Camdaki Kız Kıymık Kimdir, Amacı Ne? (Özgür Meriç)

24.02.2022
37

Camdaki Kız dizisine yeni katılan Kıymık kimdir merak edildi. Camdaki Kız Kıymık kimdir, Camdaki Kız Kıymık rolündeki oyuncunun gerçek adı soyadı nedir, Camdaki Kız Kıymık kim için geldi amacı nedir kime geldi asıl amacı görevi nedir gibi merak edilen sorulara yanıt verecğeiz bu sayfada.Camdaki Kız Kıymık Kimdir, Amacı Ne (Özgür Meriç)

Camdaki Kız Kıymık Kimdir?

Kanal D ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Camdaki kız dizisine yeni bir karakter dahil oldu. Camdaki kız dizisinde Kıymık karakterine hayat verecek olan oyuncunun gerçek adı Özgür Meriç. Özgür Meriç Hayri’nin eskiden arkadaşı ve oldukça samimi bir dostudur. Bir zamanlar birlikte vakit geçirmiş dostluğu sonuna kadar yaşamış ve birbiri için yapamayacağı şey olmayan iki dosttur. Camdaki kız dizisine yeni bölümde dahil olan Kıymık karakteri Özgür Meriç tarafından canlandırılacak.

Özgür Meriç kimdir? Camdaki kız Kıymık

Camdaki kız dizisinde Kıymık rolü ile karşımıza çıkan Özgür Meriç 1992 yılında Adana’da doğmuştur. Yüksek eğitimini Adana’da bulunan Çukurova üniversitesi Ziraat fakültesinde tamamlayan Özgür Meriç daha sonra belediyenin konservatuarında çeşitli oyunculuk eğitimleri almıştır. Sıfır Bir Adana dizisinde Özgür karakterine hayat veren Özgür Meriç oyunculuğa buradan adım atmış aynı zamanda bu dizide oynamış olan Cihangir Ceylan ile de samimi arkadaştır.

Camdaki kız dizisinde Kıymık karakterine hayat verecek olan Özgür Meriç ile Cihangir Ceylan 01 Adana dizisinde birlikte rol almışlardı. İkili camdaki kız dizisinde yine birlikte oynayacaklar. Kıymık karakterinin diziye renk katacağı ve bir müddet dizide kalacağı kesinleşti. Sizce Camdaki kız dizisine yeni gelen oyunculardan Kıymık nasıl bir karakter, beğendiniz mi yorumlarınızı bekliyoruz. Ayrıca Camdaki kız dizisi Kıymık kim için geldi amacı ne gibi merak edilen sorulara da yanıt verebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Bu diziyi izlemiyorum bu sezon iyice sıktı bayık bayım sahneler.