Camdaki Kız Türkan Kimdir? Hayri’nin Eşi (Hivda Zizan Alp)

01.01.2023
4.006

Camdaki Kız Türkan kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yağımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği Camdaki Kız dizisi her Perşembe Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. İzleyiciler Türkan karakterini de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Türkan karakterini oyuncumuz Hivda Zizan Alp canlandıracaktır. Camdaki Kız Türkan kimdir? Türkan karakterini canlandıran oyuncumuz Hivda Zizan Alp’i yakından tanıtacağız.

Camdaki Kız Dizisi Türkan Karakteri Kimdir?

Hivda Zizan Alp Camdaki Kızda Türkan rolündeGülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimde ki romanından uyarlanan Camdaki Kız Türkan, diziye yeni katılacaktır. OGM Pictures imzalı Camdaki Kız’a yeni katılmasına rağmen dizinin ana karakterlerinden biri olan ve dizide ki tansiyonu yükseltecek olan Türkan, Nalan’ın şöförü Hayri’nin eşidir.

Camdaki Kız Dizisi Türkan Kimdir?

Diziye yeni katılan Türkan karakterine oyuncumuz Hivda Zizan Alp hayat verecektir. İzleyiciler oyuncumuz Hivda Zizan Alp’i de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da oyuncumuz Hivda Zizan Alp’i yakından tanıtacağız ve Hivda Zizan Alp kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Camdaki Kız dizisi Türkan Kimdir Hayri'nin Eşi

Hivda Zizan Alp Kimdir?

9 Kasım 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Hivda Zizan Alp, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Keman Bölümünde eğitim almıştır. Daha sonra ise Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Çeşitli reklam filmlerinde yer alarak sektöre adım atan oyuncumuz Kaçak dizisiyle profesyonel oyunculukla tanışmıştır. Oyuncumuz kariyerinde ki ilk çıkışı Yeşil Deniz dizisiyle yakalasa da özellikle Sefirin Kızı dizisiyle tanınmıştır.

Hivda Zizan Alp Yer Aldığı Diziler

2021 – Camdaki Kız (Türkan)
2019-2021 – Sefirin Kızı (Elvan)
2017 – Fi (Ada)
2015 – Mordkommision İstanbul
2014 – Yeşil Deniz (Arife)
2013 – KaçakCamdaki Kız Türkan Kim Hayri'nin Eşi

Hivda Zizan Alp Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 74 gönderisi ve 386 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Hivda Zizan Alp’in resmi İnstagram hesabı: @hivdazizanalp

Hivda Zizan Alp Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak Hivda Zizan Alp özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmamaktadır. Bundan dolayı da henüz evli olmayan oyuncumuzun hayatında bilinen biri yoktur.

Camdaki Kız Türkan – Hivda Zizan Alp Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Hivda Zizan Alp, oldukça şık parçalar seçmektedir. Oyuncumuz modayı da yakından takip etmektedir. Bizlerde bu nedenle Hivda Zizan Alp’in Camdaki Kız dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Camdaki Kız Türkan kimdir? Türkan karakterini canlandıran oyuncumuz Hivda Zizan Alp’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.