Camdaki Kız Dizisi Sezon Finali ve Yeni Sezon Başlama Tarihi

05.06.2021
140

Kanal d ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Camdaki Kız dizisinin sezon finali ne zaman olacak diye merak eden izleyicilerimize bu sayfada bilgiler vereceğiz ve yeni sezon ne zaman başlayacak tahminlerimizi ileteceğiz. Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu gibi önemli oyuncuların yer aldığı Camdaki Kız dizisinin sezon finali Haziran ayının 2. Haftasında yaşanacak.

Camdaki kız dizisi sezon finali ne zaman?

Camdaki Kız Dizisi Sezon Finali ve Yeni Sezon Başlama Tarihiİlk bölümden itibaren oldukça yüksek reyting oranları ile dikkat çeken Kanal d dizisi Camdaki Kız almış olduğu yüksek orandaki izlenme oranları ile hem izleyicilerin dikkatini çekti hem de Kanal d uzun bir aradan sonra yeni bir diziyi tutturabilmiş oldu. Camdaki kız dizisi ortalama 8 oranındaki Total reyting ile bu sezonun en iyi çıkış yapan dizilerinden birisi oldu. Perşembe akşamları yayınlanan Camdaki Kız dizisi 9. bölümü ile sezon finali yapacak. Camdaki kız dizisinin sezon finali 10 Haziran Perşembe akşamı yayınlanacak.

Camdaki kız dizisi 17 Haziran’da var mı yok mu?

Camdaki kız dizisi 10 Haziran Perşembe günü 9. bölümü ile sezon finali yaptıktan sonra izleyiciler bir sonraki hafta yani 17 Haziran’da Camdaki Kız var mı yok mu diye merak edebilirler. Diziyi sezon finali haftasında izleyemeyen ya da sezon finali yaptığını fark edemeyen seyirciler 17 Haziran’da yayınlanması beklenen Camdaki Kız dizisinin olmadığını yayınlanmadığını görünce 17 Haziranda camdaki kız var mı yok mu neden yayınlanmadı sorularına hemen yanıt verelim. Camdaki kız 10 Haziran Perşembe günü 9. bölümü ile sezon finali yaptığı için 17 Haziran Perşembe günü ekrana gelmeyecek.

Camdaki kız dizisinin yaz tatili ne kadar sürecek?

Camdaki Kız Dizisi neden yok yeni bölüm ne zamanDiziler genellikle haziran ve temmuz aylarında yaz tatili yapıyor ve oyuncular dinleniyor. Ağustos ayında yeniden toparlanmaya başlayan oyuncular çekimlere başlıyor ve eylül ayında başlayacak yeni sezon hazırlıkları ağustos ayının ilk haftalarında hummalı bir çalışmayla start alıyor. Camdaki kız dizisi 10 Haziran’da sezon finali yaptıktan sonra yaklaşık 10 ağustosa kadar 2 ay boyunca yaz tatili yapacak. Ağustos ayında yeniden sete çıkacak olan oyuncular dizinin ikinci sezonu için çalışmaya başlayacak ve yeni sezonda yeni oyuncuların katılımı ile Camdaki Kız dizisi 2. Sezona hazırlanacak.

Camdaki kız dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisi Ağustos ayında başlayan yeni sezon hazırlıklarının hemen ardından Eylül 2021 de sezona başlayacak. Kesin bir tarih henüz olmasa da Eylül ayının ilk haftaları okulların açılması ile birlikte dizilerinde yeni sezona başlaması bekleniyor. Tahminimize göre 9 Eylül 2021 Perşembe günü Camdaki Kız 2. sezona başlayacak ve 10. bölümü ile ekrana gelecek. Sizlerde Camdaki Kız dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir yeni sezondan beklentilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz, Hoşça kalın.

YORUMLAR

  1. Rayma dedi ki:

    Çok begenerek izledim, ama 10 bolumden sonra sezon finali yapan ilk dizi herhalde.
    Keske sezona eylul’de baslasalarmis.