Camdaki Kız Dizisi Neden İzlenmedi, Erken Final mi Yapacak?

Kanal D ekranlarının yeni dizilerinden bir tanesi olan Camdaki Kız dizisinin yönetmenliğini Nadim Güç yaparken senaryosunu ise Seda Altaylı Turgutlu kaleme almıştır. 8 Nisan 2021 tarihinde ilk bölümü ile karşınızda çıkmış olan Camdaki Kız dizisi istenilen başarıyı elde edemedi. Diziyi seven izleyiciler ise dizinin neden başarılı olamadığını merak etti. Biz de sizlerle bu konumuzda Camdaki Kız dizisinin neden izlenmediği, beğenilip beğenilmediği, erken final yapıp yapmayacağı hakkındaki bilgileri sunacağız.Camdaki Kız Dizisi Neden İzlenmedi

Camdaki Kız Dizisi Neden İzlenmedi?

Başrol oyunculuğunu Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaşmış olduğu Camdaki Kız dizisi istenilen başarıyı elde edemedi. Reyting sıralamasında da ilk sıralarda yerini alamayan Camdaki Kız dizisi büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Dizinin izlenmemesinin sebebi ise Perşembe günü yayınlanmış olan dizilerin Camdaki Kız dizisinden daha baskın olmasıdır. Perşembe günü yayınlanmakta olan diğer diziler arasında Camdaki Kız dizisi rekabette arka planda kaldı. Başrol oyunculuğunu Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaşmış olduğu Camdaki Kız dizisi istenilen başarıyı elde edemedi. Reyting sıralamasında da ilk sıralarda yerini alamayan Camdaki Kız dizinin izlenmemesinin sebebi ise Perşembe günü yayınlanmış olan dizilerin Camdaki Kız dizisinden daha baskın olmasıdır. Camdaki Kız Dizisi Neden Tutulmadı

Camdaki Kız Dizisi Neden Tutulmadı?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız kitabından esinlenilerek senaryoya dökülmüş olan Camdaki Kız dizisinin yapımcılığını Onur Güvenatam üstlenmektedir. Dizinin yayın hayatına başlamadan önceki sürecinde dizinin beğenilmesi ve pek çok kişinin favori dizisi olması bekleniyordu. Ancak dizinin yayınlanmış olduğu Perşembe günleri yayınlanmış olan diğer diziler Camdaki kız dizisinin önüne geçti. Alev Alev, Akrep, Mucize Doktor, Bir Zamanlar Çukurova, Tövbeler Olsun ve Şarkılar Bizi Söyler gibi program ve dizilerin yanında Camdaki Kız dizisi pek tutulmadı.

Camdaki Kız Dizisi Beğenilmedi Mi?

Camdaki Kız Dizisi Beğenilmedi MiCamdaki kız dizisi konusu ve oyuncuları ile oldukça beğenildi. Ancak dizi rakip dizilerin yanında güçsüz kaldı. Aynı gün yayınlanan diziler seyircilere kendine oldukça sevdirdiği için izleyiciler Camdaki Kız dizisini izleme gereksinimi duymamıştır. Hal böyle olunca da Camdaki Kız dizisi reyting sonuçlarında istediği başarıyı elde edememiştir.
Güncelleme (27 Nisan 2021): Perşembe günleri Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkmakta olan Camdaki Kız dizisi izleyiciler tarafından fazlası ile sevilmiş ve beğenileri kazanmıştır. Televizyon ekranlarının ve Kanal D’nin vazgeçilmez dizilerinden bir tanesi haline gelen Camdaki Kız dizisini izleyen seyirciler Perşembe akşamlarını büyük bir merakla beklemektedirler. Reyting sıralamasında da en üst sıralarda yerini alan dizinin uzun soluklu olması muhtemel gibi görünüyor.

Camdaki Kız Dizisi Erken Final Mi Yapacak?

Şimdilik Camdaki Kız dizisi hakkında belirlenmiş bir erken final tarihi bulunmamaktadır. Dizi bir süre daha Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam edecektir. Ancak dizi reyting sıralamasında düşüşe uğramaya devam ederse dizi hakkında o zaman bir erken final tarihi belirlenecektir. Şu an için Camdaki Kız dizisi adına belirlenmiş bir final tarihi bulunmamaktadır.

Bu konumuzda da sizlerle Camdaki Kız dizisinin neden beğenilmediği, neden izlenilmediğini anlatmak istedik. Sizlerin de Camdaki Kız dizisi hakkındaki görüş, düşünce, yorum, fikir ve sorularınızı bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz.

Yorum yaz

15 Yorum

 1. Cok gozel bir film, cok proffesional cekilis ve insam emosiyalari, filosofic yanasmalarla beraber heqiqetler cokdur bu filmden. Bunu inkar etmek olmaz. Her an hesretle gozleyiriz. Final olmasina cok uzulduk. Bundan az reytinqi olan filimler final yapmiyorlar, neden bu?

 2. Saçma sapan bir dizi özelikle Sedat nalanın elini tuttumu dokundumu rüyada falan ondan sonra yıkanması lazım daha neler neler annesi çok tuhaf kıza zulmediyor

 3. Deli sacmasi bir dizi onun icin izlenmiyor o kadar okumus meslek sahibi olmus egitimli genc bir kiz annesine söz geciripde bu ne demek oluyor diyemiyorsa dizi hangi cagda cekilmis demek geliyor icimizden neyin kafasi neyin sacmaligi neyin korumasi kiz hayati cehennem sekilde yasiyor elinde onca imkan varken ve herseye razi oluyor kimsede buna inanmiyor tek aciklamasi o kizin biraz saf olma ihtimali , o zamanda nasil meslek sahibi olacakdi eger akli ermez bir birey olsaydi deniyor yani kisaca sacmaaaaaaaaaaaaaaa bir dram

 4. Avatar metin kıran

  berbat ötesi saçma sapan bir dizi. sırf dizi olsun diye dizi yapmışlar. tom ve jerry seyrediyoruz. daha güzel.

 5. Avatar Efsun Erkıvanç

  Dizi çok ağır ilerliyor müzik çok kötü ayrıca insanların çogunun sıkıntıda oldugu bu dönemde eglenceli programlara ihtiyaç var..Ruh karartan sıkıcı saçma dizilere değil!

 6. Camdaki Kız Dizisi Neden İzlenmedi, Erken Final mi Yapacak? Dizi bugün yayınlanacak ama başlık ve haberiniz olağanüstü:) gülüyorum şuan. HİÇ ETİK DEĞİL HABER BAŞLIKLARINIZ.

 7. Avatar Ayhan KARA

  dizi beğendilmedi denmiş bu haberde. Haberi giren akıl tutulması mı yaşıyor. 8 nisan bugün daha dizi başlamadan nasıl beğenilmiyor akıl alır gibi değil. çapsız çapsız haberlerle kamuoyu yaratmaya algı yaratmaya çalışmayın.

Etiketler