Canevim Dizisi Bu Hayat Böylemi Olur Düşen hep yerde mi kalır kim söylüyor

Canevim Dizisi Bu Hayat Böylemi Olur Düşen hep yerde mi kalır kim söylüyor? Canevim dizisi Atv ekranlarında yayınlanmak için gün sayarken yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı. Yeni yayınlanan fragmanda bir şarkı çalıyor. Bu şarkının sözlerini ve videosunu aşağıda sizlerle paylaşacağız. Canevim Dizisinin fragmanında çalan Bu Hayat Böylemi Olur Düşen hep yerde mi kalır şarkısı türküsünü kim söylüyor sözlerini buradan sizlerle paylaşacağız. Canevim Dizisi Bu Hayat Böylemi Olur şarkısını söyleyen sanatçımız Ayfer Vardar.

Canevim Dizisi Bu Hayat Böylemi Olur Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor

Canevim dizisi fragmanları yayınlandıkça dizi daha da merak edilir hale geliyor. Atv de yaz sezonuna doğru yayınlanması planlanıyor. Tanıtım fragmanı yayınlanan Canevim dizisi güçlü kadrosu senaryosu ile seyirciyi etkilemeyi hedefliyor. Canevim dizisi yapımcılığını Koliba Film üstlenirken Ata Türkoğlu yapımcılığını yapıyor. Canevim dizisi yönetmen koltuğunda Adnan Güler oturuyor. Canevim dizisi senaryosunu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura yazıyor.

Canevim dizisi Bu Hayat böylemi olur düşen hep yerdemi kalır

Canevim Dizisinin müzikleri de çok merak ediliyordu ki ilk bölüm tanıtım fragmanında çalan türkü Selda Bağcanın çok sevilen şarkılarından birisi olsa da o söylemiyor bu şarkıyı. Canevim Dizisinin ilk bölümünde çalan türkü Bu Hayat Böylemi Olur Düşen hep yerde mi kalır diye devam eden şarkıyı türküyü kim söylüyor? Cevap verelim bu güzel şarkı Ayfer Vardar tarafından seslendirilmiş. Ayfer Vardar Bu hayat böyle mi olur? Düşen hep yerde mi kalır? Gün olur belin doğrulur, Kim n’olacak belli mi olur oy diye devam eden türküyü çok güzel yorumlamış..

Bu Hayat Böylemi Olur Düşen hep yerde mi kalır kim söylüyor Canevim dizisi başrol oyuncuları; Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın, Özgür Çevik, Ezgi Şenler, Zuhal Gencer Erkaya, Simge Selçuk, Rıza Akın, Burcu Tuna, Bedia Ener. Canevim dizisi kadrosu ile de başarılı olduğunu kanıtlar gibi. Canevim dizisi yeni tanıtım fragmanında çalan şarkının sözleri de aşağıda sizlerle. Canevim dizisi oyuncu kadrosu bilgilerini dizi de kim kimdir bilgilerini sizlerle paylaşmıştık. Bu bilgilere ulaşmak için sizlere belirttiğimiz linke tıklayabilirsiniz. Canevim dizisinde yer alan tüm oyuncular ve dizi devam ederken dahil olan ve ayrılan oyuncuların bilgilerini de bu konumuzda bulabilirsiniz.

CANEVİM DİZİSİ OYUNCU KADROSU DİZİDE KİM KİMDİR

Canevim dizisinde çalan Bu Hayat Böyle mi Olur? şarkısını biz daha önce Selda Bağcan’ın sesinden dinlemiştik. Kazım Koyuncu’nun da seslendirmiş olduğu Bu Hayat Böyle Mi Olur? şarkısı Ayfer Vardar yorumu ile sözlerini aşağıda paylaşıyoruz.

Canevim dizisi

 Canevim dizisinin ilk bölümünde çalan Bu hayat böyle mi olur? Düşen hep yerde mi kalır? şarkı sözleri:

Bu hayat böyle mi olur?
Düşen hep yerde mi kalır?
Gün olur belin doğrulur,
Kim n’olacak belli mi olur oy.

Hayat denen sonsuzluğun,
Karşısında bir çocuğuz.
Düşe kalka büyürken,
Kalkamayız bir çoğumuz.

Bu hayat böyle mi olur?
Düşen hep yerde mi kalır?
Gün olur belin doğrulur,
Kim n’olacak belli mi olur oy.

Ama bitmez yolculuklar,
Belki biraz canın yanar.
Düştüğün yerde doğrulup,
Başlar yine ilk adımlar.

Bu hayat böyle mi olur?
Düşen hep yerde mi kalır?
Gün olur belin doğrulur,
Kim no’lacak belli mi olur oy.

canevim bu hayat böylemi olur düşen hep yerdemi kalır

Canevim Dizisinin Kısa Özeti Konusu;

Canevim dizisinde Maraz Ömer ve Ceylan’ın aşkını izleyeceğiz. İki genç aşık gencin başına gelenler konu edilecek. Ceylan ve Maraz Ömer evlenmek isterler ancak fakir oldukları için önce para biriktirmek zorunda kalırlar. Ömer bir inşaatte çalışmaya başlar. Ceylan ise evlere temizliğe gider. Ancak bu temizliğe gitmeler esnasında zengin birinin dikkatini çeker ve ona göz diker.

Canevim dizisi bu hayat böyle mi olur

Taylan Ceylan onun evine temizliğe gittiğinde bir oyun oynar ve taciz eder. Ceylan bu utancı nişanlısı Maraz Ömer’e söyleyebilecek mi? Maraz Ömer bunu öğrenirse cinayet işler mi? Taylan Ceylan’ın peşini bırakacak mı? Yoksa gerçekten Ceylan’ı ister ve sonuna kadar uğraşacak mı? Maalesef yine bir taciz sonucu yaşananlar, hatırlarsanız Ceylan karakterini canlandıran  Biran Damla Yılmaz daha önceki dizide de tacize uğramış ve kendini annesine  inandıramamıştı. Yeni dizisinde de yine benzer bir taciz ve hayatı değişen bir genç kız var.

Canevim dizisi yeni fragmanda çalan Bu Hayat Böyle Mi Olur? şarkısını kim söylüyor? Canevim dizisinde çalan Bu Hayat Böyle Mi Olur şarkısını ilk önce kimin söylediği henüz belli değildi. Ancak sesini ben Ayfer Vardar‘a benzettim ve doğruymuş. Büyük ihtimalle Canevim dizisinde çalan Bu hayat böyle mi olur şarkısını söyleyen isim Ayfer Vardar. 

Canevim dizisi 2021-2022 Yeniden Başlar mı?

Canevim dizisi 2021-2022 Yeniden Başlar mı? sorusuna maalesef olumlu yanıt veremiyoruz. Çünkü dizinin yeni sezon dizileri karşısında tutunamayıp final yaptığını belirtelim hemen. Canevim dizisinin müziklerini ve tüm dizilerden merak edilen müzikleri Dizi Müzikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Etiketler