Canım Annem Zeynep (Cansın Mısırlı) Çocuk Oyuncu

23.01.2022
1.688

Bu konumuzda Canım Annem Zeynep kimdir, Canım Annem dizisinde yer alan Zeynep karakterini yakından tanıyacağız. Stellar Yapım ve Saran Studios imzalı Canım Annem dizisi önümüzdeki günlerde hafta içi her gün TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yönetmenliğini Yasemin Erkul Türkmenli ve Ece Tahtalıoğlu Pertez’in yaptığı Canım Annem dizisinde yer alan Zeynep karakteri de merak etmiştir. Bizlerde bu konumuzda Canım Annem dizisinde yer alan Zeynep karakterini yakından tanıyacağız ve Canım Annem dizisi Zeynep karakteri kimdir? Canım Annem dizisi Zeynep karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Canım Annem Dizisi Zeynep Karakter Kimdir?

Canım Annem Zeynep kimdirHafta içi her gün TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Canım Annem dizisinde yar alan Zeynep karakteri dizinin ana karakterlerinden biridir. Kalbi doğuştan delik olan Zeynep annesine oldukça düşkün biridir. Annesini bir kaza sonucu kaybeden de bunu herkesten sonra öğrenen Zeynep bunu öğrendiği gün kriz geçirir. Hastalığından dolayı üzülmemesi gereken Zeynep karakteri hakkında başka bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Zeynep karakteri hakkında başka bir bilgi ulaştığınızda bunu sizlerle paylaşacağız.

Canım Annem Dizisi Zeynep Kimdir?

Canım Annem dizisinin ana karakterlerinden biri olan Zeynep karakterine çocuk oyuncumuz Cansın Mısırlı hayat verecektir. Büyük ilgi görmesi beklenen Canım Annem dizisinde yar alan Zeynep karakteri kadar bu karakteri hayat veren çocuk oyuncumuz Cansın Mısırlı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Biz de sizler için bu haberimizde Canım Annem dizisinin ana karakterlerden biri olan Zeynep karakterine hayat veren çocuk oyuncumuz Cansın Mısırlı’yı yakından tanıtacağız.Canım Annem Zeynep (Cansın Mısırlı)

Cansın Mısırlı Kimdir?

Canım Annem dizisinde Zeynep karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Cansın Mısırlı henüz beş yaşının içindedir ve 2016 yılında dünyaya geçmiştir. Yaşına rağmen oldukça başarılı işlere imza atan Cansın Mısırları kamera karşısına ilk defa bir yaşındayken 2017 yılında E Bebek markasının katalog çekimi için geçmiştir. Ertesi yıl Wonder Kıds Katalog çekiminde boy gösteren Cansın Mısırlı’nın profesyonel oyuncu olarak yer aldığı ilk projesi 2020 yılında yayınlanan Alev Alev isimli dizidir. IMC Menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan ve Alev Alev dizisinde hayat verdiği Güneş karakteri ile büyük beğeni toplayan oyuncumuz  Cansın Mısırlı bu sezon Canım Annem dizisi ile izleyici karşısına çıkacaktır.

Cansın Mısırlı Yer Aldığı Diziler

2021 Canım Annem (Zeynep)
2020 Alev Alev (Güneş)Canım Annem dizisi çocuk oyuncu Zeynep

Cansın Mısırlı Resmi Instagram Hesabı

Canım Annem dizisinde Zeynep karakterini canlandıran çocuk oyuncumuz Cansın Mısırlı sosyal medyada da oldukça aktiftir. Cansın Mısırlı Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşımda bulunmaktadır ancak oyuncumuzun yaşından dolayı Instagram hesabını annesi yönetmektedir. Instagram da 539 gönderisi ve gönderisi ve 1500 fazla takipçisi olan oyuncumuz Cansın Mısırlı’nın resmi instagram hesabı: @cansinmisirliofficial

Bu konumuzda Canım Annem dizisinde yer alan Zeynep karakterini ve Zeynep karakterine hayat veren çocuk oyuncumuz Cansın Mısırlı’yı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Canım Annem dizisi oyuncuları kimler burada açıkladık.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?