Cansu Bizim Kimdir? Fox Tv Kısa Kısa Program Sunucusu

23.05.2020
506

Cansu Bizim Kimdir? Fox Tv Kısa Kısa Program Sunucusu kimdir gerçek adı bilgileri. Fox TV’nin internet sitesinden yayınlanmak üzere yeni bir program hazırlandı. Fox TV internet sitesinde yeni programlar yayınlayarak farkını ortaya koymaya devam ediyor. Daha öncesinde Rıfat Yüzüak ile Kadrajda Makyaj programı yayınlandı. Şimdi de Cansu Bizim’in sunuculuğunu yapacağı Kısa Kısa isimli yeni bir program yayınlanacak.

Kısa Kısa programında dizi, sinema ve kültür sanat dünyasından gelişmeler, haberler konuşulacak. Cansu Bizim bu konuda efsane bir isim bu yüzden onun dizi film tavsiyeleri sizlerin çok işine yarayacak. Özellikle herkesin evde olduğu zamanlarda izlemek ve ailece zaman geçirmek için bir alternatif olacaktır dizi filmler. Kısa Kısa programı Foxtv internet sitesinde yayınlanacak. Her çarşamba ve cumartesi akşamları saat 21:00 da yayınlanacak olan Kısa Kısa programı sunucusu Cansu Bizim kimdir tanıyalım.  cansu bizim kısa kısa programı sunucusu

Kısa Kısa Programı Sunucusu Cansu Bizim Kimdir?

14 Eylül İstanbul doğumlu olan Cansu Bizim Ege Üniversitesi Sosyoloji ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunudur. Cansu Bizim İngilizce ve İspanyolca dillerini iyi derecede bilmektedir. Cansu Bizim ilk olarak İzmir’in yerel kanalı olan Kanal 35’te programlar yaptı. Kanal 35 te 4 yıl çalıştı ve burada her işi yaptı diyebiliriz. Kanal 35’te kameramanlık, spikerlik, seslendirme, reklam, metin yazarlığı yaptı. Sonrasında 2015 yılından itibaren Oflaz Medya grubuna air Filbox platformuna geçti.

Fil tv ile birlikte diğer sinema tv kanallarında programlar yayınladı. Filbox’ta her çeşit program hazırlayıp sundu. Güncel sime tv haberlerinin yanı sıra yarışmalar sundu. Filbox sayesinde kendini tanıtan Cansu Bizim şimdi de Fox tv internet sitesi olan fox.com.tr’de Kısa Kısa isimli programın sunuculuğunu  yapacak. Sektörde uzman bir isim sayılan Cansu bizim sinema ve tv haberlerini izleyicileri ile buluşturacak. Cansu Bizim instagram hesabı https://www.instagram.com/bizimcansu/ Cansu Bizim Kimdir yeni programı

Cansu Bizim’in Hazırlayıp Sunduğu Programlar

KANAL 35 kanalında HobiFobi, Merhaba Hayat, Gameplay, Sinemaskop, Ritim, Escape, Dipnot, Direksiyon, Memleket Havası programlarını hazırlayıp sunuculuğunu üstlendi. FİLBOX, SİNEMA TV,FİL TV’de Sinemaskop, Sinehaber, Sinebox, Sinevizyon programlarının hem sunuculuğunu hem yapımcılığını üstlendi.

Fox tv resmi internet sitesi olan fox.com.tr’den her çarşamba ve cumartesi saat 21.00’de izleyebileceksiniz Kısa Kısa programını. Kısa kısa programını ve sunucusu olan Cansu Bizim’i daha önceden tanıyor muydunuz? Programı nasıl bulduğunuzu ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

https://youtu.be/fakXxeyExJw

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.