Canevim Dizisi Oyuncu Kadrosu Detaylı Bilgileri Resimleri

29.04.2019
54

Canevim Dizisi Oyuncu Kadrosu Detaylı Bilgileri Resimleri… Canevim dizisi Atv ekranlarında yayınlanmak için gün sayarken bizler sizler için dizide yer alan oyuncuları ve rol aldıkları karakterleri tanıtacağız. Canevim dizisi yayınlanmaya başladıktan sonra merak edip bu oyuncu kim dediğinizde konumuzda tüm oyuncular ile ilgili görsellere bilgilere ulaşacaksınız. Not: 2021 yılında Canevim Dizisinin yerine Maraşlı dizisi Atv de başladı. Canevim Dizisinin gününde başlayan Maraşlı dizisi oyuncu kadrosu burada.

Canevim dizisi Atv ekranlarında yayınlanacak. Yaz sezonuna doğru yayınlanması planlanan dizi mayıs ayında da Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayabilir. Canevim dizisi güçlü kadrosu senaryosu ile seyirciyi etkilemeyi hedefliyor. Canevim dizisi yapımcılığını Koliba Filmden Ata Türkoğlu yaparken yönetmen koltuğunda Adnan Güler oturuyor. Canevim dizisi senaryosunu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura yazıyor. Canevim dizisi başrol oyuncusu olarak seçilen isim de dizinin izlenmesi için büyük rol oynayabilir. Canevim dizisi başrol oyuncusu olarak daha önce Kırgın Çiçekler dizisinde başrol oynayan ve milyonların kalbini kazanan Biran Damla Yılmaz ile anlaşılmıştı.

Canevim Dizisi Hikayesi Konusu Nedir?

Canevim dizisinde iki başrol olan Maraz Ömer karakteri ve fakir bir kız olan Ceylan karakteri arasında yaşanan aşk anlatılacaktır. Ceylan ve Maraz Ömer evlenmek isterler ancak maddi güçleri olmadığı için para kazanmak zorundadırlar. Ömer başka şehirde bir şantiyeye işe girerken Ceylan temizliğe gitmeye başlar. Ancak Ceylan temizliğe gittiği bir anda dizinin zengin kibirli karakteri Taylan ile karşılaşır. Taylan onu taciz eder. Ceylan namusu ile para kazanmak isterken başına olmadık işler gelir. Dizi de aynı zamanda tüm zorluklarla birlikte mücadele eden ve birbirlerine bağlı bir ailenin hikayesini anlatmaktadır. Bu ailenin başına gelen olaylar ile örüldü dizinin hikayesi.

Canevim Dizisi Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Canevim dizisi çekimleri bir süredir devam ediyor. Fakir ama birbirlerine sımsıkı bağlı olan bir ailenin başından geçenleri anlatacak olan Canevim dizisinin çekimleri nerede yapılıyor? Canevim dizisini sevenler çekimlerin bulundukları mekanları ziyaret ederek oyuncularla tanışmak fotoğraf çekinmek istiyorlar. Canevim dizisi çekimleri İstanbul’un Beykoz semtinde gerçekleşiyor. Beykoz da fakir bir mahallede çekilen dizi hikaye gereği zengin bir hayatı da anlatacak. Zengin konaklar villalarda izleyeceğiz dizide.

Canevim Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Canevim dizisi başrol oyuncuları Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik oldu. Canevim dizisi yan rollerde de başarılı isimleri göreceğiz. Canevim dizisi oyuncu kadrosunda Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı rol alıyor.

Canevim Dizisi Ceylan Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Biran Damla Yılmaz

Canevim dizisi başrol oyuncusu olan ve Ceylan karakterini canlandıracak olan Biran Damla Yılmaz Kimdir? Biran Damla Yılmaz 1986 Gebze doğumludur. Biran Damla Yılmaz küçük yaşlardan beri oyunculuğa ilgi duymuştur ve 14 yaşından itibaren oyunculuk hayatı başlamıştır. Bir kaç yapımda rol alsa da onun yıldızının parlamasını sağlayan dizi Atv de yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisi olmuştur. Kırgın Çiçekler dizisinde Eylül karakterini canlandırmıştı. Biran Damla Yılmaz 1.64 cm boyundadır. Biran Damla Yılmaz’ın rol aldığı yapımlar; Muhteşem Yüzyıl, Yasak, Çılgın Dershane, Beyaz Yalan ve Kırgın Çiçekler. Biran Damla Yılmaz instagram hesabı; https://www.instagram.com/ragdamla_/

Biran Damla Yılmaz bu sezon rol alacağı Canevim dizisinde hangi rolde karakterde oynayacaktır? 

Biran Damla Yılmaz Canevim dizisinde Ceylan karakterini oynayacaktır. Ceylan, Canevim dizisi başrol oyuncusudur. Ceylan aşık olduğu Maraz Ömer ile hayatını birleştirmek istemektedir. Ceylan aşık güçlü fakir ama mutlu bir kızdır. Maraz Ömer’e olan aşkı onu güçlü kılmaktadır. Biran Damla Yılmaz’ın canlandıracağı Ceylan karakterinin başına gelmeyen kalmaz. Evlenmek için para biriktirirken iş yerinde zengin ve hadsiz biri tarafından tacize uğrar. Bundan sonra hayatı nasıl değişecektir?

Canevim Dizisi Maraz Ömer Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Aras Aydın

Canevim dizisi başrol oyuncusu olan bir diğer isim de Aras Aydın. Aras Aydın Kimdir gerçek hayatı bilgileri; Aras Aydın 1989 Eskişehir doğumludur. Aras Aydın tam ismi de Mehdi Aras Aydın. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan oyuncu bir çok projede yer almıştır. Aras Aydın’ın rol aldığı diziler; 2010 yılında ilk oyunculuğunu Öğretmen Kemal dizisinde yaşadı. Sonrasında Şefkat Tepe, Kiraz Mevsimi, Saklı Kalan, İnadına Aşk, Altınsoylar, Nolur Ayrılalım, Oğlan Bizim Kız Bizim dizileri ve sinema filmlerinde rol aldı. Son olarak 2019 yılında Masum Değiliz dizisinde rol aldı. Ancak reyting düşüklüğü nedeniyle final yapmıştı Masum Değiliz dizisi. Aras Aydın instagram hesabı; https://www.instagram.com/arasaydinofficial/

Aras Aydın şimdi de Canevim dizisinde başrol oynayacak. Aras Aydın Canevim dizisinde Maraz Ömer rolünü canlandıracak. Ömer karakteri dizinin diğer başrolü olan Ceylan ile sevgilidir. İkisi de fakirdir hayalleri evlenmek olsa da bunun için çalışmak zorundadırlar. Ömer inşaatta çalışmaya başlarken Ceylan da temizliğe gitmeye başlar.

Canevim Dizisi Taylan Tanbay Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Özgür Çevik

Canevim dizisi başrol oyuncularından bir diğeri olan Özgür Çevik’i bir süredir ekranlarda görmüyorduk. Özgür Çevik Kimdir? Daha önce hangi projelerde yer aldı? Özgür Çevik Bilgileri; Özgür Çevik 1981 Ankara doğumludur. İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümü mezunudur. Özgür Çevik’in oyunculuk yıldızının parlamasına sebep olan şey Akademi Türkiye oyunculuk yarışmasına katılması oldu. Burada tanınmasının ardından Kanal D de ilk dizisi olan Yabancı Damat dizisinde rol aldı. Bu dizideki yabancı damat Niko rolündeydi Nehir Erdoğan ile başrol paylaştı ve samimi tavırları ile herkesin gönlünü kazanmıştı. Yabancı Damat hem Türk hem de Yunan televizyonlarının en çok izlenen dizisi olmuştu o dönemde. Özgür Çevik instagram hesabı; https://www.instagram.com/ozgurcev/

Özgür Çevik sadece oyuncu değildi aynı zamanda müzisyendir. Özgür Çevik 2008 yılında Düş-ün-ce isimli bir albüm çıkardı. Özgür Çevik’in rol aldığı projeler; Yabancı Damat, Avrupa Yakası, Kavak Yelleri, Gece Sesleri, Balkan Düğünü, Sensiz Yaşayamam, Mazi Kalbimde Yaradır, Evlerden Biri, Saklı Kalan, Tehlikeli Sırlar, Kırgın Çiçekler, Can Kırıkları.

Özgür Çevik Canevim dizisinde Taylan karakterini canlandıracak. Taylan dizide zengin ve kendini beğenmiş birisi. Ceylan para kazanmak için çalışırken Taylan’ın bulunduğu bir partide görevlidir. Ancak Taylan ona kötülük eder Ceylan’ı taciz eder. Ceylan Taylan’a tokat atar ve sonrasında olaylar gelişir.

Canevim Dizisi Müjgan Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Ezgi Şenler

Canevim dizisi yan rollere geçelim. Canevim dizisinde güzelliği ile başrolü aratmayacak olan isim de Ezgi Şenler oldu. Canevim dizisinde rol alacak olan Ezgi Şenler Kimdir? Ezgi Şenler 1993 yılında Ankara doğumludur. Ankara Devlet Operasında almış olduğu bale eğitiminin ardından Hacettepe Üniversitesi Klasik Bale bölümüne devam etmiştir. Ezgi Şenler ilk olarak Bodrum Masalı dizisinde rol aldı. Sonrasında Nefes Nefese dizisinde rol almıştır. Şimdi de Canevim dizisinde oynayacak. Ezgi Şenler instagram hesabı; https://www.instagram.com/ezgisenler/

Canevim dizisinde Ezgi Şenler Müjgan karakterini canlandıracak. Müjgan karakteri başrol oyuncusu olan Ceylan’ın kız kardeşidir. Ailecek fakir ama mutlu bir hayat sürmektedirler. Canevim dizisinde rol alan Ezgi Şenler’e de başarılar diliyoruz.

Canevim Dizisi Ayşe Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Ömrüm Nur Çamçakallı

Canevim dizisinin çocuk oyuncusu da güzelliği ve sempati ise göz doldurmaya geliyor. Canevim dizisinin çocuk oyuncusu Ömrüm Nur Çamçakallı oldu. Çocuk oyuncu dizi de Ayşe karakterine hayat verecek. Ömrüm Nur Çamçakallı Kimdir? Daha önce rol aldığı diziler neler; Ömrüm Nur 2010 İstanbul doğumlu. İlk kez Kırgın Çiçekler dizisinde rol alan Ömrüm Nur Çamçakallı sonrasında Fazilet Hanım ve Kızları, No:309 dizilerinde rol almıştır. Ömrüm Nur’un instagram hesabı ; https://www.instagram.com/omrumnurcamcakalli/

Canevim dizisinde Ömrüm Nur Çamçakallı Ayşe rolünü canlandıracak. Çocuk oyuncu Ayşe de Ceylan’ın kardeşidir. Mahallelerinde ailesiyle mutlu bir hayat sürmektedirler.

Canevim Dizisi Elvan Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Burcu Tuna

Canevim dizisinin bir diğer oyuncusu da Burcu Tuna. Burcu Tuna güzelliği ile dizi de kendinden söz ettirecektir. Burcu Tuna Kimdir? Burcu Tuna 1986 Ankara doğumludur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Burcu Tuna reklam filmlerinde rol almıştır. Sinema filmlerinde de rol alan başarılı oyuncu dizilerde de boy göstermiştir. Burcu Tuna’nın rol aldığı projeler; Muhteşem Yüzyıl, Eve Düşen Yıldırım dizilerinde rol almıştır.

Canevim dizisinde rol alan Burcu Tuna dizi de Elvan karakterini canlandıracaktır. Elvan Canevim dizisinde Ceylan’ın en büyük ablasıdır. 

Canevim Dizisi Hamza Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Rıza Akın

Canevim dizisinde baba rolünü canlandırma görevi Rıza Akın’a verildi. Rıza Akın Kimdir? Daha önce hangi projelerde yer aldı? Rıza Akın 1957 Adana doğumludur. Tiyatroda rol almaya ortaokul yıllarında başladı. Ankara’ya tiyatro için geldi ve Ankara Birlik Tiyatrosunda profesyonel oyunculuk yaptı. Seyhan Belediyesi Tiyatro Topluluğunu kurdu. 2005 yılından itibaren tv dizilerinde rol aldı. Beyaz Gelincik, Kalpsiz Adam, Hesaplaşma, Masumlar, Ben Onu Çok Sevdim, Kardeş Payı, Maral, Cesur Yürek, Yuvamdaki Düşman dizilerinde rol aldı.

Canevim dizisinde evin babası rolünde olacak olan Rıza Akın’ın karakteri Hamza. Hamza, Ceylan’ın babasıdır. Fakir ve mutlu huzurlu ailesini bir çatı altında tutma gayreti içerisindedir.

Canevim Dizisi Günnur Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Zuhal Gencer Erkaya

Canevim dizisinde rol alacan olan Zuhal Gencer Erkaya Kimdir? Daha önce hangi projelerde yer aldı? Canevim dizisi Zuhal Gencer Erkaya  1970 İstanbul doğumludur. Uzun süre tiyatrolarda rol almıştır. Bazı tiyatroların kuruluşunda emeği imzası vardır. Tiyatro oyunlarının ardından ekranlarda da rol almıştır. Zuhal Gencer Erkaya’nın yer aldığı projeler; Güldünya Hanımın Çiftliği, Uçurum, Sevdaluk, Günahkar, Gülizar dizilerinde rol almıştır.

Canevim dizisinde Zuhal Gencer Erkaya Günnur karakterine hayat verecek. Günnur Ceylan’ın annesi. Ailelerinin mutlu bir hayat sürebilmesi için eşi ile birlikte gayret göstermektedirler.

Canevim Dizisi Feryal Tanbay Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Nihan Büyükağaç

Canevim dizisinde Nihan Büyükağaç’ı da izleyeceğiz. Nihan Büyükağaç Kimdir? Nihan Büyükağaç 1981 İstanbul doğumludur. Nihan Büyükağaç Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezundur.  İlk kez 2006 yılında Fırtına dizisinde rol aldı. Sonrasında rol aldığı bazı projeler şöyle; Yer Gök Aşk, Muhteşem Yüzyıl, Sevdaluk, Gönül İşleri, Cesur ve Güzel, Hayat Yolunda, Bir Umut Yeter dizilerinde rol aldı. Nihan Büyükağaç instagram hesabı; https://www.instagram.com/nbuyukagac/

Canevim dizisinde Nihan Büyükağaç Feryal rolünü canlandıracaktır. Feryal Tanbay zengin bir kadındır. Ceylan Feryal Hanımın evini temizliğe gider ancak Ceylan Feryal’in oğlu Taylan tarafından tacize uğrar.

Canevim Dizisi Melis Korkmaz Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Simge Selçuk

Canevim dizisinde rol alacak olan Simge Selçuk Kimdir? Simge Selçuk 1975 Ankara doğumludur. Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimi Ferhunde Hanımlar dizisi ile 1993 yılında olmuştur. Sonrasında yer aldığı bazı projeler; Küçük Kadınlar, Avrupa Avrupa, Güzel Köylü, Elveda Derken, Ayda,Kalbimdeki Deniz dizilerinde rol aldı.  Simge Selçuk instagram hesabı; https://www.instagram.com/simgeselcuk/

Canevim dizisinde Melis Korkmaz karakterini canlandıracaktır Simge Selçuk. Simge Selçuk Canevim dizisinde Melis rolünü oynayacak ve Melis karakteri Feryal’in kız kardeşidir.

Canevim Dizisi Aytül Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Münire Apaydın

Canevim dizisinde yer alacak olan oyuncu Münire Apaydın Kimdir? Münire Apaydın 1979 Manisa doğumludur. Anadolu Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Adı Aşk Olsun, Müjgan Bey, Aşk Oyunu, Kavak Yelleri, Yıllar Sonra, Güllerin Savaşı dizilerinde rol aldı.  İnstagram hesabı; https://www.instagram.com/munireapaydin/

Canevim dizisinde Münire Apaydın Aytül karakterine hayat verecektir. Aytül Ceylan’ın mahalleden arkadaşıdır. Aytül de Ceylan gibi parasını kazanmak için temizliğe gider.

Canevim Dizisi Hacı Anne Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Bedia Ener

Canevim dizisinin en büyük ismi olacak olan oyuncu da Bedia Ener oldu. Bedia Ener 1954 Uşak doğumlu. Bedia Ener tiyatro ile oyunculuk hayatına başlayacak tecrübeli oyuncu bu zamana kadar bir çok tiyatro oyununda rol almıştır. 50’ye yakında dizi de rol almıştır. Başarılı oyuncunun rol aldığı bazı projeleri sizlerle paylaşıyoruz. Yaprak Dökümü, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Küçük Kıyamet, Kara Para Aşk, Çifte Saadet, Dostlar Mahallesi, İsimler son zmanlarda rol aldığı projelerden sadece bir kaçı.

Canevim dizisinde ise evin en yaşlısı Hacı anne rolünde oynayacaktır Bedia Üner. Kendisine yeni dizisinde başarılar diliyoruz. (Bedia Üner’in aşağıdaki resmi rol aldığı sinema filminin afişidir.)

Canevim dizisi oyuncu kadrosu isimleri karakterleri bilgileri detaylı bir şekilde sizlerle paylaşıldı. Canevim dizisinde başarılar diliyoruz ekranlarda uzun soluklu olur umarız!! Canevim dizisini siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Canevim Dizisi Oyuncu Kadrosu Detaylı Bilgileri konusunda bilgiler bu kadardı. Canevim Dizisi Atv ekranlarında 20 bölümü geçemedi ve erken final yaptı. Canevim Dizisi Oyuncu Kadrosunda yer alan Biran Damla Yılmaz şimdi Baraj dizisinde baş rol oynuyor. Bilgiler için Tıklayın >>Baraj Dizisi Oyuncuları Karakterleri Konusu Kanalı Bilgileri

Canevim Dizisi 2022-2023 Yeniden Başlar mı?

Canevim Dizisi Oyuncu Kadrosunu sizlere tanıttık bu konuda ancak dizinin ömrü çok olmadı ve kısa sürede erken final yaptı. Diziyi çok seven bazı izleyiciler ise Canevim Dizisi 2022-2023 Yeniden Başlar mı?, Atv Canevim Dizisini 2022-2023 yılında tekrar yayınlar mı, Yeniden Başlar mı Can evim dizisi? gibi meraklı soruları bizlere yöneltseler de şimdilik pek mümkün görünmüyor Canevim dizisinin yeniden başlaması.

YORUMLAR

  1. ümit dedi ki:

    birde şunu söylemeden geçemiyeceğimaslında ömer çok masum ve suçsuz lütfen ceylan hanım ömere inanın

  2. ümit dedi ki:

    aslında bir sonraki bölümü iple çekiyorum, hayranlıkla izlediğim bir dizi. normalde ben pek dizi izlemem ama nedense can evim dizisi ilgimi çektti. umarım dizi kendi çizgisinden sapmaz. oynuyan bütün oyuncuları çok sevdim.