Canevim Dizisi Ceylan Ömer’i mi seçecek yoksa Taylan’ı mı, Kiminle Evlenecek?

Bu konumuzda Canevim Dizisinde Ceylan Maraz Ömer’i mi seçecek evlenecek yoksa Taylan’ı mı? sorusuna yanıt arayacağız. 27 Mayıs Pazartesi günü Atv ekranlarında başlayan Canevim dizisinin kadın baş rolünü oynayan ve Ceylan karakterini canlandıran Biran Damla Yılmaz dizinin başında Maraz Ömer’e aşık bir kızı oynamaktadır. Ancak zamanla işler değişecek ve Ceylan temizlik için gitmiş olduğu bir evde evin şımarık delikanlısı olan Taylan Tanbay ile tanışacaktır. Koliba filmin ATV ekranları için hazırlamış olduğu Canevim dizisindeki heyecan dolu serüven başlıyor, peki Ceylan kimi seçecek?

Canevim dizisi Ceylan Ömer evlenecek mi

Canevim dizisinin konusu hikayesi nasıl?

Önce kısaca Canevim dizisinin genel konusundan bahsetmek istiyorum. Ceylan Haksever ait olduğu ailenin üç kızından biridir. Haksever Ailesi hayatın tüm zorluklarına göğüs geren tüm zorluklarla mücadele eden birbirine sımsıkı bağlanmış güçlü bir ailedir. Günnur ve Hamza Haksever kızları için varını yoğunu ortaya koyan iyi bir anne babadır. Günnur ve Hamza’nın kızları Ceylan Müjgan ve Ayşe mutlu ve huzurlu bir şekilde ailesiyle yaşayan yetişkin kızlardır. Kızlarının iyi bir gelecek sahibi olması için çırpınan Günnur ve Hamza onların her istediklerini yapmaya ve onları mutlu etmeye çalışırlar. Haksever ailesinin bu mutlu ve huzurlu günleri çok fazla uzun sürmez.

Canevim dizisi Ceylan Maraz Ömer aşkı

Haksever ailesinin büyük kızı Elvan eve döner Ceylan’ın huzuru bozulur:

Haksever ailesinin 3 kızı olan Ceylan Müjgan ve Ayşe oldukça mutlu bir yuva da yaşarken büyük ablalara olan Elvan’ın eve dönmesi ile bu huzurları kaçmaya başlar. Çünkü Elvan’ın eve dönüşü ile birlikte her şey bozulmaya, birbirine olan güven sarsılmaya başlar. Evin en fedakar kızı olan Ceylan sözlüsü olan Ömer’i büyük bir aşk ve tutkuyla severken evlilik için adımlar atmaya başlarlar. Evde bozulmaya başlayan huzurdan sonra Ceylan da çalışmaya başlar.

Canevim dizisi Ceylan Ömer Taylan arasında neler olacak

Canevim dizisi Ceylan ve Ömer evlenecek mi?

Elvan’ın eve dönmesinden sonra Haksever ailesinin huzuru kaçmaya başlar ve Ceylan kardeşlerine kol kanat gererken bir taraftan da sözlüsü Maraz Ömer’le birlikte yeni kuracakları hayatın temellerini atmaya yaşayacakları evi seçmeye ve bu amaçla da arayışlara başlarlar. Ceylan ise sözlüsü Ömer’i büyük bir aşk ile sevmekte ve evlenecekleri günü dört gözle beklemektedir. Ancak Ceylan ile Ömer’in evlenmesi için bir engel vardır evlenecek paraları yoktur. Bu yüzden Ömer Kars’ta iş makinalarını kontrol eden bir işte çalışmaya usta olarak başlamış ve para biriktirmenin zorluklarını üstlenmeye başlamıştır. Ceylan da boş durmaz ve evlenmeleri için gerekli parayı bulmak ve ailesine destek olmak için evlere temizliğe gitmeye başlar.

Canevim dizisi Taylan hakkında bilgiler

Canevim dizisi Ceylan ve Taylan Tanbay Nasıl tanıştılar?

Ceylan güçlü ve varlıklı bir aile olan Tanbaylar’ın evinde çalışmaya başlar. Ceylan’ın tek amacı Maraz Ömer ile evlenebilmek ve ailesine destek olmak amacıyla para kazanmaktır. Ancak Tanbaylar’ın evinde çalışmaya başlayınca çalışmaya başladığı ilk gün Ceylan Taylan Tanbay’la tanışır. Ancak oldukça sevimsiz olan ve ailesinden görmediği ilgi ve alakayı çevredeki insanlardan çıkarmaya çalışan bir tip olan Taylan Tanbay’la anlaşması kolay olmaz ve onun tacizine uğrar. Ceylan ve Taylan bu kötü tanışıklıktan sonra hiç istemeseler de uzun bir hikayenin içinde kendilerini bulacaklardır. Takıntılı bir insan olan Taylan kafayı Ceylan’a takmıştır ve Ceylan nereye giderse onu takip etmeye başlar. Hatta Ceylan ile Ömer’in birlikte tutmak istedikleri eve onlardan önce varır ve onlara kötü bir sürpriz yapar. Taylan bu hareketlerine devam ederken Maraz Ömer ise ninesi ile birlikte yaşam mücadelesi vermeye ve Ceylan’a kavuşacağı günü beklemeye devam eder.

Canevim dizisi Ceylan Taylan sevgili olacaklar mıAncak zamanla şartlar değişir, Taylan iyice takıntı haline getirdiği Ceylan konusunda adımlar atarak Ceylan’a doğru iyice yaklaşmaya başlar. Bu sırada Ömer ile Ceylan’ın arası uzak düşünce ve Haksever ailesi laf söz çıkmasın diye Taylan ile Ceylan’ın yakınlaşmasına ses etmezler Ceylan ile Taylan evliliğe doğru yol alırlar. Tabi bu Ceylan’ın isteği dışında gelişen bir olay olacaktır.

Canevim Dizisi Ceylan Maraz Ömer’i mi seçecek yoksa Taylan’ı mı?

Elbette bu duruma Ceylan’ın gönlü razı olmaz çünkü sevdiği bir insan vardır ve Maraz Ömer onun için bir sözlüden öte candır, hayattır ama vazgeçemeyeceği de bir ailesi vardır. İşte bu ikilem arasında kalan Ceylan Canevim dizisinin baş rolü olarak en dikkat çekici oyuncu olacak ancak sözlüsü Maraz Ömer’i mi seçecek yoksa Taylan’ı mı seçecek hangisi ile evlenecek soruları Canevim dizisinde en çok merak edilen soruların başında geliyor.

Canevim dizisi Ceylan Ömer ile mi Taylan ile mi evlenecek

Canevim Dizisi Ceylan sözlüsü Maraz Ömer ile değil Taylan ile evlenecek:

ATV ekranlarında 27 Mayıs 2019 Pazartesi akşamı başlayan Canevim dizisinin başrol oyuncusu Ceylan karakteri sözlüsü olan Maraz Ömer ile değil daha sonra tanışacağı şımarık bir ailenin sevimsiz bir oğlu olan Taylan ile evleneceği bilgisi elbette sizleri mutlu etmemiş olabilir. Çünkü Taylan karakterini canlandıran Özgür Çevik hiç alışık olmadığımız bir rolle izleyicinin karşısına çıkınca izleyenleri de şaşırttı. Özgür Çevik Taylan Tanbay karakteri ile izleyicilerin sevmeyeceği beğenmeyeceği bir karakteri oynayacak olsa da oyunculuğunun en iyi rollerinden birisini oynadığını söyleyelim şimdiden.

Taylan Tanbay takıntılı, güçlü, etkileyici, sevgi görmemiş ve sevgiye aç, kötü gibi gözüken ama aslında yaralı biri. Bu yüzden dizinin ilerleyen bölümlerinde Taylan ile Ceylan arasında bakalım nasıl bir gelişme olacak diziyi izleyenler Ceylan’ı Taylan’a mı yoksa Ömer’e mi daha çok yakıştıracaklar göreceğiz. Bu konuda sizlerin de fikirlerini almak istiyoruz ve aşağıya yorumlarınızı yazmanızı istiyoruz.Canevim dizisi Ceylan Maraz Ömer Taylan üçgeni

Sizlerde Canevim dizisinde Ceylan’ı Taylan’a mı yoksa Ömer’e mi daha çok yakıştırdığınızı aşağı yazabilir, Ceylan’ın Taylan’la mı yoksa Ömer’le mi evlenmesini istediğinizi yorum kısmına belirtebilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Yorum yaz

12 Yorum

  1. Bir birlerni severlerse taylanla evlensin yokluk cekmesin xanim olsun mence bele daha yaxsidi..omer ceylani heccur xoşbext ede bilmiyecek mence

Etiketler