Camdaki Kız Feride Öldü mü Neden Yok Ayrıldı mı?

08.05.2022
653

Kanal d ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Camdaki kız dizisi 3. sezon onayı alındı. Ancak 2. Sezonun sonunda önemli bir ayrılık yaşanacak. Camdaki kız dizisinde Feride karakterine hayat veren Nur Sürer 2. Sezon sonunda 48. bölümde ölerek diziden ayrılacak. Camdaki kız dizisinde 3. sezonda Feride karakteri yer almayacak.

GÜNCELLEME: Camdaki Kız dizisi son bölümünde Feride rolünü canlandıran oyuncu Nur Sürer diziden çıktı.

Camdaki kız Feride öldü mü neden yok diziden çıktı mı?

Evet tam da öyle oldu. Yaklaşık 48 bölüm boyunca diziye renk katan, Nalan’ın hem korkulu rüyası hem de ona kol kanat geren üvey annesi Feride Camdaki kız dizisinden ölerek ayrıldı. Camdaki kız dizisinin 49. bölümünde yani 3. Sezon ilk bölümünde Feride karakterini merak eden ya da Feride öldü mü neden yok niçin dizide yer almıyor gibi merak edilen soruları şimdiden yanıtlayalım. Camdaki kız dizisi Feride karakteri öldü diziden ayrıldı çıktı. Bu nedenle yeni sezonda Nalan’ın annesi Feride dizide yer almayacak.Camdaki Kız Feride Öldü mü Neden Yok Ayrıldı mı?

Bildiğiniz üzere Nalan oldukça farklı şartlarda büyümüş, üvey annesi olan Feride onu yabancı gözlerden ve erkeklerden sakınmak amacıyla çok sıkı ve katı bir tutumla yetiştirmişti. Çoğu zaman Feride’nin yaptıkları saç baş yoldursa da Camdaki kız dizisinde yokluğu çok aranacak görünüyor. Camdaki kız dizisinin yeni sezonunda Feride neden yok diziden ayrıldı mı çıktı mı sorularına merak edenlere bir kez daha hatırlatalım. Camdaki kız Feride Nalan’ın annesi öldüğü diziden ayrıldı, yeni sezonda olmayacak. Sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Menderes BEYAZKUŞ dedi ki:

    Gerçekte benim bildiğim, Alara yani dizide Nalanın babası RENÇ KOÇİBEY intihar etmiş, dizi farklı oldu benim bilgilerimle seyrettiğim eşleşmiyor sinir oluyorum, biraz gerçekleri diziye çekin LÜTFENN

  2. Menderes BEYAZKUŞ dedi ki:

    Aman gerçekten ALARA KOÇİBEYİN ANNESİ böylemiymiş acaba, yazık kıza göz ü damadının gördüğü halde kızı Nalan o evde boşanmanın diye zorla tutuyor, demekki CEM UZAN, ALARA KOÇİBEY O EVLİLİĞİ ZORLA PARA İÇİN KABULLEMMİŞLER, DÜŞÜNÜYORUM DA KIÇI ÇIPLAK KEMAL UZAN NE KADAR PARA ALDI ACABA RENÇ KOÇİBEYDEN DE İKİSİ ÇOCUKLARINI O PARA İÇİN ANLAŞMALI EVLENDİRDİLER VE O PARAYLA KEMAL UZAN KENDİNE İŞ KURDU VE SONRA CEM VE HAKAN UZAN KUDURDULAR, UZANLAR MUTLAKA SIRP KÖKENLİLER, BOŞNAĞIZ Diyorlar güya, KURBAN OLSUNLAR BOŞNAKLARA, BOŞNAKLARDA GURUR SAYĞI SEVGİ VE KORKU VAR HELAL YEMEK VAR, UZANLAR DA İSE SIRPLAR GİBİ BENCİLLİK VE ACIMASIZLIK VAR HIRSIZLIK VAR DAHA NE OLSUN, DÜNYA SIRP MİLLETİNİ BİLDİĞİ için Uzanlar kendilerini Türkiye YE BOŞNAK DİYE Tanıttılar. FERİDE Yİ GÖRMESEK DAHA İYİ, YAZIK ETMİŞ ALARA KOÇİBEYİN suçu yokken o kadar eziyet niye, demek ALARA GERÇEKLERİ YAZAR GÜLSEREN BUĞDAYCIOĞLUNA TEK TEK ANLATMIŞ AMA BENCE ALARANIN ANASI da BABASI da belli değil