Canevim Dizisi Müjgan Kimdir? Oynadığı Diziler Resimleri (Ezgi Şenler)

Bu konumuzda Canevim Dizisi Müjgan Kimdir? Oynadığı Diziler Resimleri sizlerle paylaşarak Ezgi Şenler Kimdir Hakkında bilgiler sizlere yazmaya çalışacağız. ATV ekranlarında 27 Mayıs 2019 Pazartesi günü başlayan Canevim dizisinin oyuncularından birisi olan Müjgan karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Canevim Müjgan rolünü oynayan oyuncu hakkında detaylı bilgileri gerçek adını soy adını daha önce oynamış olduğu dizileri resimlerini gittiği okulları sevgilisini yaşını boyunu kilosunu burada sizlere detaylarıyla yazacağız.

Canevim dizisi Müjgan rolü Ezgi Şenler

Canevim dizisi Müjgan karakteri kimdir hangi oyuncu canlandırıyor?

ATV kanalında başlayan Canevim isimli dizide Müjgan karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu oldukça merak edildi. Canevim dizisi Müjgan karakteri kimdir sorusuna hemen yanıt vererek başlamak istiyorum. Canevim dizisi Müjgan rolünde izlemiş olduğumuz oyuncu Ezgi Şenler. Daha önce birçok dizide izlemiş olduğumuz Ezgi Şenler Canevim dizisinde Müjgan karakteriyle karşımıza çıktı. Oldukça güzel yüzü ve masum bir karakter olması ile herkesin dikkatini çeken Müjgan dizide en çok merak edilen oyuncuların başında geliyor.

Canevim Müjgan Karakteri Ezgi Şenler

Canevim dizisi Müjgan karakterini canlandıran Ezgi Şenler hakkında bilgiler:

Ezgi Şenler Kimdir? 1993 yılında Başkent Ankara’da doğmuştur. Annesi bir ev hanımı ve babası da muhasebeci olan evin tek çocuğu güzel bir kızdır Ezgi Şenler. Küçük yaşlardan itibaren sanat ile iç içe büyüyen Ezgi Şenler’ in ailesinden birçok kişi ya tiyatrocu ya da balerin gibi farklı alanlarda sanat dünyasının içinde bulunan insanlar olduğu için Ezgi Şenler’in de onlardan etkilenerek tiyatroya ve oyunculuğa yönelmesi oldukça normaldir.

Bununla birlikte daha küçük yaşlardan itibaren bale eğitimi almaya başlayan, 18 yaşında Hacettepe Üniversitesi’nde Devlet Konservatuvarı okumaya başlayan Ezgi Şenler modern bale eğitiminin ardından değişik oyunculuk dersleri de almaya başlamış ve kendisini adeta dizi oyunculuğuna hazırlamıştır.
Canevim dizisinde Müjgan karakteri olarak karşımıza çıkan Ezgi Şenler daha önce hangi dizilerde oynadı hangi filmlerde rol aldı oyunculuk ve tiyatro geçmişi hakkında kısaca bilgiler vermek istiyoruz.

Ezgi Şenler Bodrum Masalı dizisinde Aslı rolünde

Ezgi Şenler’in Oynadığı Diziler

27 Mayıs 2019 Pazartesi günü ATV kanalında başlayan Canevim dizisinde Müjgan karakterini canlandıracak olan Ezgi Şenler daha önce birçok farklı dizide rol almıştır. 2016 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Bodrum Masalı dizisinde rol alan Ezgi Şenler yüzünün güzelliği ile hem de oyunculuk becerisi ile adından sıkça söz ettirmektedir. Ezgi Şenler Bodrum Masalı dizisinde Timuçin Esen, Murat Aygen, Şevval Sam, Hilmi Cem İntepe, Dilan Çiçek Deniz, Alperen Duymaz ve Toprak Sağlam gibi oyuncular ile birlikte oynamış Bir Bodrum masalında Aslı karakterini canlandırmıştır. Bodrum Masalı Aslı karakteri hakkında bu diziyi izlemiş olanlar kesinlikle güzel sahneleri hatırlayacaktır ve Ezgi Şenler hakkında olumlu düşünceleri paylaşacaklardır.

Ezgi Şenler Bodrum Masalı dizisinde Aslı karakterinden sonra yeni dizisi Nefes Nefese ile anlaşmış ve nefes nefese dizisinde Mercan karakterini canlandırmıştır. Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun, Caner Şahin gibi başarılı oyuncularla birlikte rol alan Ezgi Şenler bu dizide de Mercan karakteri ile oldukça belirgin bir rol oynamıştır.Ezgi Şenler Nefes Nefese dizisinde Mercan rolünde

Bodrum Masalında uzun süre ekran karşısında kalan Ezgi Şenler’in yeni dizisi Nefes nefese erken final yapmak zorunda kalınca Ezgi Şenler bu diziden ayrılmış ve bir süre farklı etkinliklerde kendine yer bulmuştur. Oyunculuk ajansının teklifi ile Canevim dizisinden görüşme talebi gelince yeni dizisi de belli olmuştur. Ezgi Şenler Canevim dizisinde Müjgan rolünü canlandıracak, bu karakter oldukça hareketli neşeli bir isim olacak. Ezgi Şenler hakkında hazırlanmış olan ve hayatından kısa bilgileri sizlere aktaracağımız videoyu kısaca izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Canevim dizisinde Müjgan rolündeki Ezgi Şenler’in sosyal medya hesapları:

Sosyal medyayı da oldukça güncel şekilde kullanan Ezgi Şenler hayranları ve sevenleri ile oldukça yakından ilgileniyor ne zaman zaman onlarla sohbet ediyor. İnstagram adresi oldukça yüksek bir takipçi tarafından merakla izlenen Ezgi Şenler’in sosyal medyada en çok kullanmış olduğu instagram hesabını sizlerle paylaşmak istiyorum: https://www.instagram.com/ezgisenler
Ezgi Şenler Twitter adresinde de canevim dizisinde oynayacağı Müjgan karakteri ile ilgili resimler ve paylaşımlarda bulunmaya devam ediyor. Canevim dizisinde Müjgan rolü olarak izleyeceğimiz Ezgi Şenler in Twitter adresi de şöyle: https://twitter.com/ezgisnlr

Ezgi Şenler kimdir bilgileri hayatı

Ezgi Şenler Kaç Yaşında? Memleketi Neresi Boyu Yaşı Kilosu Göz Rengi:

11 Şubat 1993 tarihinde doğmuş olan Ezgi Şenler 26 yaşındadır. Kova burcu olan Ezgi Şenler 1.68 boyunda 55 kilo ağırlığındadır. Ankaralı olan Ezgi Şenler kahverengi gözleri ile dizilerde özellikle yakın çekimlerde oldukça güzel gözükmekte ve bu yüzden yeni dizilerin aranan oyuncularından birisi desek yalan olmaz.

Canevim Müjgan Kimdir

Ezgi Şenler’in Sevgilisi Var mı?

Canevim dizisinde Müjgan rolü ile oldukça sevilip tanınacağını düşündüğümüz Ezgi Şenler’in herhangi bir sevgilisi var mı yok mu diye merak edenler için hemen yazalım: Ezgi Şenler’in sosyal medyaya ya da fotoğraflara yansımış herhangi bir sevgilisi bulunmuyor. Eğer bütün kameralardan sakladığı bir sevgilisi varsa da biz bilmiyoruz. Ezgi Şenler’in hayatını kısaca bilgilerini oynamış olduğu dizileri ve rollerine sizlere yazmaya çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilir, Canevim Müjgan karakterini canlandıracak olan Ezgi Şenler’in bilgilerine eklemek istediğiniz varsa aşağıya yazabilirsiniz.

Ezgi Şenler’in 2019-2020 yeni dizisi olan Canevim dizisindeki Müjgan karakterine dizi de başarılar diliyoruz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler