Camdaki Kız Nalan Kimdir? Kıyafetleri İnstagramı Burcu Biricik

08.01.2023
12

Yakında Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşmaya hazırlanan dizi Gülseren Budaycıoğlu’nun romanından uyarlanmıştır. OGMPictures imzalı dizinin yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturmaktadır. Kısa sürede büyük ilgi gören ve merak edilen dizinin başrol oyuncularından biride belli olmuştur. En son Kırmızı Oda dizisiyle karşımıza çıkan güzel oyuncumuz Burcu Biricik Camdaki Kız dizisinin başrol oyuncusu olarak diziyle anlaşma sağlamıştır. Bizde sizler için oyuncumuz Burcu Biricik’i ve dizide hayat vereceği Nalan karakterini yakından tanıtacağız.

camdaki kiz dizisi Nalan kimdir

Camdaki Kız Nalan Karakteri Kimdir?

Nalan Karakteri;  Emekli vali olan babası Adil ve emekli edebiyat öğretmeni olan Feride’nin tek çocuğudur. Sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur.

Şimdi de Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışmaktadır. Sıcakkanlı, sevgi dolu, vicdanlı, çalışkan ve yumuşak huyludur. Başta annesi ve babası olmak üzere herkese karşı saygılıdır. Kurallara uyar ve asla aşırıya kaçmaz. Hayatını annesinin yönettiği biçimde yaşamaya alışkındır.

Camdaki Kız dizisi Nalan KimdirNalan, eğitimli ve zarif biridir. Annesi ergenlik dönemindeyken akrabaları tarafından sürekli taciz ve tecavüze uğramıştır. Daha sonra ise istenmeyen bebek Nalan’ı dünyaya getirirken ise ölmüştür. Anneannesi ve dedesinin büyüttüğü Nalan onları anne ve babası olarak görmüştür. Ancak onlar Nalan’a hep uzak durmuş ve sevgisiz büyütmüşlerdir. Üniversiteden sonra iç mimar olan Nalan çalıştığı şirketin sahibinin oğlu Sedat ile evlenerek ailesinden görmediği sevgiyi onda aramıştır. Ancak Nalan hiç mutlu olmaz daha sonra ise yolları şoförü olan Hayri ile kesişir ve birbirlerini severler.

Camdaki Kız Nalan Kimdir?

Kanal D’nin meraka beklenen dizisinde Nalan karakterine güzel oyuncumuz Burcu Biricik hayat verecektir. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Burcu Biricik’i daha yakından tanıtacağız ve Burcu Biricik kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Burcu Biricik Kimdir?

31 yaşında ki oyuncumuz
4 Mayıs 1989 yılında Antalya da dünyaya gelmiştir. 2006 yılında Antalya’da düzenlenen Miss Mediterranean güzellik yarışmasında Akdeniz Kraliçesi seçilen Burcu Biricik, lise yıllarında oyuncu olmaya karar vermiştir. Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünde eğitimine devam ederken, Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karışısına ilk defa 2007 yılında Maçolar dizisiyle geçen oyuncumuz, birçok dizide yan rol olarak yer almıştır. Oyuncumuzun ilk profosyonel dizisi ise, 2012 yılında yayınlanan Düşman Kardeşler’dir. Hayat Şarkısı projesiyle 2017 yılının en başarılı kadın oyuncusu seçilerek 3 ödül alan Burcu Biricik birçok reklam filminde de yer almıştır. Kırmızı Oda dizisinde ki performansıyla büyük beğeni toplayan oyuncumuzun bu sezon Camdaki Kız dizisiyle bizlerin karışısında olacaktır.

Burcu Biricik Yer Aldığı Diziler

(2012) Düşman Kardeşler – Derya
(2013-2014) Beni Böyle Sev – Seda
(2014) Şeref Meselesi – Kübra Güngör
(2015-2017) Hayat Şarkısı – Hülya Çamoğlu Cevher
(2018) 8. Gün – Bahar Yüksel
2019) Kuzgun – Dila Bilgin
(2020-2021 Kırmızı Oda – Boncuk Kaynak (Konuk Oyuncu)
(2021) Fatma – Fatma
(2021) Camdaki Kız – Nalan

Burcu Biricik Resmi İnstagram Hesabı

Burcu Biricik Camdaki Kız dizisinde Nalan rolündeHerkesin ilgiyle takip ettiği güzel oyuncumuz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından yer aldığı işlerle ve özel hayatıyla ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuz instagramda 1220 gönderisi ve 2,5 milyon takipçisi vardır. Burcu Biricik resmi instagram hesabı: @burcubiricik

Burcu Biricik Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Burcu Biricik 30 Temmuz 2016 tarihinde uzun yıllardır birlikte olduğu reklamcı sevgilisi Emre Yenkin ile rüya gibi bir düğünle dünya evine girmiştir. Mutlu bir birliktelikleri olan çiftimizin henüz bir bebeği yoktur.

Burcu Biricik Kıyafetleri Elbiseleri

Camdaki Kız Nalan kimdirYeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de herkesin ilgiyle takip ettiği oyuncumuza kusursuz fiziğiyle giydiği herşeyin yakıştığı biridir. Güzel oyuncumuzun sevenleri de Burcu Biricik’in giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuzun özel hayatında ve Camdaki Kız dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız. Camdaki Kız Kıyafetleri Burcu Biricik: dizioyuncu.com/camdaki-kiz-dizisi-oyuncu-kiyafetleri

Bu konumuzda sizlere Yeni sezonunun iddialı dizilerinden biri olan Camdaki Kız dizisinin başrol oyuncusu Burcu Biricik’i ve dizide hayat vereceği Nalan karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Camdaki Kız Nalan Kimdir? Kıyafetleri İnstagramı Burcu Biricik hakkında bilgiler verdik. Camdaki Kız Dizisi Oyuncu Kadrosuna da göz atabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..