Camdaki Kız Neden Başlamadı, Ne Zaman Yayınlanacak?

Camdaki Kız Neden Başlamadı, Ne Zaman Yayınlanacak? Camdaki Kız dizisi perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Ancak yayın günü ile ilgili bir değişiklik yapıldı. Camdaki Kız dizisi 1 Nisan perşembe yayınlanacak diye duyuru yapılmış tanıtım fragmanlarında gösterilmişti. Ancak yayın tarihi bir hafta ileri alındı. Camdaki Kız dizisi 1 Nisan perşembe değil de 8 Nisan perşembe yayınlanacak.

Camdaki Kiz dizisi Burcu biricik (1)

Camdaki Kız Dizisi Neden Başlamadı?

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği Camdaki Kız dizisi yönetmen koltuğunda Nadim Güç otururken senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu yazıyor. Camdaki Kız dizisi başrollerini Burcu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu paylaşırken oyuncu kadrosunda Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek yer alıyor. Camdaki Kız dizisini merakla bekleyen izleyiciler 1 Nisan perşembe günü Kanal D ekranlarında yayınlanacak diye beklerken yayınlanmadığı görüp üzülebilirler.

camdaki kiz dizisi 8 Nisan persembe yayinlanacak

Camdaki Kız dizisi 1 Nisan perşembe yayınlanmayacak. Camdaki Kız dizisi 8 Nisan perşembe akşamı yayınlanma kararı aldı. Camdaki Kız dizisi muhteşem hikayesi ve oyuncu kadrosu ile fragmanları yayınlanmaya başladıktan itibaren dikkatleri üzerine çekmişti. Özellikle son olarak Kırmızı Oda dizisinde birlikte rol alan Feyyaz Şerifoğlu ve Burcu Biricik’i partner olarak birlikte oynatmak gerçekten mükemmel bir fikir. Çünkü Kırmızı Oda’da iki oyuncunun uyumu herkes tarafından beğenilmiş ve senaryo gereği ayrılmalarına herkes üzülmüştü. Yeni bir dizide Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nu izlemek herkesi memnun edecektir.

Camdaki Kiz dizisi 8 Nisan persembe basliyor

Camdaki Kız Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesini anlatacak olan dizinin senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme alıyor. Burcu Biricik ve mükemmel bir oyuncu kadrosunun yer aldığı Camdaki Kız dizisinin ne zaman yayınlanacağı seyirci tarafından merak ediliyor. Tanıtım fragmanlarında 1 Nisan olarak görülse de son değişiklikle Camdaki Kız dizisinin 8 Nisan perşembe yayınlanacağını söyleyebiliriz.

Camdaki Kiz dizisi neden baslamadi

Camdaki Kız dizisi ilk bölümü ile 8 Nisan perşembe akşamı karşınızda olacak. Camdaki Kız dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? Sizce başarılı bir dizi olur mu? Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun partner olması sizce doğru karar mı? Yorumlarınızı aşağıya yazınız. Camdaki Kız 8 Nisan Perşembe 20.00’de Kanal D’de başlıyor…

 

Etiketler