Can Yoldaşım Dizisi Suraj Kimdir? Bilgileri (Anas Rashid)

23.07.2021
2.355

Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Can Yoldaşım dizisinin izleyiciler tarafından büyük ilgi görmesi beklenmektedir. Hindistan’da Diya Aur Baati Hum adıyla yayınlanan dizi ülkemizde Can Yoldaşım olarak izleyici karşısına çıkacaktır. 30 Temmuz tarihinden itibaren hafta içi her gün 15:30’da Kanal 7’de yayınlanacak olan Can Yoldaşım dizisinde merak edilen isimlerden biri de Suraj olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Can Yoldaşım dizisinde yer alan Suraj karakterini daha yakından tanıtacağız ve Can Yoldaşım dizisi Suraj kimdir? Can Yoldaşım dizisi Suraj karakterine hayat veren oyuncunun adını, soyadını ve daha önce herhalde dizleri sizlerle paylaşacağız.

Can Yoldaşım Dizisi Suraj Karakteri Kimdir?

Can Yoldaşım Dizisi Suraj KimdirCan Yoldaşım dizisinin başrolünde yer alan Suraj karakteri, eğitimli bir şekerlemecidir. Beklenmedik bir aksilik sonucu tekerlekli sandalyeye mahkum olan Suraj, artık bu durumda şekerleme dükkânını işletemez. Daha sonra engelini yenen ve dükkanı işleyen Suraj, beyaz yakalı sınıf Rathi Ailesinin ideal çocuğudur. Can Yoldaşım dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

Can Yoldaşım Dizisi Suraj Kimdir?

Suraj karakterini başarılı oyuncu Anas Rashid canlandırmaktadır. Izleyiciler tarafından Suraj karakteri kadar bu karaktere hayat veren Hintli oyuncu Anas Rashid de merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Can Yoldaşım dizisinin başrolünde yer alan Suraj karakterini canlandıran başarılı oyuncu Anas Rashid’i daha yakından tanıtacağız ve Anas Rashid kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Anas Rashid Kimdir?

Can Yoldaşım Dizisi Suraj Bilgileri (Anas Rashid)39 yaşındaki oyuncu 31 Ağustos 1989 yılında Hindistan’da dünyaya gelmiştir. Psikoloji Bölümü’nden mezun olan Anas Rashid, ileri seviyede Urduca, Arapça ve Farsça bilmektedir. Aynı zamanda şarkıcı olan ünlü oyuncu, kamera karşısına ilk defa 2006 yılında Kahiin To Hoga isimli dizisiyle geçmiştir. Dizide hayat verdiği Kartik Ahluwalia karakteriyle büyük beğeni toplayan yakışıklı oyuncu, aynı yıl Kyaa Hoga Nimmo Kaa dizisinde yer almıştır. Kariyerindeki asıl çıkışı ülkemizde Can Yoldaşım ismi ile yayınlanan Diya Aur Baati Hum dizisindeki performansıyla yakalayan ve sadece Hindistan’da değil diğer birçok ülkede tanınan bir oyuncu haline gelen Anas Rashid, Hint televizyon ödülleri, Aslan altın ödülleri ve Hint televizyon akademisi ödüllerinde en başarılı erkek oyuncu seçilmiştir.

Anas Rashid Yer Aldığı Diziler

2006–2007 Kahiin To Hoga (Kartik Ahluwalia)
2006–2007 Kyaa Hoga Nimmo Kaa (Karan Şehgal)
2007–2009 Dharti Ka Veer Yodha Prithviraj Chauhan (Prithviraj Chauhan)
2010 Aise Karo Naa Vidaa (Prens Yashwardha)
2011–2016 Diya Aur Baati Hum (Sooraj Rathi)
2017 Tu Sooraj, Ana Saanjh Piyaji

Anas Rashid Resmi Instagram Hesabı

Anas Rashid Can Yoldaşım Dizisinde Suraj rolündeCan Yoldaşım dizisinde Suraj karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Anas Rashid sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunan hintli oyuncunun instagram da 284 gönderisi ve yaklaşık olarak 43 bin takipçisi bulunmaktadır. Anas Rashid’in resmi ınstagram hesabı: @anasrashidactor

Anas Rashid Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncu 2017 yılında eşi Heena Iqbal ile dünya evine girmiştir. Mutlu bir evlilikleri olan çift ilk çocuklarını 2019 yılında kucaklarına almış ve çift kızlarına Aayat ismini vermiştir. 2020 yılının Aralık ayında ikinci çocuklarını kucağına alan çift oğullarına ise Khabib Anas ismini vermiştir.

Bu konumuzda sizler için Can Yoldaşım dizisinin başrolünde yer alan Suraj karakterini ve bu karaktere hayat veren başarılı oyuncu Anas Rashid’i yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. HATİCE dedi ki:

    Sadece 10 bölüm fragmanı kadar izleyemedim bütün bölümlerini izledim dizide herşey vardı heyencanla izledim harikasınız müthişsiniz şahane bir diziydi FİNAL olmasına rağmen çok üzüldüm

  2. Gulnur dedi ki:

    Bence anas rashid cok yakisikli