Camdaki Kız Nalan Feride’nin torunu olduğunu öğrenecek mi?

22.03.2022
878

Camdaki kız dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ederken önemli bir sırrı ne zaman ortaya çıkacağı seyirci tarafından merak ediliyor. Camdaki kız dizisinde Nalan’ın aslında Feride ve Adil’in kızı olmadığı gerçeği epey uzun bir süre önce söylenmişti. Ancak Nalan bunu hala öğrenemedi. Nalan bunu ne zaman öğrenecek, Feride bu gerçeği daha ne kadar saklayacak devamında açıklayalım.

Camdaki kız Nalan Feride’nin ve Adil’in kızı olmadığını ne zaman öğrenecek

Camdaki kız dizisi Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli kitabından uyarlama olarak ekrana geliyor. Camdaki kız dizisinde Nalan aslında Feride ve Adil’in gerçek kızı değil. Feride ve Adil’in kızı Sema öz dayısı tarafından tecavüze uğramış ve Nâlân’a hamile kalmıştır. Nâlân’ı doğururken ölen Sema’nın acısını Feride hanım hep yüreğinde yaşamıştır. Nalan ilk doğduğunda onu istemese de Adil Bey’in ısrarı üzerine ailesine alır ve sahiplenir. Ancak yıllarca Sema’nın yaşadıklarını oda yaşamasın diye Nalan’ı ev hapsinde büyütür.

Camdaki Kız Nalan Feride'nin torunu olduğunu öğrenecek miFeride Nalan’a aslında eziyet ediyor gibi görünse de sadece kızının yaşadıklarını Nalan’ında yaşamasını istemediği için bu tavırları sergilemektedir. Peki seyircinin asıl merak ettiği şey Nalan bu gerçeği ne zaman öğrenecek.

Nalan Feride’nin ve Adil’in torunu olduğunu öğrenecek mi?

Camdaki kız dizisinde Nalan Feride ve Adil’in kızı değil torunu olduğunu elbette öğrenecek. Ancak onun için biraz daha zaman var. Camdaki kız dizisi önceki bölümlerinde Adil bey Nâlân’a bu gerçeği açıklayacakken kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Feride bu gerçeği gizlemek için Adil beyi durdurmak istedi ve tehditler savurdu. Adil Bey’in kalbi bu tehditlere daha fazla dayanamadı ve Nâlân’a gerçekleri açıklayacağı sırada hayatı sonlandı.Camdaki Kız dizisinde Nalan Feride'nin kızı değil torunu

Nâlân’ın gerçekleri öğrenmesi yine imkansız diye düşünürken bu seferde Cana’nın tüm gerçekleri öğrenmiş olması seyirciyi tedirgin etti. Çünkü Cana Feride’den intikam almak için babasından yardım istedi ve Feride’nin gerçekleri ortaya çıktı. Cana artık Nalan’ın Feride’nin kızı olmadığını biliyor. Ancak bu gerçeği Nalan’a söylemeyecek. Feride’yi bu konuda tehdit ederek kendisinden ve Sedat’tan uzak kalmasını sağlayacak. Feride hanım bu baskılara ne kadar dayanır ve bu gerçek Nalan’a ne zaman ulaşır tam olarak bölüm sayısı veremezsek de gerçeğin ortaya çıkması yakındır diyebiliriz.

Camdaki kız da Nalan’ın gerçekleri öğrenmesini ister misiniz? Sizce Nalan Feride’nin yıllardır sakladığı bu gerçeği öğrenince ne yapacak? Camdaki kız dizisini izliyor musunuz, beklenti ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz. Camdaki Kız dizisinde Nalan Feride’nin kızı değil, torunu olduğunu öğrenecek mi sizce? Camdaki Kız dizisi oyuncu kadrosu burada..

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?