Camdaki Kız Dizisi Reyting Sonuçları, İzlenme Oranı Nedir?

Geçtiğimiz günlerde ilk tanıtımı ile karşımıza çıkmış olan Camdaki Kız dizisi hakkında merak edilen pek çok konu oldu. Camdaki Kız dizisinde en çok merak edilen konulardan bir tanesi de dizinin reyting sonuçları oldu. Biz de Camdaki Kız dizisi izleyicileri adına bu konumuzda dizinin reyting sonuçlarından, izlenme oranından ve beğenilip beğenilmeyeceğinden sizlere bahsedeceğiz.

Camdaki Kız Dizisi Reyting Sonuçları Nedir?

22 Nisan Perşembe Camdaki Kız Dizisi Reyting Sonuçları: 3. Bölüm:22 Nisan Camdaki Kız Reyting Sıralaması

8 Nisan Perşembe Camdaki Kız Dizisi Reyting Sonuçları 1. Bölüm:Camdaki Kız Dizisi Reyting Sonuçları

8 Nisan perşembe akşamı Camdaki Kız dizisi yayınlanacak. Yayınlandığı gün olan perşembe akşamı reytingleri nasıl olacak? Camdaki Kız dizisi reytingleri perşembe akşamı diğer kanallarda yayınlanan dizi ve programlara da bağlı elbette. Camdaki Kız dizisi 8 Nisan perşembe akşamı yayın hayatına başlarken diğer kanallarda Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor, Survivor, Alev Alev dizi programları yayınlanıyor. Hepsi birbirinden iddialı dizi ve programların yayınlandığı perşembe akşamları Trt1 de Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi yayınlanmaya başlıyor. Perşembe zor bir gün. Bakalım Camdaki Kız dizisi bu kadar iddialı yapımın arasında kendine yer bulabilecek mi?

camdaki kiz dizisi ab total reytingleri

Kanal D’nin yeni dizilerinden bir tanesi olan Camdaki Kız dizisinin ilk fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Fragmanı ile oldukça dikkat çeken Camdaki Kız dizisi şimdiden isminden sıkça söz ettirmeye başladı . Kanal D’nin en gözde dizilerinden bir tanesi olması beklenen Camdaki Kız dizisi Kanal D’de olan yayın hayatına başladığı zaman dizisinin reyting sonuçlarını ve reyting sıralamasını da güncel olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bakalım Camdaki Kız dizi reyting sonuçlarını başarılı olabilecek mi?Camdaki Kız Dizisi Reyting Sonuçları

Camdaki Kız Dizisi İzlenme Oranı Nedir?

Başrol oyuncusu olarak Burcu Biricik’in bulunduğu Camdaki Kız dizisinin senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu kaleme alırken, yönetmenliğini ise Nadim Güç yapmaktadır. Çok kısa bir süre sonra Kanal D de yayınlanacak olan ve dram türünde bir dizi olan Camdaki Kız dizisi yayınlanmış olan ilk fragmanı ile pek çok kişinin dikkatini çekti. Dizi yayın hayatına başladığı zaman Kanal D’de en çok izlenen dizilerden bir tanesi olması beklenmektedir.

Camdaki Kız Dizisi İzlenir Mi?

Etkileyici bir fragman ile karşımıza çıkmış olan Camdaki Kız dizisi şimdiden pek çok kişide merak uyandırdı. Reklam aralarında Camdaki Kız dizisinin ilk fragmanı gören izleyiciler büyük bir merakla dizinin başlamasını bekliyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız isimli romanından esinlenilmiş ve kaleme alınmış olan Camdaki Kız dizisinin izleyiciler tarafından sevileceğini düşünüyoruz.Camdaki Kız Dizisi Beğenildi Mi

Camdaki Kız Dizisi Beğenildi Mi?

Birkaç gün önce Kanal D ekranlarında fragmanı yayınlanmış olan Camdaki Kız dizisi fragmanındaki görüntüleri ile pek çok kişiyi büyüledi. Dizi hem oyuncu kadrosunda güçlü isimleri barındırması hem de güçlü bir senaryoya sahip olması ile izleyiciler tarafından oldukça beğenilecek ve çok fazla izlenilecek gibi görünüyor. Dizi yayın hayatına başladığı zaman Camdaki Kız dizisinin reyting sonuçlarını ve beğenilme oranını da sizlerle paylaşacağız.

Bu konumuzda da sizlere Camdaki Kız dizisinin reyting sonuçlarından ve izlenme oranlarından bahsetmek istedik. Sizlerin de Camdaki Kız dizisi hakkındaki yorum, görüş, düşünce ve fikirlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Dizide yer alan oyuncularımız yakından incelemek isterseniz ise Camdaki Kız Dizisi Oyuncu kadrosu isimli konumuza bakabilirsiniz.

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Avatar Selma Demir

    Bu kadar zor günlerden geçerken böylesi kasvetli dizilerden gına geldii ..diziyi hiç sevmedim ve beğenmedim son derece sıkıcı inşallah tutmaz ve yayından kaldırılır….Tek favorim TRT1 ….ORDAKİ DİZİLER GİBİ İÇTEN SAMİMİ OLUNSUN.BİZDE SEVEREK İZLEYELİM

Etiketler