Canevim Dizisi Simla (Esin Alpogan Mertsöz), Yener (Yusuf Baymaz) Kimdir?

11.07.2019
192

ATV’nin pazartesi akşamları yayınlanan sevilen dizisi Canevim’in kadrosuna yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Son olarak Canevim dizisinin kadrosuna iki yeni isim dahil oldu! Canevim Dizisine yeni gelen Simla ve Yener karakterleri merak edilmeye başlandı. Canevim Dizisi Simla kimdir, Canevim Dizisi Yener kimdir sorularına yanıt vereceğiz bu konuda.

Canevim Dizisine Simla ve Yener dahil olduCanevim Dizisi Simla (Esin Alpogan Mertsöz), Yener (Yusuf Baymaz)

Atv ekranlarında Koliba Film imzasıyla pazartesi günleri yayınlanan Canevim Dizisinin oyuncularına sürekli yenileri ekleniyor. Geçen haftalarda Canevim Dizisine Kristina dahil olmuştu. Sevilen dizinin başrollerinde Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik gibi başarılı isimler yer alıyor. Atv de pazartesi akşamları yayınlanan dizinin kadrosuna 15 Temmuz pazartesi günü yayınlanacak Canevim Dizisi 7. bölümle birlikte Simla ve Yener karakterleri dahil olacak.

Canevim Dizisi Simla kimdir hangi oyuncu canlandırıyor sorusuna Esin Alpogan Mertsöz diye cevap yazalım hemen. Canevim Dizisi Yener karakterini ise Yusuf Baymaz canlandıracak. Canevim dizisinde Simla karakterini Esin Alpogan Mertsöz, Yener’i ise Yusuf Baymaz oynarken nasıl bir rolle kim için diziye geldiklerini ilerleyen bölümerde anlayacağız.

Canevim Dizisi Simla Rolü Esin Alpogan Mertsöz KimdirCanevim Dizisi Simla Rolü Esin Alpogan Mertsöz Kimdir?

Canevim Dizisinde Simla rolünde ekrana gelecek olan Esin Alpogan Mertsöz hakkında kısa bilgiler verelim hemen. Esin Alpogan Mertsöz Kimdir? Esin Alpoğan 1979 yılında başkent Ankara’da dünyaya geldi. Sonraki yıllarda Yunanistan, Hollanda ve İsviçre’de yaşamış olan Esin Alpoğan Fransız okullarında eğitim almış Amerika University of Massachusetts de Tiyatro ve İletişim okumuştur. 2004 yılında Tom Harvey ile evlenmiş olan Esin Alpogan daha sonra boşanarak ikinci evliliğini 14 Temmuz 2018 tarihinde kendisi gibi oyuncu olan Görkem Mertsöz ile gerçekleştirmiştir.

Canevim Simla KimdirEsin Alpogan Mertsöz hangi dizilerde oynadı? Unutma Beni İstanbul, Canan, Ben Onu Çok Sevdim, Çakallarla Dans, Kara Bela, Kırgın Çiçekler, Naciye, Altınsoylar, İstanbul Story ve Hayat Sırları gibi dizi ve filmlerde rol alarak oyunculuk konusundaki kariyerini de sürdürmüş ancak genelde yan rollerde şans bulabilmiştir. Esin Alpogan Mertsöz son olaran Canevim diziisnde Simla rolü ile Atv de ekrana gelecek. Esin Alpogan Mertsöz sosyal medyada oldukça aktiftir. Esin Alpogan Mertsöz instagram hesabı için: https://www.instagram.com/esinalpogan göz atabilirsiniz.

Yusuf Baymaz Canevim Dizisinde Yener rolündeCanevim Dizisi Yener karakteri Yusuf Baymaz Kimdir?

Canevim dizisinde Yener karakterini canlandıracak olan Yusuf Baymaz kimdir kısa bilgilerini sizlere aktaralım. Yusuf Baymaz 1989 yılında Adana’da doğduktan sonra eğitimi için Gaziantep Üniversitesi Biomedikal Bölümü’nü kazanarak bu şehre gitmiştir. Mezun olduktan sonra oyunculuk konusunda çeşitli dersler alan Yusuf Baymaz ilk oyunculuk yaptığı dizi 2013 yılında rol aldığı Fatih Harbiye dizisi olmuştur. Yusuf Baymaz bu dizide Emre karakterini canlandırmıştır.

Yusuf Baymaz daha sonra Atv ekranlarında yayınlanan ve oldukça ses getiren bir dizi olan Kanatsız Kuşlar dizisinde oynamış ve Suat karakterini canlandırmıştır. Yusuf Baymaz son olarak yine Atv de ekrana gelen Canevim dizisinin kadrosuna dahil olarak Yener karakterini canlandırmaya başlamıştır.

Canevim Dizisi Yener karakteri Yusuf Baymaz KimdirCanevim Dizisi Simla (Esin Alpogan Mertsöz), Yener (Yusuf Baymaz) Kimdir?

Atv de sevilerek izlenen ve her pazartesi günü ekrana gelen Canevim Dizisine yeni dahil olan Simla rolünü (Esin Alpogan Mertsöz), Yener rolünü ise (Yusuf Baymaz) canlandıracaklar. Diziye yeni katılan oyuncuların kaç bölüm dizide olacaklarına dair resmi bir açıklama yapılmadı. Büyük ihtimalle yeni gelen oyuncular dizi bitene kadar rollerine devam edeceklerdir.

Haber: Canevim’e yeni oyuncular katıldı! Atv’de her hafta Pazartesi günleri ekrana gelen Canevim’e iki yeni oyuncu daha katıldı. Dizinin 15 Temmuz Pazartesi akşamı yayınlanacak 7. bölümünde Simla karakterini Esin Alpogan Mertsöz, Yener’i ise Yusuf Baymaz canlandıracak.

Canevim Dizisi Simla (Esin Alpogan Mertsöz) Yener (Yusuf Baymaz)Sizlerde Canevim Dizisi Simla (Esin Alpogan Mertsöz), Yener (Yusuf Baymaz) Kimdir? konumuz hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yorum olarak yazınız. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.