Camdaki Kız Sedat Kimdir? Feyyaz Şerifoğlu

27.02.2021
2.051

Bu konumuzda sizlere yakında Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak olan Camdaki Kız dizisinin başrol oyuncusu Sedat’ı yakından tanıtacağız. Camdaki Kız Sedat Kimdir?, Camdaki Kız Sedat karakteri rolü hakkında bilgileri ve Camdaki Kız Sedat’ın gerçek adını sizlere yazacağız. Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisinin yapımını OGM Pictures yapım şirketi üstlenmiştir. Yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç’ün oturacağı Camdaki Kız dizisi kısa sürede büyük ilgi görmüştür.

camdaki kiz dizisi sedat kimdir

Camdaki Kız Sedat Kimdir? Merakla beklenen Camdaki Kız dizisinin oyuncuları da belli olmaya başlamıştır, dizinin başrol oyuncularından biri Burcu Biricik’tir. Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik’in hayat vereceği Nalan karakterinin partneri de belli olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Camdaki Kız dizisinin başrol oyuncusu Sedat’ı yakından tanıtacağız ve Camdaki Kız dizisi Sedat kimdir? Camdaki Kız dizisi Sedat karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.Camdaki Kız dizisi Sedat Karakteri

Camdaki Kız Dizisi Sedat Karakteri Kimdir?

Bu sezonunun iddialı dizilerinden biri olan Camdaki Kız dizisinin başrolünde yer alan Sedat Karakteri, zengin bir şirket sahibinin oğludur ve en az diğer kardeşleri kadar şirkette söz sahibidir. Ancak Sedat, babası ve diğer kardeşlerine göre daha beceriksizdir. Aklı bir karış havada olan Sedat şirkette ki hiç bir sorunu da çözmez. Bundan dolayı babası tarafından sürekli aşağılanır ve azarlanır. Bu yüzden kendine olan güvenini kaybeden ve pasif bir karaktere dönüşen Sedat’ın bu hale gelmesi ilerde Nalan’la olacak olan evliliğine de büyük zarar verir.

Camdaki Kız Dizisi Sedat Kimdir?

Sedat Kimdir; Koroğlu ailesinin küçük oğludur. Babası tarafından “bir baltaya sap olamamakla” suçlanır. Annesi onu el bebek gül bebek büyüttüğü için rahata alışkındır, şımarıktır. Ama özünde sevgi dolu, kalbi kırık bir çocuktur. Babasına kendisini nasıl kanıtlayacağını bilememektedir. Babası tarafından evliliğe zorlanır ve kader karşısına Nalan’ı çıkarır.

Camdaki Kız dizisinin başrolünde yer alan Sedat Karakterine başarılı oyuncumuz Feyyaz Şerifoğlu hayat verecektir. Diziyi merakla bekleyen izleyiciler tarafından Sedat karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda yakışıklı oyuncumuz Feyyaz Şerifoğlu’nu daha yakından tanıtacağız ve Feyyaz Şerifoğlu kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi dizi ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Feyyaz Şerifoğlu Kimdir?

30 yaşında ki yakışıklı oyuncumuz 1991 yılında Rize’de dünyaya gelmiştir. Tekirdağ Çorlu’da Tekstil Mühendisliği üzerine eğitim alan oyuncumuz aynı zamanda şarkıcılık da yapmaktadır. Hatta uzun süre Ajda Pekkan’ın vokalisti olarak sahne almıştır. 2013 yılında katıldığı O Ses Türkiye yarışmasında ki performansıyla büyük beğeni toplayan Feyyaz Şerifoğlu, ilk single çalışmasını 2019 yılında gerçekleştiren Feyyaz Şerifoğlu, Gidene şarkısını çıkarmış ve bu şarkıya çektiği klip youtubede yaklaşık 2 milyon kişi tarafından izlenmiştir. Gidene şarkısının klibinde ki performası dışında daha önce Türktelekom, Enzahome, Cif, İş Bankası, Vitra gibi markaların reklamlarında yer alan oyuncumuzun ilk profosyonel dizisi ise Kırmızı Oda’dır. Daha önce Kırmızı Oda dizisinde de Burcu Biricik ile partner olan oyuncumuzun dizide sergilediği performansla beraber ikilinin uyumda oldukça beğenilmiştir. Bundan dolayı ikili tekrar partner olmuştur.

Feyyaz Şerifoğlu Yer Aldığı Diziler

Feyyaz Şerifoğlu Camdaki kız dizisinde2021 – Kırmızı Oda (Can)
2021 – Camdaki Kız (Sedat)

Feyyaz Şerifoğlu Resmi İnstagram Hesabı

Kırmızı Oda dizisinde ki performansıyla büyük beğeni toplayan oyuncumuz Feyyaz Şerifoğlu herkesin ilgiyle takip ettiği isimlerin başında gelmektedir. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan oyuncumuz resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. İnstagramda 59 gönderisi ve 155 bin takipçi bulunan oyuncumuzun Feyyaz Şerifoğlu’nun resmi instagram hesabı: @feyyazserifoglu

Feyyaz Şerifoğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzlerinden olan yakışıklı oyuncumuz Feyyaz Şerifoğlu henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuz Feyyaz Şerifoğlu’nun bilinen bir sevgilisi yoktur.Camdaki Kız Sedat Kimdir

Camdaki Kız Sedat – Feyyaz Şerifoğlu Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığı da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Feyyaz Şerifoğlu kısa sürede herkesin ilgiyle takip ettiği isimlerden biri olmayı başarmıştır. Kusursuz fiziğiyle giydiği herşeyin yakıştığı biri olan oyuncumuzun sevenleri de Feyyaz Şerifoğlunun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler ilerleyen günlerde tarzıyla büyük beğeni toplayan yakışıklı oyuncumuz Feyyaz Şerifoğlu’nun özel hayatında ve Camdaki Kız dizisinde tüm giydiği kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere yakında Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Camdaki Kız dizisinin başrol oyuncusu Sedat’ı ve Sedat karakterine hayat veren oyuncumuz Feyyaz Şerifoğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Camdaki Kız Sedat Kimdir? Feyyaz Şerifoğlu hakkında ilgiler verdik. Camdaki Kız Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..