Canevim Dizisinin Reyting Sonuçları Nasıl Canevim izlendi mi tuttu mu?

Bu konumuzda Canevim dizisinin reyting sonuçları nasıl, Canevim dizisi izlendi mi tuttu mu sorularına yanıt vereceğiz. ATV ekranlarında 27 Mayıs 2019 Pazartesi günü başlayacak olan Canevim dizisinin reyting sonuçları nasıl izleyici tarafından sevildi mi tutuldu mu izlenme oranları nasıl çıktı ve yorumlarınızı bu sayfada bir araya getirerek reyting sonuçları ile birlikte sizlere sunmak istiyoruz.

Canevim Dizisinin Reyting Sonuçları Nasıl Haftalık Sıralama:

Canevim dizisi Pazartesi haftalık Reytingleri

Canevim Dizisi 1. Hafta Reytingi: 2 Total Sıralaması: 23.
Canevim Dizisi 2. Hafta Reytingi: 5 Total Sıralaması: 3.
Canevim Dizisi 3. Hafta Reytingi: 5 Total Sıralaması: 2.
Canevim Dizisi 4. Hafta Reytingi: 3 Total Sıralaması: 3.
Canevim Dizisi 5. Hafta Reytingi: 4 Total Sıralaması: 3.
Canevim Dizisi 6. Hafta Reytingi: 4 Total Sıralaması: 2.
Canevim Dizisi 7. Hafta Reytingi: 4 Total Sıralaması: 1.

Canevim dizisi 15 temmuz Pazartesi Reytingleri

Sevilen dizi ilk bölümleri ile beklentilerin altında kalıp ancak 23. Sırada yer buldu. Almış olduğu 2.41 reyting ile günün en zorlu sınavlarından birini verdi. İlk haftalarda reyting alamayacağı zaten belliydi ancak ilk 20 sıra içinde olmayışı izleyenleri ve kanalını üzdü. İşte Canevim dizisinin reyting sonuçları:

Canevim dizisi Atv ekranlarında yaz sezonu boyunca devam edecek sezonluk dizidir. Oldukça geniş bir oyuncu yelpazesinin olduğu Canevim dizisinin kadrosunda kimler var diye öncelikle merak edenlere Canevim dizisinin tüm oyuncu kadrosunu yazmak istiyorum. Dizinin baş rollerini Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in paylaştığı dizide Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı gibi oldukça başarılı oyuncular da yer alıyor.

Canevim dizisi erken final yapar mı reytingleri ne durumda

Canevim dizisinin reytingleri nasıl reyting sonuçları

İlk bölümü ile 27 Mayıs Pazartesi günü ekrana gelen Canevim dizisinin izlenip izlenmeyeceği tutulup tutulmayacağı oldukça merak ediliyor. Birçok dizisi Mayıs ayının sonunda sezon finali yaparak yaz tatiline giren ATV ekranlarında gösterecek dizi kalmayınca Pazartesi gününden itibaren bir yaz dizisi olarak başlayan Canevim dizisi yayınlanmaya başladı. Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik gibi oyuncular nasıl bir oyunculuk çıkaracak dizi izlenecek mi reyting sonuçları nasıl gelecek dizinin yayınlandığı günün hemen ardından sizlere burada yayınlayacağız detaylarını ve sizlerle paylaşacağız.

Atv Canevim dizisi reyting sıralaması sonuçları

Canevim dizisi reyting sonuçları izlenme oranları

Bildiğiniz üzere reyting sonuçlarını yayınlamak tam olarak mümkün olmasa da çeşitli kaynaklardan Canevim dizisinin reytinglerinin sizler için derleyip nasıl bir sonuca geldiğini, bayram öncesi başlayan Canevim dizisi izlenme oranlarının yeterli seviyede olup olmadığını özellikle reyting sonuçları ile birlikte elde edilen rakamların Canevim dizisinin devam edip etmeyeceğine karar vereceği için oldukça önem arz ediyor.

Bu yüzden Canevim dizisinin pazartesi günü gibi oldukça zor bir günde başladığını hemen vurgulayalım. Pazartesi günü söz dizisi final yaparken çukur dizisi sezon finali ile ekrana gelecek. Yasak Elma dizisi, Trt1 de yayınlanan Vuslat dizisi ve zalim İstanbul dizileri de pazartesi günü sona ereceği için bütün diziler için en önemli gün 27 Mayıs Pazartesi günü olacak. Böylesine büyük finallerin ve sezon finallerinin yaşanacağı bir gün Canevim dizisinin başlamasını çok mantıklı gelmedi bize.

Canevim dizisinin erken final yapar mıBu yüzden Canevim dizisinin daha ilk bölümde hayal kırıklığı yaşatacak reyting oranı alması beni çok şaşırtmaz. Ancak sonraki haftalarda Canevim dizisi diğer dizilerin yokluğunda izlenebilir, tekrarlarıyla ATV seyirci toplayabilir. Bu nedenle Canevim dizisinin ilk haftalardaki reytingleri insanların diğer kanallardaki dizilerin en önemli bölümlerinin yayınlanmasından dolayı oldukça düşük gelebilir.

Canevim dizisinin konusu nasıl tutar mı izlenir mi?

Canevim dizisinin diğer dizilerden sonra ATV ekranlarında başlayan yaz sezonu dizisi olduğunu tekrar hatırlatalım. Canevim dizisinin konusu kısaca şöyle: Dizide zar zor geçinen bir ailenin kızı olan Ceylan, Maraz Ömer ismindeki oldukça yakışıklı bir delikanlıyla güzel bir aşk yaşarken, evlenip yuva kurmak için çalışmaya karar verirler ve bu amaçla Maraz Ömer çalışmak .için Kars’a Ceylan da evlere temizliğe gitmeye başlar. Amaçları bir an evvel evlenecekleri parayı toparlayıp düğün tutmaktır. Ancak bu güzel düşüncelerle işe koyulan Ceylan’ın temizliğe gittiği evlerin birinde başına beklenmedik bir olay gelir. Ceylan’ın gittiği evin şımarık oğlu Taylan dengesizce hareketler ederek Ceylan’ı taciz eder ve hem Ceylan’ın hem de Maraz Ömer’in hayatı resmen alt üst olmaya başlar.Canevim dizisi izlendi mi tutuldu mu yorumlar nasıl

İşte Canevim dizisinin konusu kısaca böyle. Dizinin konusu çok sıcak ve samimi gelmemiş olabilir ancak diziyi izledikçe siz de Canevim dizisinin oldukça çekici ve izleyiciyi kendisinde toplayan bir karakterinin olduğunu ilerleyen sahneleri merak konusu olan bir dizi olduğunu göreceksiniz. Peki Canevim dizisi gerçekten reyting alabilir mi izlenir mi? Bu kadro ve oyuncular ile ayrıca böyle bir senaryo ile çok fazla izlenmeyeceğini düşünüyoruz biz. Umarız Bu düşüncemizde yanılırız ancak kısa bir süre içerisinde Canevim dizisi neden bitti niçin yayınlanmıyor erken final mi yapıyor var mı yok mu gibi sorular sorulmaya başlanmışsa bu yazdıklarımız aklınıza gelsin lütfen.

Canevim dizisinin reyting sonuçları nasıl

Canevim dizisi var mı yok mu neden yayınlanmıyor bitti mi erken final mi yapıyor?

Elbette bu soruları dizi bittiği için yazmadık ancak yukarıda bahsettiğimiz nedenlerden dolayı çok fazla tutulmayacak ve izlenmeyecek kanısındayım Canevim dizisinin. Çünkü hem oyuncu kadrosu biraz zayıf hem de senaryo oldukça sıradan geldi bana. Bu nedenle Canevim dizisi çok fazla tutulmayacak izlenmeyecek gibi görünüyor. Zaten Canevim dizisinin 27 Mayıs 2019 pazartesi günü gibi oldukça zorlu bir günde başlaması tüm dizilerin final sezon finali olduğu bir günde reyting alamayacağı belli olmasına rağmen yine de ATV tarafından başlatılması dizi için oldukça olumsuz oldu diye düşünüyorum. Aynı zamanda yaz ekranı için daha neşeli cıvıl cıvıl konusu olan dizilerin örneğin her yerde sen, Afilli aşk, Kimse Bilmez gibi diziler daha renkli ve coşkulu görünürken Canevim yaz aylarına pekte uymayacak bir konseptte dram yüklü bir dizi olarak karşımıza çıktı.

Canevim dizisinin reytingleri nasılBu yüzden kısa bir süre sonra düşük reytingler alan Canevim dizisinin erken finale doğru gideceğini tahmin ediyorum. Bir süre sonra Canevim dizisi var mı yok mu neden yok Niçin yayınlanmıyor Canevim dizisi bitecek mi Canevim erken final mi yapacak gibi sorular seyirciler tarafından merak edilip sorulmaya başlanır diye düşünüyorum. Yukarıda da bahsettiğim gibi inşallah Canevim konusunda yanılırız Canevim dizisi yaz ayları boyunca hatta yeni sezonda da kaldığı yerden Atv’de pazartesi günleri devam eder. Ancak bu sezon Pazartesi yayınlanan hiçbir dizisi tutmayan ve hepsi erken final yapan Atv’nin işi oldukça zor gibi görünüyor. Sizlerde Canevim dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Canevim dizisi izlenir mi tutulur mu yüksek reyting alabilir mi görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına bekliyoruz.

Canevim dizisi Pazartesi haftalık Reytingleri

Canevim Dizisi 2021-2022 Sezonunda Yayınlanacak Mı?

Canevim dizisi 2021 ve 2022 sezonunda yeni bölümleri yayınlanmayacak. Canevim dizisi 2021 sezonunda yeni bölümleri yayınlanmayacaktır. Canevim dizisi tekrar bölümleri yaz sezonunda Atv de yayınlanabilir. Canevim dizisi 2021 ve 2022 yayın tarihi belli olunca buraya ekleyeceğiz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler