Canım Annem Dizisinin Konusu Ne? Özeti Hikayesi

19.12.2021
1.231

Bu içeriğimizde Canım Annem Dizisinin Konusu Ne? Özeti Hikayesi, Canım Annem dizisinin neyi anlattığını, konusu ve hikayesini sizlerle paylaşacağız. Hafta içi hergün TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Canım Annem dizisinin yönetmen koltuğunda Yasemin Türkmenli ve Ece Tahtalıoğlu oturmaktadır. Yapımcılığını Stellar Yapım’ın üstlendiği Canım Annem dizisinin konusu da merak edilmiştir. Bizde sizler için bu içeriğimiz de Canım Annem dizisinin neyi anlattığını, konusu ve hikayesini sizlerle paylaşacağız.

Canım Annem Dizisinde Ne Anlatılıyor?

Canım Annem Dizisinin Konusu Ne? Özeti HikayesiZeynep annesine oldukça düşkün biridir ve annesi Cemre kaza geçirirek ölür. Zeynep’in kalbi doğuştan deliktir ve bu yüzden annesinin öldüğünü ona söylemezler. Annesi Cemre, ölürken bir iftiraya uğrar ve kocası Murat bu iftiralara inanır. Murat’ın annesi ise, oğlunun Melek ile evlenmesini istemektedir. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gece babasının Melek ile evlendirilmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir. Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, karşısına annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Murat, Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder ve Canım Annem dizisinde de bunlar anlatılacaktır.

Canım Annem Dizisinin Konusu Nedir?

TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Canım Annem dizisinin konusuda merak edilmiştir. Annesine oldukça düşkün ve doğuştan kalbi delik olan Zeynep’in annesi bir kaza sonucu ölür ancak bunu Zeynep’e söylemezler. Babannesi bunu fırsat bilerek oğlunu Melek ile evlendirmek ister. Zeynep ise annesinin öldüğünü öğrendiği gün babasının da başka biriyle evleneceğini öğrenir. Tam kriz geçirdiği sırada annesine çok benzeyen biri karşısına çıkan ve Zeynep ona anne diye sarılır. Aslında bu kadın, Zeynep’in annesi Cemre’nin ikizidir. Ancak bunu kimse bilmemektedir.

Canım Annem Dizisinin Hikayesi

Doğuştan kalbi delik olan Zeynep’in annesi Cemre bir kaza sonucu ölür. Cemre, ölürken bir itirafaya uğrar ve eşi Murat buna inanır. Daha sonra Zeynep, annesinin öldüğünü öğrenir ve kriz geçirir. Zeynep’in kalbi tam duracakken karşısına annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Bir mucize sonucu Zeynep hayata tekrar döner ve babası kızı için Nazlı’ya kiralık anne olmasını teklif eder. Aslında Nazlı ve Cemre ikizdir. Ancak bunu Nazlı da dahil olmak üzere kimse bilmemektedir. Canım Annem dizisinde de bu olanlar anlatılacaktır.

Canım Annem Dizisinin Özeti

Annesine oldukça düşkün olan Zeynep’in annesi Cemre bir kaza sonucu ölür. Ancak Zeynep’in kalbi doğuştan deliktir ve bu yüzden annesinin öldüğünü ona söylemezler. Cemre, büyük bir iftiraya uğrar ve onu çok seven eşi Murat buna inanır. Murat artık Cemre’den nefret ediyordur. Murat’ın annesi ise oğlunu Melek ile evlendirmek ister. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babasının da Melek’le evleneceğini öğrenir ve kriz geçirir. Zeynep’in kalbi tam duracakken karşısına annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar ve ona anne diye sarılır. Murat kızı için, nefret ettiği eşine benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder.

Bu içeriğimiz de Canım Annem dizisinin neyi anlattığını, konusu ve hikayesini sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Canım Annem Dizisinin Konusu Ne? Özeti Hikayesi hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz. Canım Annem Dizisi Oyuncu kadrosu burada..

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.