Canım Annem Dizisine Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

25.08.2022
22

Canım Annem dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Hafta içi her gün Tv 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Canım Annem dizisinin yönetmen koltuğunda Yasemin Erkul Türkmenli ve Ece Tahtalıoğlu Pertez oturmaktadır. 14 Şubat 2022 tarihinde hayatına başlayan Canım Annem dizisine yeni gelen ve ayrılan oyuncular da merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Canım Annem dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncuları sizlerle paylaşacağız.

Canım Annem Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Yapımcılığını Stellar Yapım ile Saran Studios üstlendiği Canım Annem dizisinden dizinin yönetmeni Emrah Şendur ayrılmıştır ve Canım Annem dizisini artık Tuğçe Küçükkalıpçı yönetecektir. Tv 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Canım Annem dizisinden Oya karakterini canlandıran Kayra Zabcı, Kerem karakterine hayat veren Faruk Pakiş, Yıldız rolünü canlandıran oyuncumuz Ece Gökçen, Elvan karakterine hayat veren Jülide Güven, Mehtap rolünü canlandıran Nihan Tüfekçioğlu ve Adil karakterine hayat veren oyuncumuzun Metin Yıldırım ayrılacaktır.Canım Annem Dizisine Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Kayra Zabcı (Oya)

Canım Annem dizisinde Oya karakterini Kayra Zabcı canlandırmaktadır. 21 Ağustos 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Kayra Zabcı, 9 – 14 yaş arasında yapılan Best Model Çocuk Türkiye’nin prensesi seçilmiş ve 2013 de Best Child Model of the World’da yani Dünya Çocuk güzellik yarışmasında birinci olmuştur. Canım Annem dizisinde ilk bölümden beri yer alan Kayra Zabcı diziye veda etmiştir.Canım annem dizisinden ayrılan Kayra Zabcı (Oya)

Faruk Pakiş (Kerem)

Canım annem dizisinden ayrılan Faruk Pakiş (Kerem)Canım Annem dizisinin ana karakterlerinden biri olan Kerem karakterine oyuncumuz Faruk Pakiş hayat vermekteydi. Faruk Pakiş 1992 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir ve Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. Canım Annem dizisinde ilk bölümden itibaren yer alan oyuncumuz Faruk Pakiş diziden ayrılmıştır ve önümüzdeki bölümlerde Kerem karakteri olmayacaktır.

Ece Gökçen (Yıldız)

Sektörün yeni yüzlerinden ulan güzel oyuncumuz Ece Gökçen, Canım Annem dizisinde Yıldız karakterine hayat vermekteydi. Sadri Alışık Kültür Merkezi, Müjdat Gezen Sanat Merkezi gibi yerlerde birçok oyunculuk eğitim alan Gökçen Yıldız, Herai dizisinden sonra Canım Annem dizisi ile anlaşma sağlamıştı. Ancak oyuncumuz daha sonra Canım Annem dizisi ile yollarını ayırmış ve diziden çıkmıştır.Canım annem dizisinden çıkan Ece Gökçen (Yıldız)

Jülide Güven (Elvan)

Usta oyuncumuz Jülide Güven, Canım Annem dizisinde Elvan karakterine hayat vermekteydi. Canım Annem dizisinin ana karakterlerinden biri olan Elvan karakterini canlandıran oyuncumuz Jülide Güven, 2013 yılından bu yana istanbulimpro ile doğaçlama tiyatro yapmakta ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi vermektedir. Başarılı oyuncumuz Jülide Güven’de Canım Annem dizisiden ayrılan isimlerden biridir.

Nihan Tüfekçioğlu (Mehtap)


Canım Annem dizisinde ilk bölümden beri yer alan ve Canım Annem dizisinin önemli karakterlerinden biri olan Mehtap karakterini canlandıran oyuncumuz Nihan Tüfekçioğlu, 5 Ocak 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Sektörün yeni yüzlerinden biri olan güzel oyuncumuz Nihan Tüfekçioğlu, Canım Annem dizisinden ayrılan isimlerden biridir ve dizinin önümüzdeki bölümlerinde Mehtap karakteri olmayacaktır.

Metin Yıldırım (Adil)

Başarılı oyuncumuz Metin Yıldırım, Tv8’in günlük dizisi Canım Annem’de Adil karakterine hayat vermekteydi. Canım Annem dizisinde ilk bölümden beri yer alan 54 yaşında ki oyuncumuz Metin Yıldırım, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı mezunu olmuştur. Metin Yıldırım, Canım Annem dizisinden ayrılmıştır ve artık dizide Adil karakteri yer almayacaktır.

Canım Annem Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Tv8’in günlük dizisi Canım Annem’in izleyicileri tarafından diziye yeni gelen oyuncularda merak edildi. Bizde sizler için araştırdık. Canım Annem dizisinden yönetmeni de dahil olmak üzere bir çok oyuncu yollarını ayırmıştır. Ancak Stellar Yapım ve Saran Studios imzalı Canım Annem dizisinin oyuncu kadrosuna yeni dahil olan bir oyuncu olmamıştır. Bizler, Canım Annem dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldığı zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Canım Annem dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncuları sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, tüm görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..