Cansı Çekili Kimdir? Çocuk Dizisi Zeynep, Şule’nin Kardeşi Rolü

Çocuk Dizisi Zeynep kimdir ne için geldi Şule ile nasıl bir ikili olacak merak edilirken Çocuk Dizisi Zeynep karakterine hayat verecek olan Cansı Çekili Kimdir? Çocuk Dizisi Zeynep karakterine hayat verecek olan Şule’nin Kardeşi Rolündeki dizi oyuncusu hakkında merak edilen tüm bilgileri ve Çocuk Dizisi Zeynep daha önce hangi dizilerde oynadı sorusuna yanıt vereceğiz.

Çocuk Dizisi Zeynep KimdirÇocuk Dizisi Zeynep Kimdir?

Star tv de salı günleri ekrana gelen Çocuk isimli dizide Şule’nin yurt dışında yaşayan kardeşi Zeynep karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı soyadı nedir hangi dizilerde oynadı daha önce, Çocuk Dizisi Zeynep rolün deki kız hayatı çocukluk yılları ve okuduğu okullar ile hangi üniversiteden mezun olduğu konusunda sosyal medya hesaplarını merak edenlere de tüm detaylı bilgileri yazacağız. Çocuk isimli dizide Şule’nin kardeşi Zeynep karakterine Cansı Çekili hayat veriyor. Güzel oyuncu yakın zamanda bir dizide oynamadığı için bir çok kişi merak etmiştir oyuncuyu.

Çocuk Dizisi Zeynep Şule'nin KardeşiÇocuk dizisi Zeynep (Cansı Çekili) kimdir?

Cansı Çekili Çocuk dizisinde Zeynep rolünde oynayacak. 1989 yılında İzmir ilimizde doğan Cansı Çekili, yüksek eğitimini Diyalog Anlatım İletişim Oyunculuk Eğitimi alanında tamamlamış daha sonra Hilal Saral Akademi Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi gibi özel eğitimler de alarak kariyerine iyi bir başlangıç yapmak için çalışmıştır. Cansı Çekili şimdilerde özel bir cast ajansına bağlı olarak çalışmakta ve Adnan Önal Menajerliğin bir oyuncusu durumundadır.

Çocuk Dizisi Zeynep rolünde Şulenin kardeşi kimdirCansı Çekili’nin ilk oyunculuk deneyimi ise 2019 yılında t de yayınlanan Lipton ice Tea reklamlarıyla olmuştur. Lipton’un reklam yüzü haline gelen güzel oyuncu Cansı Çekili ilk dizi deneyimini ise geçtiğimiz sezon Star tv ekranlarında yayınlanan Can Yaman ve Demet Özdemir dizisi olan Erkenci Kuş dizisinde yaşamıştır. Cansı Çekili Erkenci Kuş dizisinde Aysel karakterine hayat vermiş ve oldukça göz dolduran bir oyuncu olmuştur. Yeni sezonda ise Fox tv de rekorlar kıran Mucize Doktor dizisinde gördüğümüz Cansı Çekili bu dizideki rolü kısa sürmüştür. Cansı Çekili son olarak Salı günleri star tv de ekrana gelen Çocuk dizisinde Şule’nin yurt dışından gelen kardeşi Zeynep karakterine hayat vermektedir.

Cansı Çekili Çocuk dizisinde Zeynep rolündeOldukça başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de beğeni toplayan Cansı Çekili Çocuk dizisi Zeynep karakteriyle izleyicinin karşısına çıktı. Şule’nin yurt dışında yaşamını sürdüren kız kardeşi olarak havalı bir şekilde diziye katılan Cansı Çekili Zeynep rolü olarak hiç beklenmedik bir zamanda Karasu ailesini ziyarete gelir. Çocuk dizisinde Zeynep, beklenmedik planlar ile sürpriz karakter olarak diziye renk katacak. Cansı Çekili bakalım Çocuk dizisindeki Zeynep rolüyle beğeni toplayacak mı?

Cansı Çekili Çocuk dizisi Zeynep karakteriÇocuk dizisi Zeynep  karakterine hayat veren Cansı Çekili dizide oldukça güzel bir rolde oynayacak bakalım beğeni toplayacak mı? Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Cansı Çekili son paylaşımında Çocuk dizisine dahil olduğunu paylaştı.Cansı Çekili İnstagram adresi: https://www.instagram.com/cansincekili Merak edenler için diğer sosyal medya sayfalarında da oyuncumuz oldukça aktif. Çocuk dizisi Zeynep rolü:

Çocuk dizisi Zeynep rolü kimdirNot: Çocuk dizisinin biteceğine dair dedikodular dolaşmaya başladı. Bı konuda hazırladığımız kampanyaya lütfen sizde destek olun. Kampanya sayfası burada >> Çocuk Dizisi Bitmesin Devam Etsin Kampanyası

Etiketler