Canevim Yeni 2. Sezonda Devam Edecek mi, Kaçıncı Bölümde Final Olacak?

2 Yorum 719 kez izlendi

Canevim Dizisi Yeni 2. Sezonda Devam Edecek mi, Canevim dizisi Kaçıncı Bölümde Final Olacak Bitecek?

ATV ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Canevim dizisi yeni sezonda devam edecek mi 2. sezon sürecek mi kaçıncı bölümde bitecek final olacak merak edenler için bu sayfada bilgilendirme yazmak ve pazartesi akşamları oldukça ciddi reytingler alan dizinin geleceği hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Pazartesi günleri yayınlanan ilk hafta diğer dizilerin sezon finallerinden alamasa da sonraki haftalarda çok iyi oranda reytingler almaya başlayan Canevim dizisi bu yaza damga vuran en önemli dizilerden birisi olarak göze çarpıyor.

Canevim dizisi son 2019 Pazartesi ReytingleriSon Güncelleme: Canevim dizisi maalesef beklentileri karşılayamadı. Yaz ekranında en zayıf halkalardan birisi oldu desek yeridir. Artış göstermeyen reytingler Ağustos ayına geldiğimiz şu günlerde dizinin geleceği olmadığını göstermeye başladı. Sizlerle paylaştığımız yukarıdaki reyting sonuçlarına göre dizi Ağustos sonunda final yapacak gibi görünüyor.

Canevim dizisi 2019 2020 sezonunda devam edecek miCanevim dizisi 24 Haziran 2019 Pazartesi günü 4. bölümü ile ATV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Daha ilk bölümleri olmasına rağmen Canevim dizisi oldukça iyi bir reyting oranı yakaladı ve bu yaz boyunca devam edeceği kesinleşti. Canevim dizisinin yaz boyunca devam edecek olmasından dolayı diziyi oldukça sevip uzun süre devam etmesini isteyen seyirciler Canevim dizisi ne zaman bitecek Canevim dizisi yeni sezonu olacak mı Canevim dizisinin kaçıncı bölümde biteceği kesinleşti mi gibi sorular izleyicilerin en çok merak ettiği ve cevabını aradığı sorular arasında bulunuyor. Biz de bunlara sırasıyla cevap vermek ve izleyicilerin merak ettiği her şeyi açıklamak istiyorum.

Canevim dizisi reyting sonuçları son haftaCanevim kaç bölüm sürecek ne zaman final olacak?

ATV ekranlarında devam eden ve pazartesi akşamları ekrana gelen Canevim dizisinin kaç bölüm süreceği merak edilen en çok soruların başında geliyor. Canevim dizisi reytinglere de bağlı olmak şartıyla ilk önce 6 bölümlük sözleşme imzalanmıştı. Ancak reytingler çok iyi gelince 6 bölümlük sözleşme yaz sezonu sonuna kadar toplam 15 bölme çıkarıldı. Ancak 15 bölümün sonunda çok iyi reytingler almaya devam edecek görünen Canevim dizisinin yeni sezonda da pazartesi günleri ATV ekranlarında yayınlanmaya devam edeceğini söyleyebiliriz. Canevim dizisi son haftalarda 5 ve 6 arası reytingler alıyor ve bu reytingler beklentilerin oldukça üzerinde seyrediyor.

Canevim dizisi yeni sezonda devam edecek miCanevim dizisi 2. sezonda devam edecek mi?

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz sezon ATV ekranları bir türlü Pazartesi günü verilen hiç bir dizi tutturamamıştı. Yayınlanan bütün diziler kısa bir süre sonra düşük reytinglerden dolayı yayından kaldırılmış bu nedenle ATV pazartesi günleri dizi yayınlamayı bıraktı ve Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma ekrana gelmeye devam etmişti. Ancak yaz ayları için başlatılan Canevim dizisi tam da ATV nin pazartesi günleri için arayıp da bulamadığı bir dizi oldu. Hem yaz ekranı için ATV’yi memnun ederken hem de çok ciddi anlamda reyting aldı ve pazartesi günleri yeni sezonda bomba gibi bir dizi ile devam edeceğini gösterdi. Dolayısıyla Canevim dizisi yeni sezonda da kaldığı yerden devam edecek 2. sezonu ara vermeden Eylül ayında başlayacaktır.

Canevim dizisi yeni sezonda kaç bölüm sürecekCanevim dizisi yeni sezonda kaç bölüm sürecek ne zaman bitecek neler olacak?

ATV ekranlarında yayınlanan Pazartesi günlerinin vazgeçilmez bir dizisi haline gelen Canevim dizisi Eylül ayının ilk haftasına kadar yaklaşık 15. bölüme ulaşacak. Ancak birçok diziden daha iyi reyting alan Canevim dizisine eylül ayında başlayacak olan yeni sezonla birlikte ATV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek ve Canevim dizisinin 2. sezonu olarak ekrana devam edeceği belirtiliyor. Elbette o güne kadar Canevim dizisinin reytinglerinde büyük bir değişme daha doğrusu aşağı doğru düşme yaşanır mı bilinmiyor ancak çok büyük bir aksaklık olmadığı müddetçe Canevim dizisinin reytinglerinin büyük oranda düşmeyeceğini ve 2019/2020 sezonunda da Canevim dizisinin devam edeceğini şimdiden müjdeliyelim.

Canevim Yeni 2. Sezon Kaçıncı Bölümde Final OlacakCanevim dizisi 2019/2020 sezonunda devam edecek mi?

Evet bu soruya yukarıda detaylarıyla yanıt vermeye çalıştık. Eğer reytinglerde büyük bir düşüş olmazsa Atv’de pazartesi günleri yayınlanan Canevim dizisi 2019/2020 sezonunda da kaldığı yerden devam edecek eylül ayının ortasına kadar yayınlanan dizi yeni sezonda da yine ATV ekranlarında Pazartesi akşamları ekrana gelmeye devam edecektir. Canevim Eylül ayındaki reyting sonuçlarına yeniden bakılarak 2. sezon için nihai karar verilecektir.

Atv’de devam eden Canevim dizisi ile ilgili kısaca görüşlerimiz yorumlarımız böyle. 2019-2020 sezonundaki en önemli dizilerden birisi olmaya ve pazartesi günleri ATV ekranlarına hayat vermeye devam edecek olan Canevim dizisi hakkında sizde yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya açıkça yazınız. Sizlerin görüşleri ve önerileri bizim için çok önemli..

Canevim dizisi 2. sezonda devam edecek miCanevim dizisinin yeni sezonda devam etmesi sizce doğru bir tercih yoksa Canevim dizisinin erken final yaparak ekranlara veda etmesini ister misiniz. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağı yazmanızı bekliyor, hepinize iyi seyirler diliyorum.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Canevim dizisini başladığı günden beri izliyorum gerçekten benim görüşüme göre çok güzel bir dizi iyi bir çalışma çıkarıyor oyuncuları işlerini ustalıkla yapıyor izleyeni ekrana bağlamayı başarıyor ama bu benim görüşüm dediğim gibi yeni sezon dada devam etmesini isterim tabi ki.

  2. Canevim dizisi iyivl olabilir.Yani yeni sezonda cikabilir lakin daha 1.bölümün ardindan youtubede 130 bin abona yakalayan kimse bilmez dizisi kesinlikle kalmalidir.

Etiketler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba