Canevim Dizisi Kristina Kimdir? Slagana Vujosevik Bilgileri Resimleri

Atv ekranlarında pazartesi akşamları ekrana gelmeye başlayan Canevim Dizisine yeni katılan Kristina Kimdir? Cristina rolünü canlandıracak olan oyuncunun gerçek adı bilgileri resimleri boyu yaşı kilosu ve okuduğu okullar ile ülkemizde ne iş yaptığı ve daha önce oynadığı dizi ve filmleri sizlerle paylaşacağız bu konumuzda.

Canevim Dizisi Kristina KimdirCanevim Dizisi Kristina Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Canevim Dizisine yeni dahil olan oyuncu Kristina yada orijinal yazımıyla Cristina Kimdir? Geçek adı nedir burada sizlere hemen yazmak istiyoruz. Canevim Dizisi Kristina rolünü oynayan oyuncu Slagana Vujosevik isimli Makedon oyuncudur. Canevim Dizisi Kristina Atv de ekrana gelen dizide Ömer ile aynı şantiyede çalışan ve güzelliği ile baş döndürecek kızlardan birisi.

Pazartesi akşamları ekrana gelen Canevim dizisinde Aras Aydın’ın canlandırmış olduğu Ömer karakterinin şantiyedeki meslektaşının ona yeni tanıştıracağı isimlerden biridir Cristina. Kristina’yı canlandıran Slagana Vujosevik aslen Makedonyalı bir oyuncudur. Türkiye Bursları ile ülkemize gelmiş uluslararası öğrencilerden birisidir. Slagana Vujosevik Can evim dizisinde kaç bölüm oynayacak kesin bir bilgi bulunmuyor ancak etkileyici güzelliği ile Ömerin bulunduğu şantiyede adından oldukça söz ettirecek olan Kristina rolüyle büyük ilgi çekecek gibi görünüyor.

Canevim Dizisi Kristina bilgileriCanevim Dizisinde Slagana Vujosevik’in canlandırdığı Kristina Karakteri Nereden Geldi?

Makedonya’dan geldi Slagana Vujosevik. Öğrencilik yıllarında burs kazanarak ülkemize gelen ve oyunculuk merakı sonrasında çeşitli dizilerde ve filmlerde gördüğümüz Slagana Vujosevik en son olarak Acı Aşk isimli dizide rol almıştı. Canevim dizisinin yabancı güzel Kristina dizide nasıl bir rolde oynayacak hemen kısaca bahsedelim.

Slagana Vujosevik, aslen Makedonyalı ve daha önce ülkemizde bir süre yayında kalan Acı Aşk isimli dizide 2 bölüm rol almış bir oyuncudur. Ülkemize geldikten sonra hem okumaya devam eden hemde aldığı dersler sonrasında oyuncu olmak için kendini geliştiren oyuncu ayrıca Büyük Sürgün Kafkasya isimli filmde de rol almıştır. Canevim dizisinde Kristina’nın belalı bir sevgilisi olacak. Elbette bu belanın bir kısmı Ömer’e de bulaşacak. Kristina’nın belalı sevgilisi Fikret’i canlandıracak olan Cenk Hakan Köksal da diziye dahil oldu. Canevim dizisinde Fikret rolü ile izleyeceğimiz Cenk Hakan Köksal oyunculuk performansı ile izleyicilerin beğenisini kazanabilecek mi izleyip göreceğiz.

Slagana Vujosevik kimdir hangi dizilerde oynadıYapımcılığını Koliba Film’in, yönetmenliğini Adnan Güler’in üstlenmiş olduğu Canevim dizisine son olarak Kristina ve Fikret rolleri dahil oldu. Can evim dizisinin kadrosunda Biran Damla Yılmaz, Özgür Çevik, Aras Aydın, Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Ezgi Şenler, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı gibi önemli isimler yer alıyor.

Canevim dizisine son katılan oyuncular Kimler?

Slagana Vujosevik isimli oyuncu “Kristina”, Cenk Hakan Köksal ise “Fikret” rolüyle Canevim dizisine dahil olan en son oyuncular oldular. Canevim dizisinin tüm kadrosu ve oyuncuların bilgileri için Canevim dizisi kadrosu oyuncuları konumuza mutlaka göz gezdiriniz >>> 

Canevim Dizisi Oyuncu Kadrosu Detaylı Bilgileri için TIKLAYIN 

Slagana Vujosevik kimdir Canevim Dizisi Kristina rolüKristina karakteri olarak Canevim dizisine dahil olan Makedonyalı oyuncu Slagana Vujosevik sosyal medyada da oldukça aktif bir isim. İnstagram ve Facebook hesaplarını aktif kullanan oyuncunun sosyal medya heaplarını da sizlerle paylaşmak istiyoruz. Slagana Vujosevik İnstagram hesabı: https://www.instagram.com/slaganavujosevik  Slagana Vujosevik Facebook hesabı: https://www.facebook.com/svujosevik

Slagana Vujosevik’in Canevim dizisi Cristina rolünden önce oynadığı Acı Aşk dizisinden bir görüntü:Slagana Vujosevik Canevim Dizisi Kristina rolünden önce Acı Aşkta oynadı_1

Etiketler