Camdaki Kız Laz Kızı Kimdir? Dizileri, Sevgilisi (Şarkıcı Alya)

27.04.2023
2.072

Camdaki Kız Laz Kızı kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yağımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği Camdaki Kız dizisinin yönetmen koltuğunda Nadim Güç oturmaktadır. Başrolünde Burcu Biricik’in yer aldığı Camdaki Kız dizisi Laz Kızı karakterine başarılı şarkıcı, oyuncu Alya hayat verecektir. Bizlerde çekimleri İstanbul’da devam eden Camdaki Kız dizisine yeni dahil olan Laz Kızı’nı ve Laz Kızını canlandıran oyuncumuz Alya’yı yakından tanıtacağız.

Camdaki Kız Laz Kızı Karakteri Kimdir?

Alya Camdakı kız dizisinde laz kızı rolündeKanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Camdaki Kız dizisi, Laz Kızı karakteri diziye yeni katılmıştır. Laz Kızı, Hayiri Türkan ile boşanmayınca onun hayatına girecektir. Ağzı bozuk ve belalı bir tip olan Laz Kızı, Hayri’nin kendisine umut vermesi ve bunları yerine getirmemesi üzerine Hayri’yi çocuklarının gözünün önünde silahla vuracaktır. Ancak, dizide ki tüm dengeleri değiştirecek olan Laz Kızı hakkında başka bilgi yoktur.

Camdaki Kız Laz Kızı Kimdir?

Camdakı kız dizisi laz kızı AlyaDiziye yeni katılan Laz Kızı’nı şarkıcı, oyuncu Alya canlandıracaktır. Camdaki Kız’ın sevenleri Hayri’nin Nalan ve Türkan’dan kopamamasına dayanamayarak onu çocuklarının önünde vuran Laz Kızı’nı canlandıran Alya’yı da merak etti. Bizlerde Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız’ın oyuncu kadrosuna yeni dahil olan, oyunculuğun yanı sıra şarkıcılıkta yapan Alya’yı yakından tanıtacağız ve Alya hakkındaki bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz. Camdaki Kız 4. Sezon Olacak Mı, Devam Edecek Mi?

Alya Kimdir?

13 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Alya, Mimar Sinan Üniversitesinde Konservatuvar bölümünden mezun olmuştur. Los Angelas Akademisinde ses mühendisliği ve prodüktörlüğü eğitimi alan Alya aynı zamanda klasik müzik üzerine flüt eğitimi de almıştır. Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamaları için şarkı söyleyen ve beste şarkıcı özellikle bu şekilde tanınmıştır. Aktif olarak konserlerine devam eden başarılı şarkıcı Alya, en son şarkısı Komyon’u 2023 yılının ocak ayında dinleyicilere sunmuştur.

Alya Yer Aldığı Diziler

Alya, başarılı bir şarkıcıdır. Seyirciler Alya’nın dizilerini de merak etti. Fakat Alya daha önce herhangi bir dizide rol almamıştır. Aktif olarak konserler vermektedir ve bundan dolayı da yer aldığı bir dizi projesi yoktur. Ancak bizler Alya’nın önümüzdeki yıllarda bir çok başarılı dizide yer alacağını tahmin ediyoruz.

Alya Resmi Instagram Hesabı

Alya, sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden biridir. Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 435 gönderisi ve 100 binden fazla takipçisi bulunan Alya’nın resmi Instagram hesabı: @alyaofficial

Alya Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı şarkıcımızın hayatında birinin olup olmadığını merak ediliyor. Ancak aynı zamanda oyuncu olan Alya evli değildir. Alya, özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmamaktadır. Bundan dolayı da şarkıcılığın yanı sıra oyunculuk yapan Alya’nın hayatında bilinen biri yoktur.

Camdaki Kız Laz Kızı – Alya Kıyafetleri

Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Alya, modayı da yakından takip etmektedir. Şarkıcımız özellikle konserlerinde birbirinden renkli ve güzel kıyafetler tercih etmektedir. Bizlerde kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan Alya’nın Camdaki Kız dizisinde ve özel hayatında giydiği kıyafet ve elbiselerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Camdaki Kız Laz Kızı kimdir? Laz Kızını canlandıran oyuncumuz Alya’yı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyler yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.