Camdaki Kız Dizisi Meliha Neden Çıktı Ayrıldı (Yüsra Geyik)

27.12.2021
1.224

Sizler için Camdaki Kız Dizisi Meliha Neden Çıktı Ayrıldı (Yüsra Geyik) hakkında yazacağız. Camdaki Kız Dizisi Meliha karakteri diziden ayrılacak. Ayrılma sebebi ise Burcu Biricik’in canlandırdığı Nalan karakterinin bile önüne geçmesi. Yani dizide rol dağılımında Meliha çok öne çıktı, bu da sette huzursuzluk çıkardı. Bu nedenle oyuncunun diziden ayrılması gündeme geldi. Camdaki Kız Dizisi Meliha Neden Çıktı Ayrıldı bu şekilde açıklayabiliriz.

Camdaki Kız dizisine yeni katılan Meliha karakterini bu konuda yakından tanıtacağız. 8 Nisan 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Camdaki Kız dizisinin yönetmen koltuğunda Nadim Güç oturmaktadır. OGM Pictures imzalı Camdaki Kız dizisine yeni katılan Meliha karakteri de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için perşembe gününün en çok izlenen dizilerinden biri olan Camdaki Kız dizisine yeni katılan Meliha karakterini yakından tanıtacağız ve Camdaki Kız dizisi Meliha karakteri kimdir? Camdaki Kız dizisi Meliha karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizleri sizlerle paylaşacağız.

Camdaki Kız Dizisi Meliha Neden Çıktı Ayrıldı?

Camdaki Kız Dizisi Meliha karakteri diziden ayrılacak. Ayrılma sebebi ise Burcu Biricik’in canlandırdığı Nalan karakterinin bile önüne geçmesi. Yani dizide rol dağılımında Meliha çok öne çıktı, bu da sette huzursuzluk çıkardı. Bu nedenle oyuncunun diziden ayrılması gündeme geldi. Camdaki Kız Dizisi Meliha Neden Çıktı Ayrıldı bu şekilde açıklayabiliriz.

Yüsra Geyik Camdaki Kız Dizisinde MelisaHer perşembe Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Camdaki Kız dizisinde yeni katılan Meliha karakteri Hayri’nin mahallesinde yaşamaktadır. Meliha’nın annesi hastadır ve tüm mahalle Meliha’nın hemşirelik yaptığını sanmaktadır. Ancak Meliha’nın ikinci bir kimliği vardır ve dizinin ilerleyen bölümlerinde bu ortaya çıkacaktır. Bizler Meliha karakteri hakkında başka bir bilgi ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Camdaki Kız Dizisi Meliha Kimdir?

Camdaki Kız dizisinde Meliha karakterine güzel oyuncumuz Yüsra Geyik hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Melisa karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Yüsra Geyik’i yakından tanıtacağız ve Yüsra Geyik kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Camdaki Kız Dizisi Zeliha Kimdir

Yüsra Geyik Kimdir?

31 yaşındaki oyuncumuz Yüsra Geyik, 21 Haziran 1990 yılında Samsun’da dünyaya gelmiştir. 4 sınıftayken tiyatro ile tanışan Yüsra Geyik, üniversite eğitimini sanat tasarım fakültesi grafik bölümünde tamamlamıştır. Çocuk yaşta kameralar ile tanışan oyuncumuz Yüsra Geyik henüz 13 yaşındayken Hayat Bilgisi dizisinde yer almıştır. Kariyerindeki asıl çıkışı 2006- 2021 yılları arasında Zeliş karakterini canlandırdığı Arka Sokaklar dizisi sayesinde yakalayan oyuncumuz Jabbar ve Deeperise’nin birlikte seslendirdiği Unuttum Derdimi isimli şarkının klibinde de yer almıştır. 16 yıl boyunca Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Yüsra Geyik bu sezon Camdaki Kız dizisi ile ekranlarda olacaktır.

Yüsra Geyik Yer Aldığı Diziler

2021 Camdaki Kız – Meliha
2006-2021 Arka Sokaklar – Zeliş
2004 Yabancı Damat – Melis
2003 Hayat Bilgisi

Yüsra Geyik Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Camdaki Kız dizisi ile ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncumuz Yüsra Geyik sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabında özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Yüsra Geyik’in ınstagram da 141 gönderisi ve 366 bin takipçisi vardır. Yüsra Geyik’in resmi ınstagram hesabı: @yusrageyik

Yüsra Geyik Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Arka Sokaklar dizisi ile tanınır hale gelen oyuncumuz Yüsra Geyik’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Güzel oyuncumuz Yüsra Geyik henüz evli değildir. Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan Yüsra Geyik’in kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Rıza Kocaoğlu ile birlikte olduğuna dair haberler çıkmıştır. Ancak ikili bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuz Yüsra Geyik’in hayatında birinin olup olmadığı bilinmemektedir.

Camdaki Kız Dizisi Meliha – Yüsra Geyik Kıyafetleri

Oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Yüsra Geyik tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Yüsra Geyik’in özel hayatında ve Camdaki Kız dizisinde giydiği etek, elbise, pantolon, hırka, mont, kaban, ceket, kazak, tişört, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Kanal D’nin reyting rekortmeni Camdaki Kız dizisine yeni katılan Meliha karakterini ve Meliha karakterini canlandıran oyuncumuz Yüsra Geyik’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Camdaki Kız Dizisi Meliha hakkında yazdık. Camdaki Kız Dizisine yeni gelen oyuncular konumuz burada.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.