Canevim Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Mekanları İstanbul’un Hangi Semti

Canevim Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Mekanları Nasıl Gidilir? Canevim dizisi tanıtım fragmanları ATV ekranlarında yayınlanmaya başladı. Canevim dizisi 27 Mayıs Pazartesi ilk bölümü ile karşınızda olacak. Bizlerde sizlere bu konumuzda Canevim dizisi nerede çekiliyor, çekim mekanları seti çekimlerin yapıldığı ev Konak Mahalle gibi yerler nerede bilgilerini paylaşacağız.

Canevim dizisi 15. bölüm Ceylan Taylan deniz kıyısı çekimleri nerede?

Canevim dizisi 15. bölüm Ceylan Taylan deniz kıyısı çekimleri nerede?

Canevim dizisi 15. bölümde deniz kıyısına sahile giden Ceylan ve Taylan deniz kıyısındaki çekimleri oldukça merak edildi. Sahilde yapılan çekimlerin neresi olduğunu hemen yazalım. Canevim dizisinde 15. bölüm Ceylan Taylan’ın gittiği deniz sahili kıyısı çekimleri İstanbul Şile de çekildi. Karadeniz kıyısında İstanbul’un tek sahil ve plaj alanı olan mekanlarda yapılan çekimler oldukça ilgi gördü.

Canevim Dizisindeki lüks villa havuzlu Nerede diye merak edenler olmuştur muhakkak. Zaten dizi Zenginlik ve yoksulluk arasındaki farkın ortaya konulduğu bir dizi olduğu için hem yoksul semtler hemde varlıklı zengin muhitler dizide yer alıyor. Canevim Dizisi Nerede Çekiliyor eski tarihi evin resmini konumuzun alt kısmında görebilirsiniz. Öncelikle Canevim Dizisindeki lüks havuzlu villa resmini sizlerle paylaşmak ve dizinin çekim yerlerini yazmak istiyorum:

Canevim Dizisindeki lüx villa havuzlu Nerede

Canevim dizisi yaz sezonunda ATV ekranlarında yayınlanacak. Canevim dizisi oyuncu kadrosunu daha önceki konularımız da sizlerle paylaşmıştık. Canevim dizisi Koliba Film Ata Türkoğlu yapımcılığında yayınlanırken yönetmen koltuğunda Adnan Güler oturuyor. Canevim dizisi senaryosunu ise Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Muratcan Tura üstleniyor. Canevim dizisi oyuncu kadrosu oldukça başarılı isimlerden oluşuyor.

Canevim dizisi oyuncuları

Canevim dizisi başrol oyuncuları Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik oldu. Canevim dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı oldukça başarılı ve tecrübeli isimler. Canevim dizisi başrol oyuncusu Biran Damla Yılmaz’ı Kırgın Çiçekler dizisinden hatırlıyoruz. Orada da taciz mağduru genç kızı canlandırıyordu yeni dizide de benzer bir konu mevcut.

Canevim dizisi konusu nedir?

Maraz Ömer ve Ceylan’ın aşk hikayesi anlatılacak. Maraz Ömer ve Ceylan evlenmek istemektedir. Ancak ikisi de fakir olduğu için önce para kazanmaları gerekmektedir. Ömer başka bir şehre para kazanmak için gider orada bir şantiyede işe girer.Maraz Ömer sevdiği kız için zorluklara para kazanmaya çalışır. Her gün Ceylan’la görüşüp hasret gidermektedir. Evlenecekleri günün hayali ile yaşayan iki gencin başlarına gelecekler haberleri yoktur.

Canevim dizisi 27 mayısta başlıyor

Ceylan evlenmek için para biriktirmek zorundadır. Maraz Ömer’e yardım etmek için o da çalışır. Ceylan’da temizlikçi olarak çalışmaya karar verir. Zenginlerin evlerine temizliğe giderek para kazanmaya çalışır. Ama o çalışmak için gittiği evde başına kötü işler gelir. Ceylan’ın temizliğe gittiği evlerden birinde Taylan diye zengin biri yaşamaktadır. Taylan bu zamana kadar her istediğini elde etmiş zengin havalı biridir. Ceylan’ı görünce onu da diğer kızlar gibi kolayca elde edeceğini düşünür.

Bir iki kur yapar Ceylan’a ama Ceylan hiç yaklaşmaz kendisine Ceylan’ın gözü de gönlü de Maraz Ömer’dedir. Ancak Taylan Ceylan’ın yüz vermemesine öfkelenir ve onu taciz eder. Ceylan buna karşı koymaya kalkışır ancak elinden bir şey gelmez o an. Ceylan başına gelen bu olay sonunda o evden hemen ayrılır. Mahalleye ağlayarak döner. Ama bu başına geleni kime anlatabilir ne diyebilir?  Ceylan başına gelen bu olaydan dolayı hayata küsmüş vazieyettedir. Anca Taylan’ın aklında daha fazlası da yer almaktadır. Ceylan bu yaşadıklarını Maraz Ömer’e anlatabildi mi? Maraz Ömer bunları öğrenince Ceylan’a nasıl bir tepki verecek? Sevdiği kadının Ceylan’ın yanında onun destekçisi mi olacak yoksa ona düşman mı olacak? Taylan’a ne yapacak? Sevdiği kadını elinden aldığı için Taylan’a nasıl bir tepki verecek? Bundan sonraki hayatı nasıl değişti dizide Hep birlikte göreceğiz

Canevim dizisi Ceylan ve Taylan

Canevim dizisi nerede çekiliyor?

Canevim dizisi çekimleri bir süredir devam ediyor. Canevim dizisi tanıtım fragmanı yayınlanmadan yaklaşık iki üç hafta öncesinde çekimler başlamıştı.  Canevim dizisi çekimleri farklı mekanlarda geçecek. Canevim dizisinde öncelikle bir mahalle var fakir ama mutlu Ceylan’ın ve Maraz Ömer’in yaşadığı bir mahalle. Bu mahalle İstanbul’un Beykoz semtinde yer alıyor. Canevim Dizisindeki kullanılan arabaların marka modelleri de oldukça merak edildi.

Canevim Dizisindeki kullanılan arabalar marka model

Canevim dizisinde ikinci mekan olarak Taylan’ın yaşadığı konak kullanılıyor. Taylan nerede yaşıyor? Taylan’ın evi nerede henüz belli değil. İstanbul’un zengin ailelerinin yaşadığı mekanlardan birindedir muhtemelen. İstanbul’un hangi semtinde olabilir? Sizlerde tahminlerini aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Canevim dizisi ceylan ve ablası

Canevim dizisi 27 Mayıs pazartesi ilk bölümü Atv ekranlarında başlıyor. Canevim dizisinde Ceylan ve Maraz Ömer’in gezdikleri birlikte zaman geçirdikleri mekanları, Maraz Ömer’in çalışmaya gittiği yeri şantiye mekanını sizlerle konumuzda paylaşacağız. Yeni bilgilerle konumuz güncellenmektedir.

Canevim Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Mekanları

Dizinin İstanbul Beykoz ve civarındaki mekanlar merkezde olmak üzere bir çok alanda çekimlerinin devam ettiğini yeniden yazalım. Özellikle deniz kıyısı alanlarda süren çekimlerin ardından Canevim Dizisi Nerede Çekiliyor sorusuna en çok merak edilen eski tarihi evin resmini paylaşarak sizlere sunmak istiyoruz. İşte o tarih kokan Osmanlı tarzı mimarisi ile dikkat çeken Canevim dizisinin çekildiği ev:

Canevim Dizisi Nerede Çekiliyor eski tarihi ev

Canevim Dizisi Nerede Çekiliyor eski tarihi evin geçtiği fragmanı sizlerle paylaşalım:

Canevim Dizisi Nerede Çekiliyor sorusuna İstanbul Beykoz ve civarındaki mekanlar diye yanıt vermiş olsak da dizi kısa sürede erken final yaptı. Dizinin oyuncuları farklı dizilerle anlaşmaya ve yeni sezonda yeni işlerini yapmaya başladılar.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler