonlarda bir süre sunuculuk da yapmış olsa da kendisini dizi oyuncusu olarak tanımamız ve bilmemiz daha doğru olur. Cansu Dere’nin ailesi Yunanistan göçmenidir ve Cansu Dere çocukluk yıllarını İzmir’de geçirmiş ilk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra İzmir vali Vecdi Gönül lisesinden mezun olmuş daha sonra İstanbul Üniversitesi’nde arkeoloji bölümünde okumuştur.

Cansu Dere 2020-2021 yıllarında hangi dizide oynayacak

Cansu Dere kimdir Nasıl Meşhur oldu ünlendi?

Cansu Dere 2000 yılında katılmış olduğu Kanal d’nin düzenlediği Miss Turkey yarışmasında 3. olduktan sonra mankenlik yapmaya başlamış ve bu alanda ilk defa kendisini gösterdikten bir müddet sonra 2002-2003 yıllarında Paris’te birçok defilede yer almış ve bir çok meşhur fotoğrafçı ile çalışmıştır. Bu tecrübelerin ardından 2000 yılında ilk kez televizyonda yer alan Cansu Dere 2004 yılında Türkiye’nin yıldızları isimli yarışmaya katılmış ve bu yarışmada sunucu olarak görev almıştır.

Cansu Dere’nin ilk dizi deneyimi ise 2006 yılında Sıla adlı dizide oynamış olduğu rol olmuştur. Sıla dizisinden hemen sonra Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte Son Osmanlı yandım Ali adlı filmde oynamış ancak asıl dizisi 2009 yılında Ezel dizisindeki Eyşan rolü ile ortaya çıkmıştır. 2010 yılında Cem Yılmaz’ın Yahşi Batı filminde oynayan Cansu Dere 2011 yılında Behzat ç seni kalbime gömdüm sinema filminde bir polisi canlandırmış 2012 yılında ise Muhteşem yüzyıl dizisinde İranlı bir karakteri yani Firuze rolünü oynamıştır.Cansu Dere 2020-2021 Yeni Dizisi Hangi Kanalda Olacak

Cansu Dere daha sonra 2016 yılında Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Anne isimli dizide Zeynep karakterini canlandırmış ve bu dizi oldukça büyük bir izleyici kitlesine ulaşarak reyting rekorları kırmıştır. Anne dizisinden sonra bir süre farklı alanlarda kendisini gösteren Cansu Dere 2019 yılında başlayan Ferhat ile Şirin dizisinde Banu karakterini canlandırmış ancak dizi sadece 6 bölüm sürdükten sonra yayından kaldırılmıştır. Cansu Dere’nin 2023-2024 yıllarında yeni bir dizi ile yoluna devam edeceğini ve bu dizinin televizyonda mı yoksa internet platformlarında mı yayınlanacağını daha sonra sizlere bu sayfada yazmaya çalışacağız.

Cansu Dere 2020-2021 Yeni Dizide kiminle oynayacakSizler de Cansu Dere hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazarak Cansu Dere’nin 2023-2024 yıllarında oynayacağı yeni dizi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız. Sizce Cansu Dere yeni dizide kiminle başrol oynamalı, hangi kanalda Cansu Dere’nin yeni dizisi yayınlanmalı ve Cansu Dere’yi beğeniyor musunuz, oyunculuğunu nasıl buluyorsunuz bu konulardaki yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Cansu Dere ve Engin Altan Düzyatan yeni dizisiNot: Cansu Dere ve Engin Altan Düzyatan’ın yer alacağı yeni dijital dizinin çekimleri mart ayında başlayacakmış. 20 bölümden oluşan bir dizi olacakmış. Bir aksilik olmazsa bu ikilinin adı geçiyor… Nasıl buldunuz ikiliyi?

Cansu Dere Sadakatsiz Dizisinden Ne Kadar Ücret Alıyor

Not 2: Cansu Dere 7 Ekimde Kanal D de başlayan Sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. Cansu Dere Sadakatsiz dizisinden bölüm başına 55 bin lira ücret alacağı belirtildi.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. Aliye kocak dedi ki:

    Cansu Dere çok iyi bir oyuncu. Yeni sezonda mutlaka bir dizide başrol oynamalı. Kendisine Kenan İmirzalioglu veya Kıvanç Tatlıtuğ eşlik etmeli.