Camdaki Kız Dizisi Cana Ölecek mi Diziden Çıktı mı?

Camdaki kız dizisinde Cana karakteri herkesin sinir olduğu karakterlerden birisi. 10 Mart Perşembe günü yayınlanan Camdaki kız dizisinin 34. bölümünde yaptıklarıyla iyice sinir bozan Cana karakterinin belki de son bölümü olabilir. Camdaki kız dizisinde Cana karakterine hayat veren Hande Ataizi ölecek mi diziden çıkacak mı merak edilen sorulara detaylıca yanıt verelim.Camdaki Kız Dizisi Cana Öldü mü Diziden Ayrıldı mı

Camdaki kız dizisi Cana ölecek mi?

Camdaki kız dizisi 34. bölümde Nalan’ın annesi Feride, Cana’yı bana bırakın onu ben bitireceğim diye bir söz ediyor. Yaptıklarıyla herkesin illallah dediği Cana karakteri ölmeyi hak etti mi bilmiyoruz ancak Nalan çok değer verdiği eşi Sedat’ın bir türlü vazgeçemediği metresine daha fazla tahammül edemez. Nalan üzüntüyle bebeğini kaybedince annesine sığınır. Annesi Feride ise Nalan’ın başına gelenlerin sorumlusu olarak gördüğü Cana karakterini öldürmek için bir plan yapar. Cana evinde banyo yaparken Sedat ve Cana ya bir ders vermek isteyen Feride hanım onu banyoya kilitler. Cana karakteri ölecek mi diziden çıkacak mı emin olamadık ancak işi oldukça zor görünüyor.

Cana karakteri Hande Ataizi Camdaki kızdan çıkacak mı?

Rolünü çok iyi yapan oyunculardan birisi olan Hande Ataizi camdaki kız dizisinde Cana karakteri ile herkesin nefret ettiği ve kızdığı bir karakteri canlandırıyor. Gerçekten rolünün hakkını veren Cana karakteri sonunda Feride hanım’ı da çileden çıkardı ve kendisini öldürmek üzere bir plan yaptı. Feride hanım her ne kadar Cana’yı öldürmek istese de cana son anda kurtulacak ve ölmeyecek. Cana ölmediği gibi bir müddet sonra daha da hırslanarak olmadık işler yapacak. Camdaki kız dizisinden ayrılan oyuncular kimler?

Cana ile Sedat’ın birlikteliği Nâlân’a çok dokunmuştu. Bebeğini de kaybettikten sonra psikolojisi iyice bozulan Nalan annesi Feride’ye sığınmış, Feride ise Cana’yı öldürüp tamamen kurtulmak istemişti. Sizce Camdaki kız dizisinde Cana karakteri ölmeli mi diziden çıkması iyi olur mu? yorum ve görüşlerinizi merak ediyoruz. Camdaki kız dizisi Cana ölecek mi diziden ayrılacak mı konusunda sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız.

Camdaki Kız Dizisi Cana Öldü mü Diziden Ayrıldı mı?

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.