Camdaki Kız Muzo Kimdir? Bilgileri (Enis Arıkan)

Geçtiğimiz hafta Kanal D’de yayın hayatına başlamış olan Camdaki Kız dizisindeki gizemi ile pek çok kişi de merak uyandıran Muzo karakteri Camdaki Kız dizisi izleyicileri tarafından oldukça merak edildi. Dizinin yayınlanmış olan ilk bölümünde Muzo karakterinin yüzü görünmediği için izleyiciler de olan merak daha da arttı. Bizde bu konumuzda Camdaki Kız dizisi izleyicileriyle dizide boy gösteren Muzo karakterinden detaylı bir şekilde size bahsedeceğiz.Camdaki Kız Muzo Karakteri

Camdaki Kız Muzo Karakteri

Muzo karakteri Camdaki Kız dizisinin ilk bölümünde yer almış fakat yüzü izleyicilere görülmemişti. Camdaki Kız dizisinde gizemi ile merak uyandıran Muzo karakteri psikolojik sorunları olan bir kişidir. Evin oğullarından bir tanesi olan Muzo i,çine oldukça kapanıktır. Odasının içinde kendisine bir hayat kurmuş olan veya odasından dışarıya asla çıkmayan Muzo, kuşlarının besleyerek zamanını geçirir. Aynı zamanda da şirketin çizim işleri ile ilgilenen Muzo, hayat hikayesi ilerleyen bölümlerde seyircilere sunulacaktır.

Camdaki Kız Muzo Kimdir?

Camdaki kız dizisinde Muzo karakterine hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edildi. Dizide Muzo karakterine hayat verecek olan başarılı oyuncumuz Enis Arıkan’dır. Enis Arıkan’ı merak edip araştırmak isteyen kişiler adına haberimizin devamında da Enis Arıkan’ın detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. Gelin hep beraber Enes Arıkan’ı daha yakından tanıyalım.Enis Arıkan Kimdir

Enis Arıkan Kimdir?

Başarılı oyuncumuz Enis Arıkan, 3 Ocak 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamıştır. Oyunculuk ile ilgili pek çok çalışmada ve projede yer almış olan Enis Arıkan, sevilen erkek oyunculardan bir tanesidir. Daha önce pek çok sinema filmi ve dizide yer almasının yanı sıra pek çok programın sunuculuğunu da üstlenmiştir. Başarılı oyunculuğundan dolayı Antalya televizyon ödülü en iyi yardımcı erkek oyuncu ve en başarılı erkek oyuncu ödüllerini almaya da layık görülmüştür.

Enis Arıkan’ın Yer Aldığı Diziler

1998 – Aynalı Tahir
1998 – Gülerken Ağladık
1999 – Zilyoner
2001 – Hırsız
2002 – Yıldızların Altında
2002 – Çekirdek Aile
2003 – Gurbet Kadını
2004 – Gizli Dünyalar
2005 – Kadın İsterse Tolga
2007 – Genco
2008 – Kurtlar Vadisi Pusu
2009 – Kapadokya Düşleri
2010 – Aşk ve Ceza Alpay
2010 – Yerden Yüksek
2012 – Uçurum
2014 – Hayat Ağacı
2015 – Eğlendirme Dairesi
2015 – Komedi Türkiye
2016 – Familya
2016 – Geldim Gördüm Güldüm Show
2018-2020 – Jet Sosyete
2019 – Benimle Söyle (Sunucu)
2020 – Yasak Elma
2021 – @Enis ArıkanEnis Arıkan'ın İnstagram Hesabı

Enis Arıkan’ın İnstagram Hesabı

Sempatik oyuncumuz Enis Arıkan resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Enis Arıkan’ın resmi instagram hesabında 1024 tane gönderisi bulunurken 2,5 milyonu aşkın da takipçisi bulunmaktadır. Enis Arıkan’ın resmi instagram hesabını yakından incelemek isterseniz @enisarikan kullanıcı isimli hesaba bakabilirsiniz.

Enis Arıkan’ın Sevgilisi Var Mı?

Sevimliliği ve sempatikliği ile ön planda yer alan Enis Arıkan hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de sevgilisinin olup olmadığı oldu. Başarılı ve yakışıklı oyuncumuz Enis Arıkan’ın şu anda bilinen bir sevgilisi bulunmamaktadır.

Camdaki Kız Muzo Karakterinin Kıyafetleri

Camdaki Kız Muzo Karakterinin KıyafetleriCamdaki Kız dizisindeki pek çok karakter gibi Muzo karakterinin kıyafetleri de izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Camdaki Kız dizisinde boy gösteren Muzo karakterinin kıyafetlerini marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sizlerin de Muzo karakterinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa aşağıda bulunan yorum kısmından bize sorabilirsiniz.

Camdaki Kız dizisinde boy göstermekte olan Muzo karakterinden ve Muzo karakterine hayat veren oyuncumuzdan detaylı bir şekilde sizlere bahsettik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizimle paylaşmanızı büyük bir merakla beklemekteyiz. Camdaki Kız dizisinde yer alan oyuncularımızın tamamını incelemek isterseniz de Camdaki Kız Dizisi Oyuncu Kadrosu isimli hesaba bakabilirsiniz.

Etiketler