Canevim Dizisi Koyverdin Gittin Beni Allah’ından bulasın Kim Söylüyor Sözleri

09.07.2019
148

Pazartesi akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Canevim dizisinde oldukça güzel şarkılar çalmaya başladı. Son olarak 15 Temmuz pazartesi günü ekrana gelecek olan Canevim dizisi 7. bölüm fragmanda çalan koyverdin gittin beni diye çalan Karadeniz şarkısını kimin söylediği oldukça merak edildi. Ceylan ile Ömer arasındaki sözün bitmesi dizide Ömer’in gitmesini vurgulayan Karadeniz şarkısını kim söylüyor merak konusu oldu.

Canevim dizisinde başrolde oynayan Biran Damla Yılmaz Ceylan rolünde ve Canevim dizisinde Ömere çok aşık bir kızı canlandırıyordu. Ancak son bölümler dizinin gidişatını da değiştirdi. Canevim dizisinde 7. bölümde çalan şarkıyı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Canevim dizisi Koyverdin Gittin Beni Allah’ından bulasın diye devam eden bu güzel Karadenize özgü şarkıyı söyleyen sanatçı kim diye merak edenler var bizim gibi.. Dizide çalan Koyverdin Gittin Beni Allah’ından bulasın şarkısının sözlerini de sizlerle burada paylaşacağız.

Canevim Dizisi Koyverdin Gittin Beni Allah’ından bulasın Kim Söylüyor Sözleri

Canevim Dizisinde 7. bölüm 15 Temmuz pazartesi günü ekrana gelecek.  Koyverdin Gittin Beni Allah’ından bulasın Kimse almasın seni kimse almasın seni, Yine bana kalasın yine bana kalasın diye devam eden bu şarkıyı kim söylüyor diye merak edenler için hemen yazalım. Canevim Dizisi Koyverdin Gittin Beni Allah’ından bulasın türküsünü Ceylan Ertem Söylüyor. Ceylan Ertem daha önce de Çukur dizisinde seslendirdiği şarkılar ile gündeme gelmiş ve çok beğenilmişti.

Canevim Dizisi Koyverdin Gittin Beni Allah'ından bulasın şarkısı kim söylüyorCanevim Dizisi 7. Bölümde çalan Koyverdin Gittin Beni Allah’ından bulasın sözleri

Koyverdin gittin beni oy
Koyverdin gittin beni
Allahından bulasın oy
Allahından bulasın
Kimse almasın seni kimse almasın seni
Yine bana kalasın yine bana kalasın

Sevdiğim senin aşkın
Ciğerlerimi dağlar
Hiçmi düşünmedin sen
Hiçmi düşünmedin sen oy
Sevdiğin böyle ağlar
Sevdiğin böyle ağlar
Koyverdin Gittin Beni

Canevim Dizisinde çok güzel şarkılar çalmaya devam ediyor. Her bölümde izleyenleri mest edecek şarkılar türküler çalmaya devam ederken Ceylan ve Ömer aşkı yerini yeni aşklara bırakacak gibi görünüyor. Canevim dizisinde 7. bölümde çalan ve oldukça güzel bir sesle söylenen bir Karadeniz türküsü olan Gelavera deresi türküsü olarak bilinen Koyverdin Gittin Beni Allah’ından bulasın diye başlayıp Sevdiğim senin aşkın Ciğerlerimi dağlar Hiçmi düşünmedin sen Hiçmi düşünmedin sen oy Sevdiğin böyle ağlar diye devam edip biten şarkı çok merak edildi kim tarafından seslendirildiği.

Canevim Dizisi yeni Bölüm fragmanında çalan Koyverdin Gittin Beni Allah’ından bulasın şarkısı türküsü fragmanı:

Canevim Dizisi Yeni Bölümde çalan Karadeniz türküsü sizlere burada sunuluyor. Dizioyuncu.Com farkıyla ilk olarak sizlere sunuluyor. Canevim dizisi Gelevera deresi türküsü:

https://www.youtube.com/watch?v=L9S5JWYRk0c

Canevim Dizisinde çalan yeni bölüm fragmanındaki güzel Karadeniz türküsü Koyverdin Gittin Beni Allah’ından bulasın şarkısını Ceylan Ertem’in sesinden dinlemek için kısa süre sonra sayfayı lütfen yenileyiniz. Şarkı en kısa süre içinde buraya eklenecek ve sayfa güncellenecektir.

Canevim Dizisi 7. bölüm fragmandaki Koyverdin Gittin Beni Allah’ından bulasın Kim Söylüyor Sözleri hakkında sizlere bilgiler sunduk. Sizlerde Canevim Dizisinde fragmanda çalan Koyverdin Gittin Beni Allah’ından bulasın konumuz hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.