Camdaki Kız Selen Kimdir? (Selma Ergeç)

Yönetmenliğini Nadim Güç’ün yapmış olduğu senaryosunu ise Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme almış olduğu dram türündeki televizyon dizisi olan Camdaki Kız dizisi oyuncuları ile merak edilmeye devam ediyor. Dizide en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de Selen karakteri oldu. Biz de bu konumuzda Kanal D ekranları izleyicisi ve Camdaki Kız dizisi severleri adına dizide yer alan Selen karakterinden ve ona hayat veren oyuncumuzdan detaylı bir şekilde size bahsedeceğiz.Camdaki Kız Selen Karakterinin Kıyafetleri

Camdaki Kız Selen Karakteri

Camdaki kız dizisinde güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Selen karakteri oldukça zeki, çalışkan, güler yüzlü ve neşeli bir kadındır. Rafet Koroğlu’nun da tek kızıdır. Babasının işyerindeki tüm işleri ile ilgilenmektedir. İnsanlarla iletişimi oldukça iyidir. Evde sorun yaşayıp tartıştığı birisi bulunmamaktadır. Aynı zamanda Sedat’ın da kardeşi olan Selen, Nalan ve kardeşi Sedat’ın arasını yapabilmek için elinden geleni yapmıştır.

Camdaki Kız Selen Kimdir?

Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Camdaki Kız dizisinde Selen karakterine hayat verecek olan oyuncumuz ise Selma Ergeç’tir. Selma Ergeç’i merak edip yakından incelemek isterseniz konumuzun ilerleyen kısmını okuyarak Selma Ergeç hakkında detaylı bilgilerin tümüne ulaşabilirsiniz. İşte Selma Ergeç’in hayatı hakkındaki tüm bilgi ve detaylar haberimizde.Selma Ergeç Kimdir

Selma Ergeç Kimdir?

Selma Ergeç, 1 Kasım 1978 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuğun yanı sıra mankenlik ile de aktif olarak ilgilenmektedir. 1997 yılından bu yana aktif olarak mesleğini sürdürmektedir. İlk dizi oyunculuğu deneyimini ise 1997 yılında Böyle mi Olacaktı dizisindeki Merve karakteri ile yaşamıştır. Güzelliğinden ve mesleki başarısından ötürü birden çok ödüle layık görülmüştür.

Selma Ergeç’in Yer Aldığı Diziler

1997 – Böyle mi Olacaktı (Merve)
2001-2004 – Yarım Elma (Ayça)
2005 – Şöhret (Natalie)
2005 – Körfez Ateşi (Pınar9
2007 – Hırçın Kız (Gül)
2007-2009 – Asi (Defne Kozcuoğlu)
2010 – Kalp Ağrısı (Azize)
2011-2013 – Muhteşem Yüzyıl (Hatice Sultan)
2014-2015 – Gönül İşleri (Saadet)
2017 – Vatanım Sensin (Halide Edip Adıvar)
2021 – Camdaki Kız (Selen Koroğlu)

Selma Ergeç’in İnstagram Hesabı

Selma Ergeç'in İnstagram HesabıSelma Ergeç resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Selma Ergeç’in resmi instagram hesabında 153 gönderirse bulunurken 674 bini aşkın da takipçisi yer almaktadır. Selma Ergeç’in resmi instagram hesabını yakından incelemek isterseniz @selmaergecofficial kullanıcı isimli hesaba göz atabilirsiniz.

Selma Ergeç Evli Mi? Eşi Kim?

Selma Ergeç hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi olan konuya da sizler adına değineceğiz. Selma Ergeç 26 eylül 2015 tarihinde Can Öz ile dünya evine girmişlerdir. Düğünlerini Almanya’da yapan Selma Ergeç ve Can Öz çiftinin 5 yaşında Yasmin isimli bir tane ve hızları bulunmaktadır.

Camdaki Kız Selen Karakterinin Kıyafetleri

Camdaki Kız Selen KarakteriCamdaki Kız dizisinde pek çok karakterde olduğu gibi Selen karakterinin kıyafetleri de oldukça merak edildi. Camdaki Kız dizisinde güzelliği ve sevecenliği ile ön planda yer alan Selen karakterinin dizide kullanmış olduğu elbise, etek, gömlek, pantolon, ceket, hırka, mont, kaban, trençkot gibi parçaları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlere sunacağız.

Bu konumuzda da sizlere Camdaki Kız dizisindeki Selen karakterinin bahsetmek istedik. Sizlerin de Selen karakteri ve ona hayat veren oyuncumuz Selma Ergeç hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Camdaki Kız dizisinde yer alan oyuncularımızın tamamı için: Camdaki Kız Dizisi Oyuncu Kadrosu

Etiketler